Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Oznacz jako preczytane

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie Oznacz jako preczytane

Wielokrotnie zdarzało mi się, że po kliknięciu na "oznacz jako przeczytane" zostawało kilka tematów dalej oznaczonych jako nieprzeczytane. Też tak macie? Używam Operki.

Edit: rownież moje powyższe wypociny "wisiały" jako nieprzeczytane.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie Re: Oznacz jako preczytane

nigdy z tego nie korzystam poniewaz zawsze czytam wszystko ... (rola moda jest nie taka róźowa )
    ale za to czasem cos innego mi sie działo ...
    -napisalem wiadomosc ,wychodzilem do strony glownej forum ,patrzylem ze juz pusto jest i wychodzilem z forum ... przy kolejnym logowaniu okazywalo sie ze moje wiadomosci podswietlaja sie jako NOWE

Auto
    *

Domyślnie

Tak DJ, mi też się coś takiego zdarzało, nieszkodliwa przypadłość phpbb2.
    Lecz jeśli chodzi o te inne wasze problemy to pierwsze słyszę, nigdy nie mam żadnego zonka, potestujcie sobie Netscape 7.2, może się wam spodoba.
    konto zamknięte

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Generalnie też czytam wszystko. Lećę od góry do dołu działami. Z danego działu wszytskie nieprzeczytane wrzucam na osobne karty. I czasem ładnie oznacza po samym przejrzeniu wątku. Zdarza się jdenak, że nie zawsze zaznaczenie się pojawi więc dla pewności duszę oznacz. Ale widać i to nie zawsze działa. A na netszkapę nie mam planów przerzucać się

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Po ostatniej, dłuższej nieobecności (kilka dni) zauważyłem, że po zalogowaniu (wczoraj) się mam oznaczone jako wypowiedzi nieprzeczytane tylko te z 9 kwietnia. Reszta jakoby już przeczytana. Dziwne to trochę a tym bradziej wkurzające, gdyż trzeba pamiętać, co już wcześniej sie przerabiało. Ciacha nie były czyszczone i nikt w międzyczasie z mojego kompa nie logował się na forum. :susp:

Auto
    *

Domyślnie

to je przeczyść
    konto zamknięte

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ja słyszalem o tej funkcji "oznacz nieprzeczytane", ale nigdy z tego nie korzystałem. Poprostu sprawdzam na bieżąco wszystkie tematy - te ostatnie przynajmniej. Poza tym na Mozilli jest cos takiego, że jak wchodzilem juz w jakis temat, to później wyświetlał sie na jaśniejszy kolor.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (BSE 01GP)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Kurde! Czy tylko ja mam problem z tymi nieprzeczytanymi postami?

Wszedłem przed chwilą pierwszy raz dzisiejszego dnia. Prawie w każdym dziale coś nowego do przejrzenia. Przerobiłem 2 pierwsze działy i przypadkowo wyłączyłem Operę. Wracam na forum i nie mam żadnych nowych wypowiedzi, wszystkie wyświetlane jako przeczytane?

Znajdzie się jakieś sensowne wytłumaczenie czy będe sie tak wkurzał co jakiś czas?

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Ja mam tak samo, jak wejde na forum i mam duzo do przeczytania, to jak mi sie wyłaczy net to potem musze patrzec po datach, myslałem, ze tak jest i juz...
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Auto
    *

Domyślnie

To jest oczywiste że jak wyłączysz przeglądarkę znikną podświetlenia.
    Ciasteczka podświetleń działają tylko na aktualną instancję przeglądarki, było by dziwne gdyby mimo wyłączenia były nadal podświetlone.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów