Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Oznacz jako preczytane

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Dlaczego? Są fora, co prawda oparte na innych silnikach, gdzie moge jednego posta z 1289 nieprzeczytanych podejrzeć i wrócić za tydzień a dalej będę miał te wcześniejsze na liście nieprzeczytanych. Tp zdecydowanie wygodniejsze.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BABELEC
    Dlaczego? Są fora, co prawda oparte na innych silnikach, gdzie moge jednego posta z 1289 nieprzeczytanych podejrzeć i wrócić za tydzień a dalej będę miał te wcześniejsze na liście nieprzeczytanych. Tp zdecydowanie wygodniejsze.
    Tak jak np. www.exoticcars.pl/forum. Mnie też czasem irytuje problem z nieprzeczytanymi postami, ale jakos sie już przyzwycziłem.

Auto
    *

Domyślnie

Tak, tylko pamiętaj że tam jest zainstalowane phpBB by przemo a tutaj oryginalne phpBB, może taki hack instnieje, kto wie.
    konto zamknięte

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    Tak, tylko pamiętaj że tam jest zainstalowane phpBB by przemo a tutaj oryginalne phpBB, może taki hack instnieje, kto wie.
    Forum Arsenalu na którym również piszę jest własnie phpBB by przemo i jest to bardziej rozbudowane forum, ma więcej funkcji, itd., ale wydaje mi się, że jest wolniejsze (dłużej się ładują tematy)

Auto
    *

Domyślnie

no to jest oczywiste że im więcej hacków i modów władujesz tym wolniej bedzie chodzić.
    konto zamknięte

Auto
    *

Domyślnie

Sory za doublepost, ale znalazłem właśnie taki mod o jakim mówicie, jeśli chcecie to mogę go w wolnym czasie zainstalować (choć taka chwila może się nie zdarzyć szybko)?
    konto zamknięte

Domyślnie

Jeśli tylko pomoże, a nie zaszkodzi to jestem ZA! Instaluj jak będziesz miał chwilkę wolnego!

Auto
    *

Domyślnie

To już wasza decyzja ale radze rozwagę.
    Moje osobiste spostrzeżenia są takie że non stop by trzeba klikać na "oznacz wszystkie jako przeczytane", a tak po prostu zagląda się tam gdzie są interesujące, podświetlone tematy i wyłącza forum.
    Wszystko się resetuje i przy następnej wizycie widzę podświetlone znowu tylko nowe posty.
    Pozatym nie każdy ma czas na wertowanie każdego tematu.
    Więc ten mod z drugiej strony może się stać nieco upierdliwy tym ustawicznym klikaniem na "oznacz wszystkie jako przeczytane".

PS. Znalazłem coś lepszego, mod który pozwala każdemu cofać swój czas ostatniej wizyty, dzięki temu może wyswietlić wcześniej podświetlone posty, przynajmniej tak wynika z opisu moda.
    http://www.phpbb.com/phpBB/catdb.php...oad&id=1959520
    konto zamknięte

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Aston Martin Lagonda
    ...a tak po prostu zagląda się tam gdzie są interesujące, podświetlone tematy i wyłącza forum...
    Nie zawsze jest czas przejrzeć wszystko i można stracić parę ciekawych tematów po wyłączeniu forum.

Możemy potestować i sprawdzić moda w praniu.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

Auto
    *

Domyślnie

Według mnie ten drugi mod byłby lepszy, ale to i tak nie sprawa na juz.
    konto zamknięte

Uprawnienia umieszczania postów