Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: SEAT Alhambra 2.0 TDI 170 DSG Style

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie SEAT Alhambra 2.0 TDI 170 DSG Style

Grzegorz Skarbek podczas testu SEAT-a Alhambry 2.0 TDI 170 DSG Style dotarł do bardzo ważnej informacji: Rząd, wzorem polityki mieszkaniowej, zamierza wprowadzić specjalne rabaty cenowe dla rodzin, pragnących kupić nowy samochód. Wymagania są proste - auto musi mieć 7 miejsc siedzących i nie kosztować więcej niż 100 tysięcy złotych. Korzyść dla klienta mogłaby wynieść nawet do 25 procent.

PS. Po lekturze proszę o komentarz i plus jedynkę Google'a.

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

ja nie rozumiem jak mozna sie zachwycac elektrycznie otwieranymi drzwiami i klapom bagaznika i jeszcze zaplacic za to prawie 4 tys zl. TO jest chyba najgorszy wynalazek w dziejach motoryzacji. Dlaczego? Znajomy kupil w tym roku uzywana E39 kombi z 2003 roku z takim wynalazkiem w klapie. Jak nam ja pokazywal, elektrycznie otwierana klapa to byl gwozdz programu, podkreslajacy wypas, cos w stylu "jest lans, nie?" Tylko, ze teraz po paru miesiacach uzytkowania auta, jesli akurat dziala, bo czesto zdarza sie jej miec fochy , to przeklina na nia przeokropnie. Dlaczego? Widzieliscie jak to sie wolno zamyka? Wyobrazcie sobie sytuacje, pakujecie zakupy pod marketem i klikacie ten przycisk do zamykania. A potem czekacie, czekacie i czekacie, przy okazji stojac jak ten debil i gapiac sie na klapie czy sie napewno zamknie (bo to nie jest takie oczywiste). A w seacie oprocz klapy jeszcze drzwi z dwoch stron

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Może wrzucę jedno bo nie chce mi się komentować cennika Seata czy VW w tej klasie - PARANOJA.
    Jak coś rodzinnego w tej cenie to tylko T5 PanAmericana 2.0 BiTDI z DSG i 4MOTION
    Sharanowi i Alhambrze podziękowałbym na starcie.
    "More is better" - J.Clarkson

Auto
    Espace III

Domyślnie

Chyba mało która rodzina w Polsce mogłaby pozwolić sobie na takie auto. Ale te elektryczne wspomaganie zamykania drzwi i klapy bagażnika również uważam za poroniony pomysł. Nie raz czytałem o problemach zimą. I ciekawe jak długo wytrzymałyby takie wynalazki przy dzieciakach?

Auto
    Volvo

Domyślnie

VW i Seat mają teraz mały problem - tak długo zwlekali z wprowadzeniem nowej generacji Sharan/Alhambra, że właściciele tych archaicznych autek, nie mogąc doczekać się następców, poszli do Forda po nowe Galaxy i S-max. I ci, których znam są bardzo zadowoleni.
    Jeżeli Renault nie zrobi czegoś z Espace, to może wyjść na tym podobnie...

Domyślnie

Fordy są jednak znacznie mniejsze od VW/SEAT-a, poza tym a duży plus uważam tu przesuwane boczne drzwi.

Cytat Zamieszczone przez baczek Zobacz posta
    Wyobrazcie sobie sytuacje, pakujecie zakupy pod marketem i klikacie ten przycisk do zamykania. A potem czekacie, czekacie i czekacie, przy okazji stojac jak ten debil i gapiac sie na klapie czy sie napewno zamknie (bo to nie jest takie oczywiste).
    Może kolega z BMW stoi "jak debil i się patrzy" - dla mnie to bardzo fajny wynalazek, który sprawdza się i ułatwia życie. Poza tym działa szybko i sprawnie.

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

przesuwane tak, ale recznie ja jestem zdania, ze elektryki nie nalezy pchac tam gdzie jest niezbedna

Auto
    Najlepszym

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez baczek Zobacz posta
    ja nie rozumiem jak mozna sie zachwycac elektrycznie otwieranymi drzwiami i klapom bagaznika i jeszcze zaplacic za to prawie 4 tys zl. TO jest chyba najgorszy wynalazek w dziejach motoryzacji. Dlaczego? Znajomy kupil w tym roku uzywana E39 kombi z 2003 roku z takim wynalazkiem w klapie. Jak nam ja pokazywal, elektrycznie otwierana klapa to byl gwozdz programu, podkreslajacy wypas, cos w stylu "jest lans, nie?" Tylko, ze teraz po paru miesiacach uzytkowania auta, jesli akurat dziala, bo czesto zdarza sie jej miec fochy , to przeklina na nia przeokropnie. Dlaczego? Widzieliscie jak to sie wolno zamyka? Wyobrazcie sobie sytuacje, pakujecie zakupy pod marketem i klikacie ten przycisk do zamykania. A potem czekacie, czekacie i czekacie, przy okazji stojac jak ten debil i gapiac sie na klapie czy sie napewno zamknie (bo to nie jest takie oczywiste). A w seacie oprocz klapy jeszcze drzwi z dwoch stron
    Masz racje może myślisz że to trzeba czekać 2 min aż się zamknie ??

Domyślnie

Nie 2min, ale nawet w nowych BMW nie jest to demon szybkości: http://www.youtube.com/watch?v=Ffmfmf6CRvA
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Auto
    brak

Domyślnie

No ale tych elektrycznych klap czy drzwi nie można otwierać/zamykac ręcznie? Jak już są elektryczne to tylko taka forma jest dozwolona? Jeśli tak to rzeczywiście debilizm.
    Nie wiem czemu auto tak sie zachwycił tymi fotelikami dla dzieci. Volvo już od 10 lat coś takiego montuje.
    Auto fajne, choć tylko dla specjalnej grupy odbiorców.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów