Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: 2012 Citroen C4 Aircross/Peugeot 4008

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Cena nie jest zła, bo francuzi zawsze od ceny katalogowej ładują kilkutysięczne rabaty Choć trochę szkoda, że nie ma 4x4 w standardzie.
    No replacement for displacement

Domyślnie

Czy na aG możemy spodziewać się w testu Citroena Aircross?
    Mam wrażenie, że widziałem red. Bochenka rzeczonym Citroenie dziś na ul. Potokowej w Gdańsku. Rejestracja pasuje do "prasówki"
    http://img.interia.pl/motoryzacja/ni...en_6291277.jpg
    możliwe, że to ten egzemplarz.

Jesli się mylę to poprawcie mnie, a za zamieszanie przepraszam.
    Na 99,9% widziałem tez latem Pana Redaktora w "prasowym" C3 po liftingu, z tego co kojarze z innych publikacji, to 1.6 vti 120km,w uroczym zielonkawym kolorze, z ciekawości zapytam, kiedy można spodziewać się publikacji?
    Miłego dnia

Domyślnie

Wprawne oko, pogratulować. Marcin ma dalej tego Aircrossa, więc test pewnie za 2 miesiące (mamy niestety duże opóźnienie). A co do - C3 było testowane w pierwszej połowie października, choć temperatury mogły spowodować, że wydawało Ci się, że było to lato. Publikacja zapewne niebawem.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Osobiście najbardziej podoba mi się Peugeot 4008. Jednak nie wiedzieć czemu aby móc go kupić muszę jechać do Niemiec bo polski importer Peugeota zrezygnował z jego sprzedaży w naszym kraju. Ktoś może wie dlaczego?

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

zapewne ze względu na niskie zainteresowanie

pech tego modelu jest taki, że ten co chce je kupić to prawdopodobnie i tak pójdzie do Mitsubishi - choć moim zdaniem francuskie odpowiedniki są ładniejsze (choć szkoda, że nie pogrzebali też w środku)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Wprawne oko, pogratulować. Marcin ma dalej tego Aircrossa, więc test pewnie za 2 miesiące (mamy niestety duże opóźnienie). A co do - C3 było testowane w pierwszej połowie października, choć temperatury mogły spowodować, że wydawało Ci się, że było to lato. Publikacja zapewne niebawem.
    Czyli jednak !
    Dzięki za odpowiedź, czekamy na publikację obu materiałów.

Pozdrawiam

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów