Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Wątek: Migiem o... Audi A6 Avant 3.0 TDI Biturbo

Auto
    2018 Volvo V60 Cross Country 2,4 D4 AWD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Cooler404 Zobacz posta
    Bo życie zaczyna się po setce... i po to żeby mieć V8.
    dokladnie. jak dla mnie takie podejscie do konstruowania aut poprzed przerzucanie podwyzszonych kosztow napraw na klienta - to jest PORAZKA. tri-turbo, sri turbo. malo pali, dobrze jezdzi, ale skomplikowane, usterkowe i drogie w naprawch. w dodatku juz nie brzmi tak jak V8.
    bardzo lubie turbodoladowanie, ale nie chcialbym, zeby moc byla kosztem cylindrow czy trwalosci. juz 3.0 TDI 204KM nie byly uwazane za wzor pod wzgledem trwalosci. z wersja 233KM bylo podobno troche lepiej, ale w dalszym ciagu silniki nie mialy takiej renomy jak stare 1.9 TDI PD (nie mowiac juz o wersjach sprzed PD na pompie rotacyjnej).
    stad - mimo braku dowodow - moje powatpiewanie w solidnosc i sensownosc calej konstrukcji.
    pewnie dla osoby zmieniajacej auta co 3 lata nie ma to znaczenia, ale ja osobiscie nie kupilbym auta (osoba prywatna) z zamiarem szybkiej sprzedazy go. tym samym zwiekszona awaryjnosc auta uderzylaby we mnie predzej czy pozniej.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Zgadzam sie. Do calego tematu eko najlepiej chyba podchodi Infiniti z hybrydami. Wolnossaca benzynka i do tego elektryczny silnik co by zieloni sie nie czepiali. Niech tylko popracuja nad lepszymi bateriami, zeby miejsca wiecej bylo i jest gites

Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Xerox Zobacz posta
    Zgadzam sie. Do calego tematu eko najlepiej chyba podchodi Infiniti z hybrydami. Wolnossaca benzynka i do tego elektryczny silnik co by zieloni sie nie czepiali. Niech tylko popracuja nad lepszymi bateriami, zeby miejsca wiecej bylo i jest gites
    jak nie przepadam za Nissanami, tak Infiniti w ogole ma zdrowe podejscie do bardzo wielu tematow.
    btw gosc od ktorego kupowalem swoje S60 zmienil je na Infiniti G37x Premium S. zrobilo na mnie naprawde dobre wrazenie.

jest kilka uwarunkowan niezaleznych od producentow (np. w niektorych krajach prawne; presja terrorystow ekologicznych, srednia emisja CO2 calej gamy modelowej - i to wcale nie ta wazona wolumenem sprzedaz, duza niepewnosc cen paliw itp.) z ktorymi producenci powinni i musza sie liczyc. dlatego potrzebne sa auta emitujace CO2 / spalajace mniej paliwa, czy producent tego chce czy nie. potrzebne, zeby marka utrzymala sie na rynku i nie zostala zmarginalizowana.
    natomiast - nic na sile. oferta Infiniti tak wlasnie dla mnie wyglada - "ekologia/ekonomia" tak, ale nie za wszelka cene.

Auto
    fajne

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Xerox Zobacz posta
    A to nie jest tak, ze po prostu niektore systemy sie 'gryza' ze soba i nie mozna laczyc? No i w Audi masz moduly odpowiadajace za poszczegolne rzeczy, wiec pewnie jest jeden modul do Presence front/rear, wiec jesli by nie dzial jeden z tych systemow to wyrzucaloby blad.. Takie moje gdybanie
    Mercedes i Audi nie mają problemu z dostarczeniem lane assista, acc i side assist w aucie, a Audi ma?

Awatar jackass
    Auto
    S80 T6/Legacy

Domyślnie

zgadzam się, niedługo bede i po 4 turbiny wsadzać do aut... po co to komu 2 to juz max , zreszta ja tam lubie auta z silnikem wolnossącym , zreszta skoro ferrari w swoim najlepszym modelu daje silnik bez żadnego turbo , 6.2l i 740KM to cos w tym jednak jest , turbo jest dobre ale do czasu , reszta pierdół też, te wszystkie systemy sa dobre do czasu chcialbym zobaczyc jak działają przy -25st C ,w aucie które stoi pod chmurka. Zreszta nawet w normalnych warunkach nie działają zbyt poprawnie..

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez cichy202 Zobacz posta
    Mercedes i Audi nie mają problemu z dostarczeniem lane assista, acc i side assist w aucie, a Audi ma?
    Chyba chodzilo Ci o "Mercedes i BMW"? Mysle, ze to pytanie powinienes skierowac bezposrednio do Audi. Sam jestem ciekaw ich odpowiedzi. Pamietam, ze w Insignii moglem wybrac albo czytanie znakow, albo automatyczna zmiane swiatel drogowych, bo okazywalo sie, ze to jest ta sama kamerka (albo w tym samym miejscu przynajmniej).
    Ale szczerze to oprocz ACC pozostale systemy uwazam za zbyteczne. Kierowca powinien byc od pilnowania auta na swoim pasie, czy mozliwosci zmiany pasa ruchu. Obawiam sie, ze z tymi systemami bedzie wiecej problemow, bo jak ktos sie przyzwyczai to bedzie tylko polegal na tym, a wiadomo jak to z elektronika. Akurat moze nie zadzialac albo dojsc do nieprzewidzianej przez komputer sytuacji i co wtedy?!

Auto

Domyślnie

ostatecznie skonczy sie pewnie tak, ze kamera bedzie zabrudzona w jakims systemie a zbyt ufny gosc roztrzaska i auto i siebie. jestem mocno sceptyczny dopoki, te rozwiazania nie beda funkcjonowaly powtarzalnie w kazdych warunkach.
    takie systemy moga byc jedynie wspomagaczami, ale co to za pomoc, skoro nie mozna temu zaufac?

Auto
    fajne

Domyślnie

Tak, oczywiście miałem na myśli MB i BMW. Pytanie wysłałem do niemieckiego Audi, ciekawe czy odpowiedzą, bo polski oddział napisał że konfigurator jest w oparciu o wytyczne producenta... czyli nie wiadomo

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

Co do systemów to np w audi jest bardzo fajnie, bo są dwa radary ACC i do tego podgrzewane. W BMW stosowali- nie wiem czy jeszcze stosują - jeden i bez grzania co zimą podobno oznaczało wysiadanie i czyszczenie go co jakiś czas.
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów