Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 188

Wątek: Lista życzeń i pomysłów w serwisie autogaleria.pl

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Mniej Skody.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Bochen Zobacz posta
    Myślimy od dawna. Ale nie będzie takich rzeczy, dopóki nie będziemy pewni, że możemy je robić na najwyższym poziomie.
    Co masz na mysli najwyższy poziom? 2 metry?
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Lepszy niż to, co prezentują inne krajowe media.

Domyślnie

Na tym poziomie rozwoju zainteresowania internetowego - zwłaszcza prezentacjami video - moim zdaniem to odległa przyszłość. Priorytetem dziś jest słowo drukowane, potem wyświetlane na ekranie, a dopiero później wszelkiego rodzaju testy video czy też TV.

Awatar Bochen
    Auto
    Seat Cordoba

Domyślnie

Ojoj, priorytetem jest słowo na ekranie! Gazety ledwo trzymają się przy życiu

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

DJ nie zgodzę się z Tobą.

w PL akurat video testy są koszmarne, ale już np. brytyjskie video-testy stoją na bardzo wysokim poziomie.
    ja osobiście zdecydowanie wolę obejrzeć np. teścik fifth gear niż czytać i oglądać fotki.

tyle tylko, że to inne realia - mają tor często, inny budżet etd etc. Ale w tą stronę należałoby iść.
    z drugiej strony jak kopiować to od najlepszych. aby kopiować dobrze a nie tak jak np. Automaniak skopiował TopGear :P
    Ostatnio edytowane przez Driv3r ; 16-06-2014 o 10:40

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Nawet jeśli testy wideo to daleka przyszłość, to już teraz trzeba zadbać o markę, jeśli się chce w tym uczestniczyć. Rok temu Zachar raczkował. Dzisiaj ma 11 tys subskrybentów i jego filmy są oglądane po kilka, kilkanaście tys razy. Najlepsze filmy to wyświetlenia na poziomie kilkudziesięciu tys. Marek Drives robi całkiem fajne filmiki pod względem warsztatowym ale jakoś nie bardzo podzielam jego zdanie o motoryzacji. No i testy są wg mnie za krótkie, za dużo gadania i mało pokazywania. Jazdy Próbne mają coraz lepszy poziom, aczkolwiek to młodzi ludzie, którzy przede wszystkim nie są wiarygodni w tym co robią.
    Bardzo bym chciał żeby autogaleria to nie były tylko ładne zdjęcia i kilka słów pisanych. W ogóle mam wrażenie, że wasze testy są ostatnio coraz krótsze i mniej wnikliwe.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    w PL akurat video testy są koszmarne, ale już np. brytyjskie video-testy stoją na bardzo wysokim poziomie.
    ja osobiście zdecydowanie wolę obejrzeć np. teścik fifth gear niż czytać i oglądać fotki.
    Co innego testy video internetowe a co innego telewizyjne. Fifth gear to jednak program telewizyjny a nie internetowy. Wyznacznikiem może być Carbuyer, ale oni raczej prezentują auta a nie je testują.
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

Fifth Gear ma program telewizyjny, ale ma też testy, które z tego co wiem widnieją tylko w necie, nie są publikowane w TV (chodzi mi o te pojedyncze testy).
    Ja nie mówie, że od razu to musi być ten poziom, bo to nie realne: to są pro publikacje, na pro sprzęcie za dużą kasę. Podobnie TopGear. Ale to powinno być odniesienie dla aG.

Domyślnie

Tylko ja nie chcę, żeby aG była kolejnym polskim TG - tu trzeba czegoś świeżego, zaskakującego. I nad tym właśnie pracujemy.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Mniej Skody.

Spośród 19 zdjęć przedstawiających samochody na 12 mamy produkty VW AG.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów