Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: ASX czy ix35?

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

kolezanka ma ix35 1.7CRDi Premium - fajne auto dla kobiety. zawieszenie amerykansko miekke, siedzi sie wysoko, buja... silnik wystarczajacy, ale na miasto i wypady poza ok. miejsca jest wystarczajaco duzo dla 4ki doroslych osob, bagaznik spory, ale troche wysoko trzeba bagaz dzwigac... mitsu jest takie jak lancer - agresywne na zewnatrz, troche uboge ale dobrze spasowane wewnatrz. jezdzi sie bardziej jak kompaktem, ale technika outlandera zawsze jest pod reka...

nie wiem, czy koniecznie jest potrzebny pseudo SUV, ale za cene tych dwoch ubogo wyposazonych aut kupisz bardzo dobrze wyposazony kompakt (Focus, Golf, Bravo, C4). jezeli jednak zona koniecznie musi miec SUV, to bierz ix35, najlepiej w kolorze czerwonym - bardzo do ix35 pasuje.

Auto
    E90

Domyślnie

po jeździe próbnej odpowiedź była już prosta - wybór padł na ix35
    niestety, z uwagi na mimo wszystko słabą dostępność gotowych do wzięcia od ręki aut z silnikiem benzynowym 1.6, dealerzy nie są skłonni do udzielania mega upustów, pewnie też dlatego, że auto samo w sobie specjalnie drogie nie jest...

odbiór w przyszłym tygodniu!

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

No ale jakiś upust chyba jednak dali ?
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar trynid.pl
    Auto
    Honda Accord

Domyślnie

Pomimo że już kupiłeś to wyrażę moje skromne zdanie:
    Nie wiem dlaczego GŁÓWNYM kryterium zakupu jest cena ? W ramach kwoty którą jestem w stanie wydać, selekcjonuje auta i kupuje to w którym ... najlepiej się czuje i po prostu mi się podoba.
    Co do "papierowej" różnicy pomiędzy oboma modelami: zdecydowanie lepszą gwarancje ma Hyundai - 5 lat bez limitu kilometrów + assistance + bezpłatny przegląd między przeglądami. Czyli całe 5 lat świętego spokoju.
    Fakt jest faktem iż wersje którą sobie wybrałeś chce kupić 80% wszystkich którzy chcą ix35, więc fizycznie ich nie ma i dealerzy niechętnie cokolwiek dodają do niego (tak czy inaczej się sprzeda

A z innej beczki: z pośród tych dwóch modeli również wybrałbym ix35 więc moim zdaniem ... dobry wybór
    www.trynid.pl - wszystko co chcesz wiedzieć o motoryzacji
    [teksty to wyraz moich osobistych poglądów, nie należy ich identyfikować z linią programową Trynid.pl]

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Kolega miał ix35 przedlift 2011 1.7CRDi. Był z nim tylko jeden problem - na trasie łapał notlaufa. Wyłącznie zapłonu kasowało błąd, a serwis nie potrafił/nie chciał tej usterki naprawić. Po roku użytkowania samochód zmienił właściciela, a kolega definitywnie pożegnał się z dieslem.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Auto
    E90

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez 10tolek Zobacz posta
    Właśnie jak jest z tym ix 35. Czytałem po wielu forach, że ix 35 z silnikiem 1.6 jest wadliwy. Taki mi proponowano, ale te opinie zdecydowaly, ze chyba wole wziac auto z wiekszym silnikiem
    żona jeździ od dwóch lat, wiele nie nakręciła - niecałe 20.000 km, ale póki co tylko benzynę się leje
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 29-11-2013 o 13:21

Auto
    cee'd

Domyślnie

ix35. W tej chwili mitsu technologicznie stoi w miejscu. Koreańce idą ostro do przodu.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów