Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: Seat Ibiza 6j 1.4

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie Seat Ibiza 6j 1.4

http://imageshack.us/photo/my-images/508/ibi1.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/8/ibi2w.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/850/ibi3.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/51/ibi4.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/714/ibi5.jpg/

Witam Wszystkich
    Na forum już jestem od paru lat, ale nigdy się jakoś bardziej nie udzielałem, parę razy prosiłem o pomoc przy wyborze samochodu dla rodziców i też jak szukałem autka dla siebie. Udało się i nadszedł czas żeby pochwalić się moim pierwszym samochodem jakim jest Seat Ibiza Rocznik 2009 z tym że rejstracja była 2010 Autko jest na gwarancji i ma symboliczny przebieg.
    Co do autka to posiada silnik 1.4 86KM MPI - naprawdę zadowalające osiągi i spalanie, silnik bez problemu daje sobie radę z autkiem.
    Jest to wersja Refrence więc zawiera wszystko to co autko tej klasy mieć powinno, a mianowicie radio z mp3 i sterowaniem przy kierownicy, klimatyzację, alufelgi 15', trójramienną kierownicę, wyjście AUX itp.

Mam nadzieję, że będzie się podobać.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Gratuluje bardzo fajnego auta. Kolor świetny do większości aut, ale tutaj maskuje te przetłoczenia z boku. Sama Ibiza jest najładniejsza z całej trójki VAGowców czyli oprócz Seata również Polo i Fabia. Chociaż bardziej przypadła mi do gustu wersja kombi. Silnik to jeden z tych niezniszczalnych. Powinieneś długo przejechać bezawaryjnie. Czego ci życzę. Jak na pierwsze auto to ci się poszczęściło. Przydałaby się jakaś fotka wnętrza.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    The mighty Abarthonio

Domyślnie

No tak, jak na pierwsze auto to ładna premia od rodziców, gratulacje. Szkoda, że nie ma tych 100 kucy, ale 85 powinno wystarczyć do sprawnego przemieszczania się po mieście.
    #drivetastefully

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

No no, niezle jak na pierwsze auto, ja wolalbym pojsc w cos uzywanego w takiej cenie, ale to tylko moje zdanie. Na pierwsze auto w sam raz, bedzie pewnie bezproblemowo skoro jest swiezutkie jeszcze Gratulacje

Domyślnie

Ile rodzice zapłacili za samochód? Sam Seat fajny, a silnik chyba najlepszy do tego wozu.
    Dlaczego kierowcy Alf nie pozdrawiają się na ulicy?? Dlatego, że rano widzieli się w serwisie

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Dziękuje. Fotka wnętrza będzie może jeszcze dzisiaj, tylko nie jest jakoś bardzo czysto dlatego jeszcze nie zrobiłem Co do silnika to te 86km naprawdę wystarcza po mieście, bałem się że będzie słabo ale zbiera się lepiej niż Octavia 2 1.9TDi więc jest dobrze, a bałem się że po przesiadce będzie gorzej, spalanie też jest akceptowalne także super Co do używanego szukałem auto tak na spokojnie od czerwca i nie znalazłem nic wartego uwagi w dobrej cenie a szukałem w przedziale 20-30tys i nie znalazłem przez ostatni miesiąc szukałem intensywnie, a miałem wymaganie od taty że ma być jak najmłodsze i jak najmniejszy przebieg i sprawdzone. z tąd też auto jest od znajomych z salonu, znamy cała historie i było w górnej granicy wymagań cenowych z tym że jest to cena po sporej promocji Ogólnie autka w tym stanie z tego rocznika wahają się cenowo w granicach 36-7tys. Dlatego go kupiłem a gwarancja na 2,5 roku jeszcze przekonała mnie w 100%. Silnik naprawdę wystarcza i polecam każdemu

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 2.0 skyactive / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Witam i gratuluję autka ! Mam takie samo od miesiąca tylko z silnikiem 1.6. Zapraszam do obejrzenia mojego. Może za jakiś czas wymienimy się spostrzeżeniami.
    Szerokości i bezawaryjności.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Gratulejszyn fajnej Ibi. Podoba mi się to auto, ale jak byłem "na kupnie" to nie było żadnej wersji silnikowej, która by mnie zadowoliła, można było co najwyżej czekać na debiut 1.2 TSI, ale sprzedawca nie potrafił powiedziec, kiedy takowy będzie miał miejsce. I jakoś do wnętrza nie mogłem się przekonać, bo cenię sobie prostotę. W każdym razie Twój silnik powinien być bezobsługowy, a to jednak dość ważne. Szerokości.

Auto
    VW CC 2.0TDI 177KM DSG

Domyślnie

Z nostalgia patrze na ten samochod, tez zaczynalem od takiego, tylko czasy byly troche inne..... rok 1996 (auto z przebiegiem 1200km), kupilem z Francji jako 1.4, okazalo sie ze jest 1.0 .....felgi 13" AET (chyba sie tak to nazywalo).....i sluzyl prawie 3 lata.

Gratuluje, fajnego wozidla dla mlodego czlowieka.

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

To ja jestem pewien, że mam 1,4 Przebieg był troszkę większy niż u Twojego, ale pewnie za parę lat to ja go będę wspominał (mam nadzieję dobrze). Pozdrawiam

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów