Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Seat Ibiza 6j 1.4

Auto
    Seat Ibiza 6J 1.4

Domyślnie

Kudlaty mógłbyś dokładnie rozpisać jak wygląda kwestia spalania Ibizy z Tym silnikiem? I jak ma sie sprawa obsługi fabrycznego radia oraz jak ono gra, bo wiele słyszałem nt. problemów z jego obsługą?

----- Poprzedni post napisany o 11:53 -----

Koledzy, proszę o opinie, co sądzicie na temat tego egzemplarza/ogłoszenia?? http://moto.allegro.pl/seat-ibiza-sc...912462267.html

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Gościu nawet w aukcji nie zaznaczył "bezwypadkowy" Sam sprzedałbyś roczne auto z przebiegiem 7000 km?? - poza nielicznymi przypadkami przyciśnięcia przez los chyba raczej nie Musisz zobaczyć z jakimś fachowcem jak wielki był dzwon i sam ocenić czy warto.

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Co do spalania to wacha się w granicach 7-7,5 Oczywiście zależy wszystko do stylu jazdy ale przy układzie ze koło 7,5km jade trasy i potem miasta (kraków) i wracam tą samą drogą to właśnie takie jest spalanie. Zaznaczam, że nie jestem raczej zawalidrogą. Przyśpieszenie jest naprawdę zadowalające (jeździłem wcześniej sporo Insignia 2.0 160 i Octavia 1.9) i biorąc pod uwagę tamte auta naprawdę nie można mieć zastrzeżeń(oczywiście mowa o mieście) od 2,5-3tys ciągnie aż miło Tak jak gdzieś pisałem po mieście o wiele lepsze niż 1.9 TDI ( jak dla mnie). Co do radia to ja mam fabryczne ze sterowaniem z kierownicy, kwestia przyzwyczajenia na początku było troche inaczej (2dni) teraz jest super i nie zamieniłbym się chyba na inne sterowanie (pamietaj żeby brać z pilotem przy kierownicy) Co do jakości i dźwięku to myślę że jak na tą klasę jest zdecydowanie dobra Co do ogłoszenia to bym się mocno zastanowił bo na bank była mocno bita skoro jest taka cena i przebieg ( musiało się już komuś nie opłacać po prostu).

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Panowie Ibizka sprawuje się genialnie, pokochałem ją na nowo Jednak jest mały problem, przy dziurach, progach etc. trzeszczy/skrzypi mi słupek przy fotelu kierowcy (ten gdzie jest pas) wszystkie inne bez zarzutu, zero skrzypienia, nie chce jechać z tym do serwisu bo powiedzą że tak ma być, ale ma może ktoś jakiś pomysł jak bym to mógł wyciszyć ? Myślałem o jakimś materiale ale nie mam pojęcia jakim i nie wiem też za bardzo w jaki sposób próbować z tym walczyć, a jest to denerwujące w aucie 2 letnim z przebiegiem nie całych 30tys km jak coś skrzypi za uchem.
    Pozdrawiam

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 2.0 skyactive / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Ja mam ten sam problem z tym słupkiem po stronie kierowcy. Strasznie mnie to wnerwia. Dobrze że mieszkam w kraju gdzie asfalt jest w miarę porządny ale w PL działał mi na nerwy.
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

Auto
    -

Domyślnie

Może zabrzmi dziwnie, ale spróbujcie przesmarować zamki w drzwiach.

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Brzmi dziwnie, ale nie w tym jest przyczyna na 100%. Znacie kogoś kto w krk jest w stanie to jakąś matą bitumiczną lub czymś innym wyciszyć ?

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Jakby ktoś był zainteresowany to autko jest na sprzedaż z oryginalnym przebiegiem 62400km który ciągle rośnie Po więcej informacji zapraszam na priv.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów