Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Nowy samochód do 35 tys zł

Auto
    brak

Domyślnie Nowy samochód do 35 tys zł

Cześć!
    Nie znam się za dobrze, dlatego proszę Was o pomoc w wyborze nowego samochodu. Najważniejsze jest to by mało kosztował - do 35 tys zł, oraz by był tani w eksploatacji - nie psuł się, mało palił itd.
    Sama ustrzeliłam skode fabie oraz hyundaia i10. Co o tym sądzicie, może macie jakieś lepsze pomysły.

Auto
    brak

Domyślnie

http://www.autoefl.pl/searchadvanced.asp - ta wyszukiwarka z pewnością Ci pomoże.
    Ja kupiłbym Kia Picanto. Ostatnio ten producent słynie z dobrego stosunku jakości do ceny. Za 34 490 masz samochód z wbudowaną przez producenta instalacją lpg, centralnym zamkiem, alarmem, są poduszki powietrzne boczne, kierowcy i pasażera, kurtynowe, wspomaganiem kierownicy, regulowany fotel kierowcy i kilka innych dodatków. Autko ma 82KM więc jest to najmocniejszy silnik w tej cenie.
    Wg mnie to też najładniejsze autko za takie pieniądze.
    Jeśli chodzi o fabie to pełno tego jeździ i nikt nie narzeka na awaryjność, i10 ma znajomy i raczej sobie chwali.

Auto
    Renault Megane II Grandtour

Domyślnie

W tej cenie znajdziesz fajnie wyposażone Renault Clio.

http://otomoto.pl/renault-clio-alize...C20276137.html

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Fabia za te pieniadze to bedzie raczej golasek. Hyundai jest mniej atrakcyjny niż Picanto. Za 35-37 rozważyłbym jeszcze wspomniane Clio, ew. poszedł w stronę Chevroleta. Nowe Aveo można już dorwac z całkiem niezłym wyposazeniem w co prawda słabej wersji (ale ta już ma całkiem dużo jesli chodzi o bezpieczeństwo) za ok. 37 tys. Stary model już za 32 tys. (będzie miał klime radio itp, ale niestety gorsze wyosażenie z zakresu bezpieczeństwa) Stary w tym przypadku to gorszy model, ale 5 tys. piechota nie chodzi...
    Jeśli jesteś przy Hyundaiu to poszukałbym jakichś okazji na model i20. Na allegro są ogłoszenia po ok. 37 tys. Katalogowa cena nie zahcęca ale takie 37 tys to bardzo dobra cena za ten samochód...

Auto
    Cruze 1.8 LPG

Domyślnie

Postawiłbym na najnowszego Chevroleta Aveo. Jeżeli się nie mylę można kupić w tej cenie, nieźle wyposażony, ale nawet dopłata do lakieru spowoduje przekroczenie budźetu. Wśród mniejszych aut zdecydowanie najlepiej się prezentuje KIA Picanto, najlepiej wykonana w segmencie i bardzo oszczędna.

Auto
    seat

Domyślnie

Za nowym samochodem poczekaj na przełom roku.Wyprzedaż rocznika może zacząć się już w grudniu http://biznes.gazetaprawna.pl/artyku...nika_2011.html

Auto
    Astra H

Domyślnie

http://www.pgd.pl/samochod/Nissan-Mi...AC-CD/id/46516

Nissan Micra z klimatyzacją za 35 900. Według mnie lepszej oferty nie znajdziesz.

Auto
    brak

Domyślnie

Ja bym pomyślał nad Punto Evo.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Wybór jest ogromny, jeśli chcesz mieć jak najwięcej miejsca w środku, to poszedłbym do salonu Fiata
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów