Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127

Wątek: Mercedes C180 Base Line

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

Vincentus naprawdę są takie rabaty dla zwykłego klienta? Mercedes słyszałem, że daje, ale Audi już nie bardzo, a swego czasu bywając na forum BMW czytałem wiele opowieści, że nawet przy aucie za 300-400k trzeba rwać na siłę, żeby dali 7%, a nie 4-5 Mówię o gotówce, bo w leasingu potrafią dać więcej.
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Może jeśli ktoś ma duże zdolności negocjacyjne to się uda dużo urwać. W każdym razie egzemplarz, który oglądałem jako rocznik 2011 kosztuje już 180 000, 2012 na zamówienie kosztowałby jakieś 200 tysięcy. Auto jest wstępnie zarezerwowane i miałem je tylko obejrzeć w innym salonie (ten sam właściciel) i z ciekawości patrząc na cenę zapytałem o rabat to gość powiedział, że cena jest już po rabacie. Zniżka dla grup zawodowych czyli 8 punktów była do 31 grudnia i jeszcze te zniżki nie zostały wprowadzone na nowy rok (nie została oficjalnie rozpisana oferta). Bądź co bądź rabat, który dostałem to ponad 20% w zasadzie przez wzgląd na znajomość- cena, o której rozmawialiśmy na osobności wyszła niesamowicie atrakcyjna i grzechem by było nie skorzystać- nawet oferty na auta po jazdach testowych (przebiegi kilkanaście tys km) przestały być interesujące. Myślę, że gdyby się postarać to jeśli auto jest już w salonie / na placu można wynegocjować ciekawą cenę.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez genesis Zobacz posta
    Vincentus naprawdę są takie rabaty dla zwykłego klienta?
    naprawde
    Dobry Kamaz nie jest zły

Auto
    Ford Focus 3 1.6 ecoboost

Domyślnie

Wszystko ładnie pięknie i pisałem o rabatach 2 miesiace temu i po jazdach c klasą miało to być moje następne auto za 1,5 roku ale..

Pojawiła się nowa bmw 3 z motorem 2 turbo oznaczona 328i za wyjściowo 150 tys zł, która ma 245 ps i 6 s do 100km/h co ma dla mnie znaczenie bo c klasa 200 cgi ma osiągi mojej foki (wyższe ma tylko v-max)

Wiadomo można wziąść 250 cgi ale i tak przy 328i odstaje, ja już o c klasie zapomniałem i czekam na jazdy nową 3 którą wezmę jak się obecny leasing skończy,

Porównywalne jest c350 cgi ale cena na wyjściu większa o 60 tys, uważam że nowa 3 328i to auto o niespotykanych do tej pory osiągach w tej cenie.

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez tniutnia Zobacz posta
    Porównywalne jest c350 cgi ale cena na wyjściu większa o 60 tys, uważam że nowa 3 328i to auto o niespotykanych do tej pory osiągach w tej cenie.
    Czy ja wiem czy porównywalne... C350 to bezkompromisowe 3.5l V6... żadnych turbin tylko czysta moc, ryk widlastej szóstki i niezłe osiągi. 328i... to zwykłe cztery gary z turbo. Miałem okazje jeździć C350 i to naprawde niezły silnik... aczkolwiek w korkach pali jak HEMI.
    IMHO bliżej 328i do C250CDI

Natomiast co do C200CGI to dane swoje, a praktyka swoje. IMHO Foka mogła by odstawać. RWD robi swoje, trochę większy silnik też;-)

Ja tak odgrzeje..

Cytat Zamieszczone przez Atlis Zobacz posta
    I tak wlasnie placi sie 2x wiecej za glupia Gwiazde - bo organoleptyczne porownanie FFIII sedan i C200K (C180) nie wykazalo roznic...
    Dziwi mnie, że nie widziałeś różnic... Foka z punktu widzenia kierowcy jest dobrze wykończona... w końcu czego nie widać tego sercu nie żal/. Ale jak głębiej zajrzymy np. do schowków to wykończenie jest na poziomie Chevroletów jak nie Dacii... widać śruby, miejscami pożałowano plastiku i można łapę wsadzić poza schowek. Z przodu masz miękkie plastiki na boczkach [ale tylko na górze]. Z tyłu? Twarde i wręcz tandetne niczym w Aveo. Różnica IMHO jest ogromna. Co nie znaczy, że fokus to zły samochód... Ale ma swoje wady... Co z tego, że ma skórę na fotelach i boczkach z tyłu jak plastiki wołają o pomstę do nieba. Słabe jest też wyciszenie wnętrza.
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Auto
    -

Domyślnie

Akurat wyciszenie wnętrza Focusa jest podobno jedno z lepszych w klasie?

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Szkoda jednak ze C180 nie jest dostepne takze jako opcja w 4Matic. Chlopaki mysla, ze jak jest mniej niz 200 KM pod maska w RWD to "damy rade". We Wloszech, Grecji czy Portugalii na pewno, ale nie u nas. Lekko popada i juz czlowiek przestaje sie czuc pewnie, a jak naprawde jest slisko to juz w ogole nie da sie normalnie jezdzic i wtedy - za przeproszeniem - plastikowy Focus jest wtedy gora. Dlatego jezeli BMW 3 bedzie mialo opcje xDrive w slabszych wersjach to dla mnie juz jest powod, zeby postawic go wyzej od Klasy C.
    Dobry Kamaz nie jest zły

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów