Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 51 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 507

Wątek: Giercownia

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie Giercownia

Po kilku latach przerwy Rockstar Games oficjalnie powraca do serii Grand Theft Auto! Dziś oto bowiem na oficjalnej stronie Rockstara pojawiło się logo Grand Theft Auto V oraz data, kiedy ujrzymy pierwszy zwiastun z gry. Będzie to jeszcze w tym roku, 2 listopada 2011 o 19:00! Oto jak wygląda logo najnowszej odsłony:

źródło: gtasite.pl

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Mam nadzieję, że to nie fake. Bo takowych pojawiło się ostatnio od groma. Czwórka jest genialna. Do dzisiaj jak mam czas sobie w nią pogrywa. Z niecierpliwością czekam na V. Będzie to dość nerwowy tydzień oczekiwania. Pewnie akcja będzie się działa tak jak w VC.

Awatar Robert_PL
    Auto

Domyślnie

To nie fake, bo informacja pojawiła się oficjalnie na stronie R*
    A co do akcji w VC, to bardzo bym chciał bo to miasto i ta część do dziś jest moją ulubioną. Pojawiły się jednak pewne plotki:

,,Tego można było się spodziewać, że od razu po pojawieniu się oficjalnej informacji o Grand Theft Auto V zaczną pojawiać się jakieś plotki i wycieki. Popularny serwis Kotaku.com powołując się na swoje pewne źródło twierdzi, że akcja gry będzie toczyła się w Los Angeles lub w mieście na jego podobieństwo. Od razu więc na myśl przychodzi nam Los Santos z GTA: San Andreas. Czyżby Rockstar Games znów pominęło piękne Miami z Vice City? Miejmy nadzieje, że wszystko wyjaśni się już w najbliższą środę.

Druga informacja z tego serwisu dotyczy bohatera. Informator serwisu twierdzi, że w grze będziemy mogli wcielić się w kilku bohaterów. Ma być zastosowany podobny efekt jak w GTA IV(razem z The Lost and Damned i The Ballad of Gay Tony), czyli kilku bohaterów w jednym mieście, ale bez stosowania dodatków. Podstawowa gra ma rzekomo zawierać więcej niż jednego głównego bohatera, którego będziemy mogli zmieniać. Podoba wam się taki pomysł? R* oczywiście niczego oficjalnie nie potwierdził, więc musimy traktować te informacje z przymrużeniem oka.''

źródło: gtasite.pl

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Słyszałem o Los Angeles tudzież Los Santos, jak w San Andreas. Fajnie by było znów przenieść się do SA, bardzo ciepło wspominam tę część. Już sobie wyobrażam, jak bardzo rozbudowana i wypasiona będzie mapa!

Awatar Bart3kk
    Auto
    Astra J 1.4T 18' & Kia Rio 1.4 08'

Domyślnie

Czwórka była genialna, ale na moim średnim już kompie, dopiero dałem radę dobrze pograć,gdy wydali 3 czy 4 patche usprawniające wydajność grafiki
    http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=13715
    KIA RIO 2008 FWD 1.4 16V DOHC -- > Mój Złoty Skośnooki Przecinak

https://autogaleria.pl/forum/showthr...-1-4TURBO-2018
    OPEL ASTRA J SEDAN 1.4T 140KM 2018

Awatar Robert_PL
    Auto

Domyślnie

No właśnie, optymalizacja nie jest mocną stroną IV, w EFLC już jest nieco lepiej. Ciekawy jestem tylko czy V będzie też dostępna na PC, czy R* już całkiem się wypnie na pecetowców.

Awatar tig16
    Auto
    Audi A4 1,9tdi
    Co robią mechanicy w Subaru?????????? - Rozkrecaja Impreze

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

niby fake. ale jest sporo elementow z mapy San Andreas a jednoczesnie oprawa i silnik jest nowa, hmm

Domyślnie

Jak to piszą w komentarzach - Midnight Club: Los Angeles...

Awatar Robert_PL
    Auto

Domyślnie

Z kolei gdzieś indziej czytałem plotę, że miastem miałby być Waszyngton... ciekawe co jeszcze wymyślą, niektórzy doszukiwali się nawet jakichś ukrytych znaków i symboli w nowym logo

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów