Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 51 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 507

Wątek: Giercownia

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie Screenów z GTA V c.d

Ostatnia część screenów z GTA V zatytułowana jako "Biznes": http://gta.net.pl/3899,news.html

Ukazały się co prawda w piątek, ale widzę że nikt ich w tym temacie nie wstawiał

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

Pozostalo czekac na trailer

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Jak patrzę na ten screen z dwupłatowcem to grafika pewnie będzie bardzo zbliżona do tej z RDR.
    Ja nie czekam, wszystkie dotychczasowe GTA były marne, system walki nie istniał, model jazdy był mało rajcowny, strzelanie takie sobie a misje nudne i powtarzalne.
    Ostatnio nawet kupiłem sobie Vice City w taniej serii i o ile w Mafię po 10 latach da się grać z taką samą przyjemnością tak VC już mocno się przeterminowało i po prostu razi.
    Jeśli chodzi o fabułę i model jazdy to Mafia rządzi( w dziedzinie fabuły pierwsza część a model jazdy w dwójce w trybie symulacji był genialny) a jako sandbox to choćby w Just Cause było znacznie więcej zabawy.

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

A ja jestem ciekawy co zrobia, bo '4' naprawde byla troche monotonna, powiem wiecej, mialem wrazenie, ze misje to wyciete sceny drogi z filmikow napedzajacych fabule :/ a to chyba nie o to chodzilo. Musze sobie ogarnac mafie 2 na konsole, ma dosc dobre opinie u ludzi ktorych zdanie sobie cenie z tym, ze ponoc rozgrywka jest szybka.
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Nawet bardzo szybka - ale gra się naprawdę fajnie, rok temu kupiłem 'Complete Edition' zawierającą wszystkie DLC, dzięki temu rozgrywka się wydłuża a i parę fajnych rzeczy dochodzi

Co do GTA - moją ulubioną częścią serii zawsze było, jest i będzie VC - za niepowtarzalny klimat. Zawsze z przyjemnością do niej wracam i żałuję że Vice City Stories nie wyszło na PC (grałem u kumpla na konsoli) - chociaż niedługo w pewnym sensie się to zmieni:

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=439980 - polecam! Druga Beta jest naprawdę dobra, chociaż gra ciągle jest w 'budowie'.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Grał ktoś w Slendera? Gra prosta jak budowa cepa, zajmuje jakieś 100MB, jest darmowa i jeśli człowiek się wczuje w tytułową postać... to może się nieźle przestraszyć. Polecam, bo jest to niezła odskocznia od mega-hiper-super wypaśnej grafiki dla 13-latków, główną siłą tej gry jest chyba nie ona sama, ale to co dzieje się w głowie gracza
    Tutaj link http://polygamia.pl/Polygamia/1,9645...oku_.html?bo=1 bo dobrze wiedzieć kim jest Slenderman (chociaż filmiku z gry radzę nie oglądać, tylko samemu spróbować )
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    Zmieniając trochę temat - grał ktoś w sławnego ostatnio Slendera?
    Że tak zacytuję sam siebie.

Grałem ja. Póki co zarówno w podstawę (The Eight Pages) jak i wszystkie dodatkowe mapki od duetu Steene & Burgess. Klimat tej gry jest nieprawdopodobny.

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Dwie strony temu i przegapiłem, a czułem, że ktoś już o nim wspominał, sorry za niedopatrzenie Mnie zdumiewa głównie to, jak prosta może być gra i równocześnie jak dobra
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Dokładnie. Darmowa, kilkadziesiąt megabajtów, prosta grafika, jeszcze prostsze (z pozoru) reguły - znaleźć osiem karteczek. A gra jest genialna. Ma ogromny potencjał i gdyby zainteresowało się nią jakieś większe studio, to pan Mark J. Hadley mógłby zbić kokosy na niej.

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Jeszcze z tego typu można spróbować SCP-087 i SCP-087-B (nazwy dziwne, ale to przez pewną stronę LINK), aczkolwiek nie grałem, więc się nie wypowiadam, najpierw muszę Slendera przejść, bo ponoć można
    J. Clarkson

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów