Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 51 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 507

Wątek: Giercownia

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Tylko żeby nie było znowuż jak w przypadku BF3 (z tego co oczywiście czytałem bo nie wiem jak jest faktycznie) na PS3 i XBOX wygląda jak na PC na minimalnych ustawieniach...

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Stawiam, że za 4 miesiące na Xpudło i PS3...
    Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    No tak, w końcu te "fale" na V-tce wyglądają jak z banknotu.
    Mnie się ten wzór, kolor i ogólny styl kojarzy z grafiką na lowriderach, czyli...
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

ostatnio byl east coast, teraz powinien byc west

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Potek Zobacz posta
    Tylko żeby nie było znowuż jak w przypadku BF3 (z tego co oczywiście czytałem bo nie wiem jak jest faktycznie) na PS3 i XBOX wygląda jak na PC na minimalnych ustawieniach...
    Bardzo prawdopodobne ze tak bedzie, konsole sa duzo slabsze i nie mozna wymagac zeby radzily sobie tak z grafika jak mocniejsze pc'ty. Z gtaIV bylo duzo placzu o optymalizacje ale jak przychodzi co do czego
    Cytat Zamieszczone przez forum.pclab.pl
    Ja nie wiem coście się tak uczepili tej rzekomej katastrofalnej optymalizacji w gta4.
    Toć na konsoli działa toto w 15-25fps, czasami dobijając do 30 przy niepełnym 720p, na detalach jakie rockstar opisał- można podobne włączyć na pc. Z tego co pamiętam były to odległość rysowania terenu na 21, detali na 10. Jakoś nie sądzę żeby na takich detalach komuś działało słabo.

Tak z 99,53% pecetowców ustawiało to ZNACZNIE WYŻEJ, z wyższą rozdzielczością itp. na wcale nie tak dużo mocniejszych pc- x ma 6wątków, ps3 6 bardzo mocnych obliczeniowo rdzeni, wszystko to na 3.2ghz z ramem 22-25GB/s (!) a i tak kiepsko se radzą. A tu ludki na pc z 2rdzeniami włączają se rysowanie 4x większej ilości obiektów i się głupio pytają "czemu tak źle działa?". Ta gra siedzi na cpu, i nie bardzo pamiętam żeby ktokolwiek z 4rdzeniami narzekał na działanie. Ja jakiś czas po premierze (z którymś paczem od razu) grałem na kompie z sygny w 1280x1024 z dużo wyższymi detalami niż na konsoli i jakoś działało świetnie- nie że stałe 60fps, ale tak koło 40-45 większość czasu, nawet przy solidnych "młynach". Na konsoli nic nie musi się dziać żeby było 20fps, a mój procek jest nie za mocny porównując do takiego np. cella... Poniżej tych 30fps spadało głównie w nocy przy deszczu, więc zapewne przez gpu- wystarczyłoby pewnie obniżyć odbicia czy cienie a na konsoli 30fps to MAX, i to przy znacznie niższych detalach...
    Rozumiem że komuś się mogło wieszać czy coś, ale optymalizacja wcale nie kulała, jeśli ja na 2c tego "koszmarnego działania" nie doświadczyłem to coś mieliście mocno nie tak. Pacze potrafiły mocno pokomplikować rzeczy, ale pamiętam że na którymś tam działało bezproblemowo- trzecim chyba.
    Ot- większość pecetowców miała mocną kartę grafiki a BARDZO słabe cpu porównując do konsol- więc gpu się obijało a cpu nie wyrabiało. Niemniej ciężko wymagać żeby to karta grafiki ruszała to całe ai, fizykę itp. która stanowi o "fajności" technicznej strony gta4. Więc jak ktoś miał jakieś 2c 1.8ghz 1mb cache to... to miał gorzej niż w konsoli, i niech nie marudzi.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Ja mam 4 rdzenie i faktycznie z płynnością problemów nie miałem, denerwowały jednak swego czasu niedopracowane cienie oraz zanikające tekstury... no i te crashe z byle powodu. Zresztą ostatnio też grałem z kumplem w multi i obaj w tym samym momencie dostaliśmy fatal errora

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

a patch najnowszy zainstalowany?

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

No jasne, że tak. Te błędy to raczej kwestia przypadku bo czasami cała rozgrywka przebiega bezproblemowo, a czasami po jakimś czasie wywala. Może to przez to, że inni gracze czasami mają zmodowane auta i przez to innych wywala. Co ciekawe w EFLC problem praktycznie nie występuje.

----- Poprzedni post napisany o 16:10 -----

Trailer dostępny jest na http://www.rockstargames.com/

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

No i nie myliłem się, Los Santos wróciło Tereny pozamiejskie i samoloty, czyli wszystko to, czego brakowało mi w IV... Jak zobaczyłem ten składany dach, to mi szczena opadła:shock: Miejscami trailer wygląda jak autentyczny film Nawet sam Bóg chyba jeszcze nie stworzył komputera zdolnego do odpalenia gry na pełnej opcji
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

mi wystarczy jak pójdzie na PS3 :lol:

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów