Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 51 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 507

Wątek: Giercownia

Awatar Sandwich12
    Auto
    2011 Ford Focus 1.6

Domyślnie

Nieźle, jest V8 Vantage Roadster, R8 Spyder, Range Rover (nie Sport) i Continental GT (pewnie jako Cognoscenti Coupe). Fajnie, że wróciły samoloty i tereny pozamiejskie (te góry...).
    "An Aston Martin combines three important elements: power, beauty and soul. Aston Martins are truly special - they always have been and always will be." - Dr. Ulrich Bez, CEO of Aston Martin.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

No cóż, liczyłem trochę na VC a już zwłaszcza jak zobaczyłem tą pierwszą scenę... no ale GTA to GTA
    Chociaż na tym trailerze to LS ma w sobie coś z VC.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Je też chciałem Vice City, ale Los Santos też może być. Wygląda niesamowicie, ale i tak nie będę miał czasu żeby w to zagrać. Nie mam nawet kiedy zagrać w Dead Island
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

to polaczenie VC i Los Santos
    gt4, nie bylbym taki pewien ze pojdzie na ps3, mozliwe ze gra wyjdzie dopiero na ps4

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

hej no nie strasz mnie, dopiero rok temu kupiłem PS3

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

nie no, watpliwe ze ta gra robiona jest na next geny juz, polecam temat:
    http://forum.pclab.pl/topic/737018-GTA-V/page__st__640

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    Je też chciałem Vice City
    Pytanie kto nie chciał
    Przede wszystkim klimat Vice City był świetny przez osadzenie fabuły w latach 80-tych nie wiem czy VC pasowałoby do obecnych czasów i czy chciałoby im się kombinować z powrotem do przeszłości. Teraz chociaż pojazdów nie muszą robić od nowa, bo większość przeniosą z czwórki

Awatar Sandwich12
    Auto
    2011 Ford Focus 1.6

Domyślnie

Ja też bym chciał Vice City. Ten klimat:
    http://www.youtube.com/watch?v=VfEAI...feature=fvwrel
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp6O1...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=N2fB2...eature=related

Obejrzałem ten trailer dokładnie kilka razy i zauważyłem kilka ciekawych rzeczy:
    -W 0:06 na plaży widać kobietę, mężczyznę i... psa. Jest to nawiązanie do pierwszego trailera GTA San Andreas, gdzie także był pies na plaży (zresztą na tej samej...). Moim zdaniem zwierzęta nie pojawią się w finalnej wersji gry.

-Być może facet z 0:39 będzie głównym bohaterem. Głos brzmi jak jakiś biały facet po 40-stce no i mówi "I wanted to retire from what I was doing, you know. From that... that line of work. Be a good guy for once, be a family man. So, I bought a big house. Came here, put my feet up, and thought I'd be a dad, like all the other dads. My kids could be like the kids on TV. We play ball, and sit in the sun. But, well, you know how it goes...".
    Może bohaterem będzie Tommy Vercetti z Vice City...

-W 0:46 widać AK-47 z tłumikiem.

-W 1:01 widać, że nie będzie już samolotu Hydry (Harriera) ani żadnego innego samolotu V/STOL, tylko coś co wygląda jak F/A-18F Super Hornet.

Co do pojazdów to już zaczęli robić listę: http://www.igcd.net/movie.php?id=1648166&width=1280
    "An Aston Martin combines three important elements: power, beauty and soul. Aston Martins are truly special - they always have been and always will be." - Dr. Ulrich Bez, CEO of Aston Martin.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Sandwich12 Zobacz posta
    Moim zdaniem zwierzęta nie pojawią się w finalnej wersji gry.
    Nie byłbym tego taki pewien - w RDR np. występują psy (i nie tylko), a ponieważ posiada ono również silnik Rage to co przeszkadza, żeby umieścić psy w GTA V

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez usher99 Zobacz posta
    Nawet sam Bóg chyba jeszcze nie stworzył komputera zdolnego do odpalenia gry na pełnej opcji
    Na całe szczęście Bóg stworzył jeszcze konsole. W kwestii możliwości graficznych - przykładowo PS3 - polecam najnowszą odsłonę Uncharted - od wczoraj zbieram szczękę z podłogi...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów