Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 45 z 51 PierwszyPierwszy ... 2930313233343536373839404142434445464748495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 507

Wątek: Giercownia

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    American Truck Simulator, niby wtórnik ETS 2 ale jednak nie do końca, interfejs identyczny i to cieszy bo jest łatwy znany i dobrze zbudowany. Mapa jest prześliczna chociaż niesamowicie mała, tylko 3 trucki dostępne jak na razie. Poprawiony silnik który wg zapewnień SCS działa z DX12, nie wiem czy to prawda ale czuć większą płynność w centrach miast z czym ETS2 nawet na dobrych komputerach miał problem.

Lenovo z50-70
    i5-4210U
    GTX840M
    8 GB RAM
    128 SSD
    1TB SSHD
    Ooo widzę kolega fan tej samej gry, co ja I jak wrażenia? Mnie imponuje w American Truck Simulator realizm. Nie mówiac już o widokach na ekranie - to się rozumie samo przez się

- - - Aktualizacja - - - -

Właśnie instaluje American Truck Simulator Za godzinke na spokojnie pierwsza trasa po kolacji
    U mnie to już rytuał - American Truck Simulator od 20 do 22 <3 Zakochałem się w widokach Newady!

Domyślnie

Nuuudy. Niestety, malutka mapa szybko mi się znudziła, poza tym czas w ATS leci znacznie szybciej niż w ETS2, dlatego kilkuset milowe trasy przejeżdża się znacznie szybciej. Ja wróciłem do ETS, bo stwierdzam, że z mapami Promods + Russia jest nie do znudzenia.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Wolę Driveclub niż tocoś. Tak BTW grał ktoś w nowego Hitmana? Bo zastanawiam się nad kupnem, a opinie są różne, że to monotonny, źe na maa oskryptowany, że krótki (misja w 4 minuty!)
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Nuuudy. Niestety, malutka mapa szybko mi się znudziła, poza tym czas w ATS leci znacznie szybciej niż w ETS2, dlatego kilkuset milowe trasy przejeżdża się znacznie szybciej. Ja wróciłem do ETS, bo stwierdzam, że z mapami Promods + Russia jest nie do znudzenia.
    Ja właśnie sobie zapodałem taki zestaw plus bałkany i jestem w niebo wzięty. ATS nie przeszedłem jakoś kurde nie mam weny ostatnio wcale na granie chyba ze Forze 6 na X-ONE

A tu San Francisco i przejście graniczne Polska - Białoruś Jaki tam jest klimat te ciężarówki na poboczu ludzie sobie stoją świetnie to zrobione wszystko jest

Awatar mariobull
    Auto
    Seat Leon ST

Domyślnie

Zakochałem się w widokach Newady!
    Gry nie znam ale znam stan więc się nie dziwię

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Kto na tych zdjęciach znajdzie dwie ciekawostki ?? http://blog.scssoft.com/2016/03/france-sneak-peek.html

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mariobull Zobacz posta
    Gry nie znam ale znam stan więc się nie dziwię
    To w takim razie MUSISZ spróbować Americana! Spodoba CI się bankowo - no i nie jest wcale drogi

Domyślnie

Kto na tych zdjęciach znajdzie dwie ciekawostki ?? http://blog.scssoft.com/2016/03/france-sneak-peek.html
    Znajduję nawet trzy - Renault Talisman, Citroen C5 Kombi i Peugeot 3008 jako traffic.

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

No tak zapomniałem o 3008

Domyślnie

Szykuje się fajny dodatek - jestem ciekaw, czy będzie na tyle dobrze zrobiony, co tereny stworzone przez ProMods.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów