Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 47 z 51 PierwszyPierwszy ... 313233343536373839404142434445464748495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 507

Wątek: Giercownia

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

No i wlasnie o eliminacje takiego nastawienia chodzi panie Grey. Jak dla mnie Forza wymiata, chodzi o fizyke, otwartosc toru, ilosc modyfikacji, brak aut 'premium', a przede wszystkim dzwiek auta i prace kamery. O innych tytulach sie nie wypowiadam bo mam tylko forze i GTA V
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

A może Mafia III?

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Jak kto lubi, w zasadzie za XBONE to tylko Forza przemawiała, ale torowa - ta mi się podoba, a jako że na PS4 jeśli chodzi o wyścigi będzie GT i jest fajny, zręcznościowy Driveclub to nie miałem problemu z wyborem konsoli, a subiektywnie to jak mówiłem wg mnie PS4 ma lepsze exclusive'y. Myślę że Microsoft trochę za późno się reflektuje i na pewno nie odrobi sprzedaży tym bardziej, że PS4 też wyjdzie w mocniejszej wersji, a dodatkowo ma dedykowane gogle VR. Mafia to must have, ale tą już zapowiadali w tamtym roku, więc nie jest to taka nowość. Największy zawód to nowy Watch_Dogs, żenujący ziomalsko-dresiarsko-blokerski JOŁ klimat, nie wróżę nic dobrego tej grze, a i może się okazać jeszcze gorsza niż 1. część, chociaż może dzieciakom się spodoba.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

O no widzisz, da sie napisac bez naskakiwania? da :P

W mafie gralem tylko w pierwsza czesc, to bylo dosc dawno, o II slyszalem ze jest mega krotka i nie ma klimatu i co wazniejsze trybu swobodnej jazdy jak mafia I. Poczekamy, zobaczymy.

Co do zrecznosciowek samochodowych, to nie jestem pewny czy to byl drive club, ale sprobowalem u kumpla na ps4 czegos podobnego i za Chiny nie moglismy ogarnac trybu driftowego. Forza, oczywiscie ze torowa, nadal moja ulubiona to Forza IV, horizon juz zbyt arcadowy... Ostatnio mam brak czasu na jakiekolwiek granie, ale jeden z forumowiczow (ktorzy sie tu juz raczej nie udzialaja), przekonal mnie do World of Tanks, na razie wersja blitz na urzadzenia mobilne, bo wersja na PC przerasta mojego wysluzonego HP, ale mega wciaga takze polecam w oczekiwaniu na mafie 3
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Microsoft ma zdecydowanie gorsze gry jak na mój gust, ta Forza to taki odgrzewany kotlet tylko grafę poprawiają, a nic więcej się nie zmienia zupełnie jak w FIFA od EA, więc czy ktoś zakupi część 3 czy 1 to i tak różnicy wielkiej nie będzie.
    A Gran Turismo to co? z całym moim uwielbieniem dla tej serii, ale żeby w GT6 ścigać się C5 V6 czy Laguną II, to naprawdę pachnie olewaniem graczy.

Domyślnie

Gran Turismo w mojej opinii jedzie obecnie trochę na swojej opinii. To wciąż świetna gra, z masą zawartości i bardzo dobrym modelem jazdy, ale widać w niej masę przestarzałych elementów, z autami pokroju wspomnianej Laguny II na czele. W Forzę grałem mniej niż w GT, ale gra jako ogół jest znacznie bardziej dostosowana do dzisiejszych standardów i grę pokroju Forza Horizon 3 bardzo chętnie bym widział na PS4. Bardziej niż GT Sport.
    http://autoblog24.pl - mój blog moto

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MrWahacz Zobacz posta
    Gran Turismo w mojej opinii jedzie obecnie trochę na swojej opinii. To wciąż świetna gra, z masą zawartości i bardzo dobrym modelem jazdy, ale widać w niej masę przestarzałych elementów, z autami pokroju wspomnianej Laguny II na czele. W Forzę grałem mniej niż w GT, ale gra jako ogół jest znacznie bardziej dostosowana do dzisiejszych standardów i grę pokroju Forza Horizon 3 bardzo chętnie bym widział na PS4. Bardziej niż GT Sport.
    Na pc pograsz

Wytaptane z ElDżi GieCzy

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

Także ten Kto już gra w Horizon 3 ??

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Czekam na demo wersji PC, które twórcy zapowiedzieli na niebawem po premierze gry...

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar hondacbr11
    Auto

Domyślnie

A znadz wymagania?

Wytaptane z ElDżi GieCzy

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów