Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 51 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 507

Wątek: Giercownia

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Ja przez ten weekend zakończyłem Uncharted 2 ;p grałem prawie rok ;D zacząłem w grudniu tamtego roku i pogrywałem po godzinie, dwie na co drugi weekend delektując się każdą sceną, naprawdę świetna gra.. a przecież pare lat już ma... Ale rozumiem Cię że mówisz o najnowszej odsłonie?... cholerka ;/ a miałem co innego kupić;p teraz to się musze dobrze zastanowić co chcę ;p
    A tak wogole ktoś wcześniej wspominał więc może by przemianować tytuł tego topica na "Giercownia" lub coś w tym stylu, albo rozpocząć oddzielny topic:>

Domyślnie

Tak, najnowsza - przyszła wczoraj kurierem i normalnie jestem w szoku w kwestii oprawy graficznej i samej grywalności. Gra nie wciąga - ona wchłania na długie, długie godziny. Polecam każdemu.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie Oficjalna informacja dotycząca GTA V

Choć otrzymaliśmy już pierwszy trailer Grand Theft Auto V, studio Rockstar dopiero teraz oficjalnie zapowiedziało grę. Ujawniono przy tym pierwsze informacje potwierdzające, iż miejscem akcji będzie Los Santos.

Jak poinformowali przedstawiciele Rockstara, Grand Theft Auto V osadzone zostanie w mieście Los Santos „i jego okolicach” i ma to być największa odsłona serii. W grze pojawi się m.in. tryb multiplayer, a ona sama ma „wyznaczać nowy kierunek w produkcjach z otwartym światem”.

Jak mówi Sam Houser, szef Rockstara:
    "Grand Theft Auto V jest kolejną radykalną zmianą w uniwersum serii. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością podzielenia się nową wizją z naszymi fanami."

Gra powstaje w studiu Rockstar North, wciąż jednak nie ujawniono jej dokładnej daty premiery oraz platform docelowych.

źródło: cdaction.pl

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

nie wiem kto tak nazwal ten temat, ale niech bedzie

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

Uncharted to szczyt mozliwosci ps3, ale robi wrazenie ;] Polecam bd3 na ultra, robi zdecydowanie potezne wrazenie, konsole niestety ograniczaja nieco tworcow. pc'ty maja duzo wieksza moc obliczeniowa - o takim Metro 2033 konsolowcy moga tylko pomarzyc ;d

----- Poprzedni post napisany o 16:26 -----

Analiza trailera:
    http://www.youtube.com/watch?v=h7oXc...&feature=feedu

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gt4 Zobacz posta
    nie wiem kto tak nazwal ten temat, ale niech bedzie
    JA! zarzuciłem pomysłem, bo ktoś wcześniej sugerował żeby może zrobić oddzielny topic nt. gier, jak już tak o nich rozmawiamy.. A nazwa poprostu mi się tak skojarzyło.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

nazwa do d. moim zdaniem
    shifty i nfsy mialy wlasne tematy, gta tez raczej zasluguje mozna by bylo z gta4 i gta5 zrobic wspolny temat

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Damn it...Czekam, az r* wpadnie na pomysl zrobienia mmorpg w swiecie gta ;d
    Mind Full of Colors.

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

podobno nowy wyciek:

-świat gry ma być ogromny i wyciskać ostatnie soki z X360 i PS3, a główne miasto ma być czterokrotnie większe niż Libery City z poprzedniej odsłony... A będą jeszcze otaczające metropolie wioski i plaże. W czasie prezentacji widziano głównego bohatera – Afroamerykanina w wieku około 30 lat – jak jechał z centrum Los Santos na obrzeża miasta przez 15 minut. Widoki były rzekomo piękne – widziano zagrody ze zwierzętami, farmy napędzane elektrowniami wiatrowymi, rafinerie, w których pracuje 100 NPC-ów obsługujących maszyny budowlane (rozładowujące i załadowujące dane przedmioty) i – w przeciwieństwie do „czwórki” mieszkających w kilka osób w jednym mieszkaniu. Z kolei lasy są ponoć piękniejsze niż w Red Dead Redemption – pełne wypoczywających ludzi, pijącej i tańczącej wokół obozów młodzieży, osób jeżdżących na motorach, skaczących przez kłody i strumienie, itd. Rzekomo efekty wody i drzewa wyglądają pięknie;

-poprawiono strzelanie i dodano nowe animacje nurkowania, wspinania się oraz czołgania, by zwiększyć realizm. Przeładowywanie broni wygląda również lepiej i mniej statycznie. Pojawiło się więcej elementów, po których można się wspinać – m.in. drabiny i wdrapywanie się rękoma;

-w grze znalazły się zwierzęta, takie jak psy i bydło, ale nie wiadomo, czy będzie można do nich strzelać. O ile w Red Dead Redemption było to uzasadnione miejscem i czasem akcji, o tyle w przypadku GTA V osadzonym we współczesności obrońcy praw zwierząt mogliby się przyczepić;

-będzie można pilotować samoloty i rozbić je o budynki;

-w grze znajdzie się wiele nowych lokacji, takich jak centrum handlowe, akademik, posterunek policji, ogromny szpital, a także rozległa sieć kanałów, z której skorzystamy w misji, gdzie będziemy ścigać złodzieja odrzutowca;
    Los Santos pełne będzie NPC-ów uprawiających jogging, podnoszących ciężary, uderzających kobiety, ściganych przez policje, robiących zakupy, myjących auta, naprawiających ogrodzenia, czy przeprowadzających się;

-będzie możliwość ulepszania lub naprawiania aut, Rockstar rozważa także wprowadzenia obowiązku ich tankowania;

-zniknie randkowanie, telefon będzie służył tylko do przyjmowania zadań od poznanych osób lub wyświadczania im przysług. Usunięto także mini-gry w kręgle, czy rzutki. Pojawią się natomiast zabawy w koszykówkę, podnoszenie ciężarów, siłowanie na rękę, hazard i walki w klatce, uczestniczenie w trójboju, wyścigach wodnych, kajakarstwie, zjazdach na linie z góry, wspinaniu po skałach, spadochroniarstwie, czy narciarstwie wodnym. A to ponoć nie wszystko;

-arsenał broni będzie standardowy – znajdą się w nim m.in. miotacz ognia, czy zdalne miny. Jako oręż będzie także można wykorzystać elementy otoczenia (z muzeum będzie można na przykład ukraść stary miecz, czy topór). Niektóre zabawki będzie można modyfikować, a także tworzyć własnoręcznie nowe;

-przewód paliwowy będzie mógł pęknąć – jeśli strzelimy w ślad pozostawiony przez wyciekniętą benzynę, płomień doprowadzi do wybuchu samochodu;

-powróci edytor postaci, ale będzie można tylko zmienić jej ubranie. Nie będziemy mieć wpływu na kolor skóry, wzrost, wiek, czy pleć;

-zadania z włamaniami mają szanse powrócić, ale jako część większych misji;

-nie będzie w grze dzieci;

-pojawi się możliwość wykorzystania ludzi, jako żywe tarcze;

-policjanci będą zachowywać się bardziej realistycznie. Jeśli zabijemy kogoś, gdy w pobliżu nie będzie gliniarzy, nie otrzymamy pierwszej gwiazdki poszukiwanego. Stróże prawa będą korzystać z dymów i gazów łzawiących, psów tropiących oraz będą mogli wyważać zamknięte drzwi (w pełnym uzbrojeniu). Gracze z kolei zamknąć się w danym budynku i zabarykadować wejście;

-jeśli będziemy korzystać z czegoś często (np. motocykli lub danego typu broni), bohater będzie bieglej się tym posługiwał;

-w jednej z misji będziemy musieli uratować pewną kultową postać z poprzednich odsłon serii;

-pojawią się efekty pogodowe w postaci ulewnego deszczu lub świecącego słońca, a także drganie powietrza.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

A ja dorzucę jeszcze screen rzekomej mapy świata:

Jeśli te informacje są prawdziwe, to nowe GTA zapowiada się fantastycznie

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów