Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 50 z 51 PierwszyPierwszy ... 343536373839404142434445464748495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 507

Wątek: Giercownia

Domyślnie

Czy warto kupić Mafię III? Nie ogladam recenzji zeby nie psuć sobie zabawy odkrywania wszystkiego, ale napiszcie czy w ogole warto?

Domyślnie

Forza -> jako posiadacz PS4 zazdroszczę Xboxowi, że ma taką fajną serię wyścigów, która wychodzi regularnie i na dodatek wymiata. Sytuacji z Gran Turismo nawet nie będę komentował - konsola jest na rynku od 3 lat, a nawet na w pewnym sensie rozbudowane demo (GT Sport) wciąż trzeba czekać.

Mafia III - słyszałem, że gra średnia. Fajna fabularnie, ale monotonna gameplayowo i strasznie zabugowana.
    http://autoblog24.pl - mój blog moto

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Co do Mafii III to moim zdaniem na ten moment gra nie jest warta tych 160 złotych mimo klimatu, fabuły, muzyki i fajnego miasta. Zastrzegam, że mówię wyłącznie o PC.

Recenzje są mieszane, ale IGN dało 7,5 - http://www.ign.com/articles/2016/10/11/mafia-3-review

"Gdyby rozgrywka była tak ciekawa jak fabuła, mielibyśmy hit" - http://www.gram.pl/artykul/2016/10/1...afia-iii.shtml

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Ja się już w ogóle nie kieruję ocenami 'recenzentów' bo są często mocno wypaczone i naciągane.
    Lepiej poczytać co zwykli ludzie myślą o grze, a akurat Mafia 3 zbiera fatalne opinie (wiadomo, że oczekiwania były dość wysokie po poprzednich częściach, ale takiej kaszany raczej nikt się nie spodziewał):
    http://www.metacritic.com/game/pc/mafia-iii (3.1)
    Dla porównania Mafia 1 ma 9.1, natomiast Mafia 2 7.9

Też z nadzieją czekałem na ten tytuł, ale takiego bubla nie kupię...

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Ja akurat grę testowałem po premierze, ponieważ spodziewałem się problemów i nie chciałem w ciemno kupować preordera. Pod względem historii M III jest naprawdę bardzo wciągająca. Dlatego z recenzjami podanymi wyżej jestem w stanie się zgodzić. Dla mnie w obecnym kształcie gra zasługuje na jakieś 6.5/10.

Natomiast jeśli chodzi o Mafie II to na nią też leciały w czasie premiery hejty, głównie za grafikę, zbyt dużą liniowość, a przede wszystkim za zdecydowanie zbyt krótki wątek fabularny dodatkowo pocięty i wydany w formie DLC.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Bo Mafia I zawiesiła poprzeczkę tak wysoko, że do tej pory trudno ją przebić. To była genialna gra - jeszcze dwa lata temu potrafiłem zabrać się do przechodzenia jej od podstaw. Grafika, miasto, klimat, samochody - to wszystko było wręcz magiczne.
    #drivetastefully

Domyślnie

Jaką polecicie grę na ps3 na 2 osoby?

Domyślnie

LittleBigPlanet jest świetną grą w kooperacji - zabawa przednia, nawet dla 4 osób

Domyślnie

Popieram w 100% przedmówcę. Nic dodać, nic ująć...
    Czy jest sens nadal być człowiekiem, gdy pozbędziesz się uczuć?

Domyślnie

Możecie powiedzieć coś więcej? Nic nie wiem na temat tej gry a chciałbym, żeby się to zmieniło. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
    Często zadawała sobie pytanie, co to znaczy być wolnym. Czy nawet jeżeli uda nam się wydostać z jednej klatki, okazuje się, że znaleźliśmy się w innej, większej?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów