Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: 2012 Volkswagen CC

Auto
    Clio

Domyślnie

Jeszcze mniej mi się podoba niż poprzednik, jak u poprzednika jedyne co mi przeszkadzało to tylne lampy tak ten w ogóle atrakcyjny nie jest moim zdaniem, zbyt ciężko wygląda i w zasadzie mógłby być po prostu kolejnym modelem zwykłego Passata.

Ps. z profilu patrząc to przód, szczególnie światła, bardzo przypomina mi Saaby.

Auto
    Volvo

Domyślnie

Ten zmieniony przód jakby odbiera mu charakteru.. gdybym miał wybierać, to z obecnym przodem.
    Też miałem skojarzenie z Latitude

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

jak w przypadku normalnego Passata wkleili mu kompletnie niepasujacy do reszty przod i tyl

Awatar oglądacz
    Auto
    Skoda Octavia II 1.9 TDI

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez communique Zobacz posta
    tył na pewno lepiej teraz wygląda, z przodu przypomina mi trochę latitude szczególnie ten grill http://www.autogaleria.pl/fotografie...5777&news=4243 kontra http://przyspieszenie.pl/wp-content/...latitude-1.jpg

Dokładnie! Przód to dalekowschodnia wioska, a tył nieznacznie lepiej.

VIP Awatar Tombou
    Auto
    Popularny'57, VW B6 PD170KM, 126p' 86,Primera P11 2.0 115

Domyślnie

FL moim zdaniem zrobiony na siłe,bo auto swoim wiekiem na niego zapracowało i z zasady musiał byc. Przede wszystkim,co sie rzuca w oczy, rozkładając przód na czynniki pierwsze,to wszystkie elementy w rysunku rozmazano /poza halogenami/.Maska,grill, swiatła,zderzak to juz wogole bez dynamicznych prztłoczeń dzielących dolną czesc, jednolita krata na dole to pasuje do zwykłego Passata,ale nie to jego sportowej odmiany coupe,podobnie swiatła, z dynamicznych /takich jakie teraz zaczynają miec nowe modele Audi, wrócono do tego co miał dostojny /niesportowy/ Phaeton, oraz do tego w czym Audi teraz odchodzi,czyli prostych,podłuznych swiateł.Tylne swiatła,podobnie,proste ale mniej sportowe.Jedynie halogeny starają sie pokazac drapieznosc,ale to troche mało. Podsumowując IMHO; auto ze sportowego staje sie bardziej dostojne,eleganckie /?/, ale czy o to chodzi w modelu CC?....

Awatar trosiek
    Auto
    Citroen Xsara

Domyślnie

moim zdaniem stracił swoje cojones. Niepotrzebnie go ugrzecznili. Przód ma sporo z nowego phateona, który swoją drogą wygląda całkiem spoko, ale w phateonie.
    Tombou - nie wiem, może warto zacząć*używać nawiasów (), a nie /.

Awatar crossmax
    Auto
    Ford Focus 1.8 Zetec

Domyślnie

VW zepsuł wizerunek chyba najciekawszego modelu w całej gamie. Strach pomyśleć co będzie, gdy przyjdzie czas na lifting Scirocco

Widzę, że jestem kolejną osobą, której przód CC kojarzy się z Renault Latitude

Awatar trosiek
    Auto
    Citroen Xsara

Domyślnie

Co ciekawe, w Polsce jednak to będzie nadal Passat CC, a nie tylko CC. Pozwolę sobie wrzucić notkę prasową od importera:

http://pokazywarka.pl/m6imwq/

Awatar communique
    Auto
    -

Domyślnie

wydaje mi się, że notka notką ale chyba nie będzie tak, że w innych krajach jest samo cc a tylko u nas dalej jako passat cc, zobaczymy zresztą

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

przeciez nie moga sie pozbyc tak prestizowej nazwy. kto by to wtedy kupil

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów