Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 62

Wątek: Forza Motorsport 4

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie Forza Motorsport 4

Nareszcie. Po długich poszukiwaniach udało mi sie zakupic uzywna, prawie nowa wersje gry "limited collector's edition", ktorej nie wiadomo czemu zabrakło w sklepach. Zawiera ona kilka packow z roznimi autami( w sumie 25 dodatkowych aut) i innch dodatkow w grze. Jest tez metalowe opakowanie na cd i pieknie wydany przy wspołpracy z top gear 96 stronnicowy minialbum przedstawiajacy kilkadziesiat aut z gry.

Poczekam az srulka pojdzie spac bo nigdy nie daje mi grac i zasiadam za fajere Pykałem troche w demo i dosc mocna zmienił sie model jazdy albo mi sie wydaje. Grał ktos? Jakies wrazenia?

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Grałem w GT5 i uważam że jest lepsze
    A tak poważnie jestem ciekaw jak wrażenia. Grałeś w GT5 żeby mieć porównanie?
    Grasz bez kontrolera;p?

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Grałem w GT5 i uwazam ze jest słabasza nawet od FM3 a od 4 jeszcze bardziej. W GT5 razi szczegolnie słaba grafika i dziwne dzwieki silnikow aut. Model jazdy jest fajny ale to jedny plus jaki zuwazyłem w tej grze. Fakt ze nie grałem zbyt długo wiec moj obiektywizm jest zerowy. FM4 własnie model jazdy jest podobny do GT5 czyli chyba jeszcze bardziej realistyczny niz w FM3. Kontrolera ruchu nie ma bo to lipa. Mam kierownice i wiecej nic nie jest potrzebne.

Domyślnie

Forza bez wątpienia ma lepszą grafikę, bo to gra świeższa, a Gran Turismo jednak bazuje na poprzedniej odsłonie. Na plus też masz na pewno model zniszczeń, aczkolwiek na filmikach wygląda to jak obdzieranie z lakieru, co też mi nie bardzo się podoba.

Nie wiem, jak wygląda kwestia prowadzenia, choć z tego co widać na YT, to Forza zalatuje delikatnie aracadem, ale to może błędne wrażenie. Z tego co czytałem na forach, to Gran Turismo jest jednak lepiej dopracowane pod względem IQ przeciwników. Każda z nich ma więc swoje plusy i minusy i myślę, że to dyskusja na wiele, wiele stron tematu, a i tak nigdy nie wyłoni się najlepszej gry.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ot i cała prawda. Najlepiej miec dwie konsole i ukonczyc dwie gry wtedy bedzie to obiektywne zdanie.
    Wracajac do FM4 to jest roznica w stosuknu do trojki. Miałem nawet fun przechodzac pierwszy stage fiesta. Gra jest trudniejsza bo samochod robi sie czasem nieprzewidywalny w prowadzeniu. Prowadzac potem bmw 2002 turbo miałem problem zeby ukonczuc wyscig a to dopiero poczatek. Trzeba sie przyzwyczjac na nowo bo auta s trudne do ograniecia. Juz widziałem do kupienia nowego astona martina viragei 599 GTO oraz XX. Juz nie moge sie doczekac dalszych etapow.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

z Forza i GT jest to samo co z Nikonem i Canonem
    sam nie gralem jeszcze w Forze, ale jej nie lubie

Domyślnie

Prawda jest taka - prawdziwy gracz powinien mieć dwie konsole i obydwie gry. A zastanawianie się, która lepsza, IMHO jest bezsensem - obydwie dają dużo radości, dużo aut i dużo torów. Mnie to wystarcza w zupełności.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

jestem marnym graczem, dlatego zostaje przy PS3

Awatar Ksztasi
    Auto
    -

Domyślnie

Czekałem, aż ktoś założy ten temat. Forze 3 mam w zasadzie od momentu premiery, gra jest świetna, wciąga na długie godziny, toteż po FM 4 spodziewałem się czegoś jeszcze lepszego, bo trailery wyglądały świetnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Pykałem troche w demo i dosc mocna zmienił sie model jazdy albo mi sie wydaje. Grał ktos? Jakies wrazenia?
    Owszem, grałem, grafika piękna, odwzorowanie samochodów również, ale tak jak napisałeś model jazdy dość mocno się zmienił. Moim zdaniem na niekorzyść w stosunku do FM3. Miałem zamiar kupić pełną wersję czwórki, ale jakoś mnie te zmiany w sposobie jazdy odstraszają
    Do konkurenta FM4 oprócz GT5, pozwolę sobie dorzucić jeszcze Shifta 2, również świetna gra, trochę mniej samochodów, grafika też bardzo niezła, sposób prowadzenia też jest ciekawy, podobny do NFSa Shifta, jednak moim faworytem jest na razie FM3
    Robak ile zapłaciłeś za używaną wersję gry?

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Z przesyłka wyszło cos około 260zł

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów