Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Prosze o rade i opinie - Civic albo Ibiza do 7 tys. zł

Auto
    nie mam

Domyślnie Prosze o rade i opinie - Civic albo Ibiza do 7 tys. zł

Witam!! Planuje kupic pierwsze auto tak do 7 tys i mysle nad honda civic gen 6 silnikiem 1.4 90 km albo 1.5 vtec 114 koni ewentualnie seata ibize 2 silnikiem 1.8 129 km bo 1.4 wedlug mnie bedzie za slaby.. i prosze was o rade a najlepiej uzytkownikow tych pojazdow co sadzicie. Slyszalem ze do hondy sa drozsze czesci a czy 1.4 a 1.5 civicu czesci roznia sie cenami duzo? jak te auta sprawuja sie na gazie ? chyba ze macie inne typy samochodow za ta sumke. Z gory dziekuje. Pozdrawiam

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

na gazie nie wiem jak się sprawuje Civic, mam 1.4, chciałbym 1.5, który ma więcej mocy i mniej pali. o częściach nie mogę dużo powiedzieć (sprawdź sobie na intercars albo gdzieś), bo wymieniałem tylko hamulce ze spraw eksploracyjnych i nieprogramowo zacisk przedniego hamulca (używany około 100 zeta). o wypadku nie będę nic pisał, bo to wypadek a nie normalne użytkowanie
    1.4 wystarcza do sprawnego przemieszczania się tu masz temat o moim Civie http://www.autogaleria.pl/forum/nasz...is-1998-a.html

Auto
    nie mam

Domyślnie

a ile ci pali ? tak minimalnie no i jak depniesz

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Moja Matka miała swego czasu civica 1.4 90KM, kupiła autko jako nowe w '99 i trzymała do 2003. Samochodzik w wersji 3D, zatem made in japan. Hondzie wspominam bardzo dobrze, auto totalnie bezawaryjne, świetnie się prowadzące i naprawdę ładne. Środek nie do zdarcia, łatwy do wyczyszczenia po np. psich kłakach. Pali to to bardzo różnie, można zejść do 5 na trasie, ale jak dobrze depniesz to i 15 w mieście potrafi łyknąć - generalnie wszystko zależy od woli i umiejętności kierowcy.
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez SHARKS Zobacz posta
    a ile ci pali ? tak minimalnie no i jak depniesz
    tu masz moje spalanie, ale od razu mowie, ze mistrzem ekodrajwingu nie jestem i sie nie staram byc (no w tym miesiacu sprobuje).

http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/23976

Auto
    nie mam

Domyślnie

tu masz moje spalanie, ale od razu mowie, ze mistrzem ekodrajwingu nie jestem i sie nie staram byc (no w tym miesiacu sprobuje).
    To sproboj tak pokrecic go w obroty i napisz mi ile ci spalil max benz bo ja mam ciezka noge i interesuje mnie bardzo spalanie czy bedzie mnie stac

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

podam ci numer konta, poczekam na przelew kasy na pelny bak, to go pokrece zreszta jakbys popatrzyl w moja statystyke, to bys widzial, ze wiekszosc czasu jezdze dynamicznie + krotkie odcinki w miescie i masz moje spalanie.

Auto
    nie mam

Domyślnie

dopiero teraz patrze na statystyke twoja dzieki

----- Poprzedni post napisany o 21:13 -----

a ma ktos civica z lpg ? jak sie sprawuje ile gazu pali ?

----- Poprzedni post napisany 15-11-2011 o 21:33 -----

mam pytanie czy to prawda ze civici 1.5 vtec pala mniej jak sie ja trzyma na obrotach powyzej 4tys ?

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

nie wiem, raczej nie. to jest przeciez nielogiczne.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Do gazu to się kupuje Lanosa jak chcesz jeżdzić szybko, albo Matiza jak oszczednie... Ewentualnie bierze się Astrę, ale za 7 tys to nie będzie to produkt pierwszej świżości a w przypadku Dajewo masz szanse trafic auto po dziadku (dosłownie)

Uprawnienia umieszczania postów