Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 191

Wątek: Honda Civic ED7 D16A9 - '91

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

co rozumiesz przez w miarę tanie? znajomy ostatnio kupił O.Z. superturismo WRC, ale to nie są "dżej di em" felgi więc nie wiem czy Cię interesują takie

a myślałeś nad jakimś klasykiem, np

http://allegro.pl/felgi-speedline-4x...906789760.html

? tutaj straszne balony założone ale ta felga nawet w 15' wygląda niegłupio.
    Ostatnio edytowane przez JDM-san ; 18-11-2011 o 01:23
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

btw to nie jest maska od CRXa wszystko co mialo D16A9 ma tego garba na masce (oprocz Civica 5gen, bo w 92 rok wypuscili kilka sztuk z tym silnikiem), wliczajac w to Rovera 216 coupe

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez JDM-san Zobacz posta
    co rozumiesz przez w miarę tanie? znajomy ostatnio kupił O.Z. superturismo WRC, ale to nie są "dżej di em" felgi więc nie wiem czy Cię interesują takie

a myślałeś nad jakimś klasykiem, np

http://allegro.pl/felgi-speedline-4x...906789760.html

? tutaj straszne balony założone ale ta felga nawet w 15' wygląda niegłupio.
    Superturismo nie pasuja w ogole do Civa, chce cos na kroj japonskich felg te Speedliny glupie nie sa, do innego auta bym chetnie wzial, ale nie do Civa.

zychu sorry za offtopa niech najwyzej jakis mod to przeniesie do mojego tematu

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Skoro o felach juz mowa, zalezy o jakich rotach mowimy ... sporo znanych mi doriwozow lata na rotach i jakos daja rade. Moim zdaniem jest to sytuacja podobna do Dell'a - kopmy robione na firmowki sa pancerne, a te dla zwyklych userow tak juz srednio ...
    Wracajac do tematu nie moge sie doczekac az zyszek zapoda swoje zdjecia tego wehikulu, ciekawy jestem srodka.
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Hondzina dzis zaliczyla lanie do pelna. Zobaczymy jakie bedzie spalanie ;d
    Co do felg to bede myslec na wiosne. Najpierw musze kupic zimowki. Ale wiem na bank, ze maks 15" ^^

Jaram sie jak dzieciak tym autem

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Taka moc przy takiej masie na pewno daje radę
    gratuluje nabytku hot hatch nawet z pochodzący z lat 80(chodzi o stylistykę IMO najgorszy okres) jest fajny więc jest się czym jarać.
    Tylko proszę nie zacznij jak niektórzy hondziarze porozumiewać się symbolami typu JF53853275KAFNDGA352 czy KAS642098326573587295 bo po tytule widzę, że masz już takie zapędy.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Czekam na spota :P
    #drivetastefully

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

czekam na zdjęcia!

mają być, jak wrócę.

Awatar zychu
    Auto
    Renault Scenic III ph.III

Domyślnie

Ze zdjeciami bedzie ciezko, poniewaz dzis pracuje....a jak wroce to juz bedzie ciemno ;O

@Dzony: takie dziwaczne oznaczenie bedzie tylko odnosnie topicu...reszty nie ogarniam XD

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Gratuluje nabytku.
    Ostatnio mi się Civy podobają. Zwłaszcza te kanciaste. Chociaż bardziej choruje na CRXa z tego samego rocznika. Co jak co, ale w przypadku starej Hondy bezawaryjność masz w standardzie. Do tego przy tej mocy w tak lekkiej budzie fun z jazdy również. Szerokości i nie łap mandatów za prędkość.

A elektryczne szyby zostaw. Lubisz kręcić korbką? Chyba, że zależy ci na wadze auta i instalacja jest byle jak założona?
    Mój sąsiad szalał takim podobnym półroku aż wjechał na czerwonym świetle wprost pod inne auto. Na jego szczęście tylko stracił auto, ale przy każdej okazji podniecał się tym Civem, jego pierwsze. Dzisiaj jeździ Astrą II i zamiast chwalić się jak fajnie jeździ, mówi tylko jakie to oszczędne na gazie. Fajne są te stare Hodziny.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów