Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25

Wątek: Migiem o... Volkswagen Beetle

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Migiem o... Volkswagen Beetle

"Bez względu jak go nazwiecie: Garbus, Kafer, Beetle, Coccinelle, Fusca, Buba, Poncho, Kifuu, Kura, Chrobak, Tortuga czy Escarabacho i tak będzie wiadomo o jaki samochód chodzi. Po 73 latach od premiery pierwszego 'Garbusa' nadszedł czas na Volkswagena Beetle XXI wieku." - Piotr Migas w Migiem o... VW Beetle pt. Show must go on.

Fotogaleria: 50 zdjęć

PS. Mam nadzieje, że tekst zasługuje na +1 i komentarz

Awatar HighBeam
    Auto
    .

Domyślnie

Cudowny wózek w jakże osobliwej scenerii. Nowa linia VW zręcznie oddana na zewnątrz jak i w kokpicie. Tylko się rozsiąść w tych opasłych fotelach i toczyć wśród łaknących spojrzeń.

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

Zdjecia swietne, fantastycznie prezentuje sie Beetle w tym klimacie

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

ja z przykrością stwierdzam, że to chyba najgorszy "Migiem o..." jak sięgam pamięcią.
    za długi zdecydowanie -> mi ten artykuł pasuje bardziej do działu "Testy"

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

ciężko napisać krótkie Migiem o... będąc na testach tak fajnego auta w tak egzotycznym miejscu :P

Przyznam, że zakochałem się w tym aucie. Wygląda fenomenalnie, świetny konkurent do lansu dla Mini, DS3, A1, nawet pomimo dużej różnicy w wymiarach zewnętrznych można je ze sobą zestawić
    #drivetastefully

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat z "Migiem o..." - "Dodam, nie mając pojęcia jak jeździ nowy "Garbus", gdyż auta demonstracyjne trafią do dilerów na początku grudnia wraz z pierwszymi zamówionymi autami."

Jak to jest, bo ja ten samochód w Łodzi widziałem już jakieś 2-3 tyg. temu (na ulicy - pokazowy), kolejnego dnia widziałem egzemplarz salonowy, który stał przed salonem (?)

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Fajne auto ale zupełnie nie przemawia do mnie jako Garbus, Beetle... VW powinien wyodrębnić osobną markę i wtedy łatwiej byłoby mu stworzyć bardziej męskiego garbusa. Wnętrze jest za zwykłe jak na Beetle'a. Praktycznie to samo co w Scirocco tylko z zewnątrz inaczej opakowane.

Duzo bardziej podoba mi się strategia BMW z ichnim MINI. Mamy tam auto dla każdego i każde nawiązuje do Miniaka z przeszłości. aktem jest, ze i pierwowzór wystepował w różnych wersjach, ale mimo wszystko konsekwencja i strategia rozwoju marki bardziej do mni eprzemawia. To samo jest z serią DS u Citroena. Dlaczego VW miesza aua tak nudne jak przysłowiowy golf czy passat z tak ciekawymi jak Scirocco czy Beetle. W dodatku przerabiając gejowski image poprzedniego new Beetla na bardziej hetero w obecnej...

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Vw ma juz wystarczajaco duzo marek wiec po kiego groma chcesz robic nastepna. Garbus to był od zawsze vw wiec nie wiem po co to zmieniac. Charakter auta sie zmienił ale mi wszytsko zachowuje dalej typowe cechy dla marki. Nie jest az tak "rozowy" jak produkty z serii mini czy ds. Chcesz bardziej ekskluzywne pojazdy to udaj sie do audi. Mini nigdy nie było bmw wiec trudo zeby miało szachownice na masce. To by była głupota. Citroen za to nie ma marki premium wiec ich ds'y straja sie takimi byc.
    Vw nie tylko produkował nudne auta bo były przeciez takie jak scirocco czy corrado a nowy model jest ich nastepca.

Awatar Kubus
    Auto
    Różniaste

Domyślnie

Ja powiem inaczej - po pewnym czasie przestał mi się podobać w najwyższej wersji wyposażenie/silnikowej. Kiepskie w moich oczach wypada stare stylizowanie nadwozia wraz z nowymi spoilerami i futurystycznymi wzorami felg. Dużo ciekawiej wygląda niższa wersja wyposażenie bez zbędnych spoilerów z felgami stylizowanymi na stare czasy - ale jak wiadomo to kwestia gustu.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

VW powstał dzięki garbusowi... Następny był Bulik. Jeśli bawić się w powroty do retro to z sensem... Citroen zrobił serię DS będąca własciwie marką samą w sobie (moze kiedyś stani esię odrębną). Odnosząc sie do tradycji zrobili cos na wskroś nowego, łącznie z designem. MINI od razu było marką. W dodatku wszystko zaczęło sie od jednego modelu.. Ja nie widze sensu w linii modelowej gdzie jest i Passat i Beetle... W dodatku dołożyli o tego Up'a jak i SUVa premium Touarega. Nie zapomnajmy że jest jeszce Phaeton...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów