Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: OPEL Omega 2.5 TD Sport

Domyślnie OPEL Omega 2.5 TD Sport

Witam wszystkich!

Chciałem się poradzić co do zakupu tego modelu

1. OPEL Omega 2.5 TD Sport 2000 manual, przebieg 286 tys. :shock: i to mnie najbardziej przeraża stan dobry co popieram tylko opinią po obejrzeniu zdjęć, a więc nie do końca wiarygodnie, wyposażenie bardzo dobre, właściwie pełne, auto do zakupu z Niemiec i zastanawiam się czy opłaca się je sprowadzić, bo ten przebieg jest chyba zbyt duży proporcjonalnie do rocznika :damn:

Co o tmy myślicie? Proszę o rade, czy warto? Czy lepiej sobie odpuścić...

Kusi mnie tutaj głównie cena, bo naprawdę nieduża!

Już w sumie nieaktualne,ale dziękuje za opinie.. pozdrawiam!

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

samochod bardzo ladny.
    i na tym sie konczy...troche duzo ktos nim jezdzil, moga sie zaczac wydatki. na twoim miejscu jednak nie pakowalbym sie w to, balbym sie troche kosztow.

Domyślnie

Kilka topików niżej jest kolejny o Omedze - właśnie 2.5TD kontra MV6. Dobra rada - jeśli nie chcesz zrezygnować z turbodiesla, to przynajmniej poszukaj auta, które będzie miało maksimum tego, co wyżej wspomnianasz...

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

To ktoś musial nim dziennie jeździć ok. 200 km! :shock: To ja tyle przez 2 tygodnie nie zrobię! A jaka to jest cena? Z takim przebiegiem lepiej poszukać czegoś innego.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Domyślnie ...

Doczytałem dokładniej i ktoś napisał, że do auto jest do podmianki za jakieś terenowe, a cena była tylko 1000 Euro, więc pewnie wymiana za dopłatą, albo kwestia dogadania się.. no nic, dzięki za zainteresowanie

Pozdrawiam

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

To jest silnik BMW. Jeżeli chodzi o przebieg to 300 tyś. km. to jest mało jak na ten silnik. Miałem taką Omege i uważam że to bardzo dobry samochód a robiłem nią ponad 200 km dziennie.

Uprawnienia umieszczania postów