Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Toyota Yaris 100 Dynamic

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Pablo czy tobie ktoś płaci za te opinie? Nie pierwszy raz głosisz peany na temat Yarisa...

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

Bo to dobre autka są - w rodzinie mają już 10 rok i nic jeszcze się nie popsuło - nawet akumulator ciągle ten sam, dwukrotnie ładowany przez ten okres tylko. Nowy model ma nawet w ofercie ten sam silnik co tamten. Jest on bezawaryjny, po 10 latach pracuje jak nowy, podobnie jak każdy inny podzespół. Jeszcze raz to powtórze - Toyota korzysta tylko ze sprawdzonych podzespołów, które się nie psują - przynajmniej w tej klasie. Z czystym sumieniem polecam to auto.

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Nawet jeśli osobiście nie mam powodów, by Ci nie wierzyć, to tego typu stwierdzenia...

Toyota korzysta tylko ze sprawdzonych podzespołów, które się nie psują
    ...naprawdę nie brzmią zbyt dobrze - aż nadto trąci bezczelnym PR-em pracownika koncernu, nawet jeśli chęci miałeś inne.

Co do Yarisa - design jak najbardziej w porządku, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Silnik nie jest może majstersztykiem i przyśpieszenie ma mierne, jak na ten stosunek mocy do masy, ale ma swoje niezaprzeczalne zalety - spalanie, trwałość. Miło słyszeć, że skrzynia zbiera dobre oceny, to też jest bardzo ważne. Nie wiem, czy w tym segmencie byłby to mój wybór - raczej nie - ale nie sądzę też, bym ten model jako pierwszy skreślił. Przyzwoity samochód i całkowicie zrozumiem kogoś, kto szukając czegoś solidnego do miasta zawita w salonie Toyoty.

A przy okazji, całkiem fajny pomysł na tekst

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

Tak było napisane też w AŚ, który jakiś czas temu opisywał używanego Yarisa drugiej generacji- ocena była bardzo dobra. A moje wnioski opierają się na eksploatacji. W dzisiejszych czasach gdy tak naprawde nie wiadomo czy nie trafi się na bubla dobrze miec świadomośc, że mamy pewniaka, który posłuży wiele lat tylko przy 'podstawowej opiece medycznej'.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Dla mnie ostatnie Toyoty to marnie imitacje współczesnych samochodów. Mam wrażenie, że ta marka zatrzymała się w rozwoju albo tak mocno zajęła się hybrydami, że zapomniała o zwykłych swoich produktach. Nie dość, że to się stało awaryjne, to jeszcze ma plastiki jak ze starej zabawki made in China, to silniki bardziej wyją niż pracują. Owszem nowy Yaris wyładniał, ale tyle dobrego można o nim powiedzieć. Cena niezbyt atrakcyjna. Ośrodki egzaminacyjne u mnie w województwie zamieniają jeszcze w tym roku L-ki, z GP na nowe Yarisy. Świadczy to jak skorumpowana to machina bo za nic w świecie nie mogę znaleźć czynnika, który potwierdziłby słuszność wyboru tejźe instytucji oceniające niesprawiedliwie kursantów. Tyle jeśli chodzi o "wspaniałego" Yarisa. Szkoda, że 208 tak się do niego upodobnił.

Dyrektywa UE nie nakazuje producentom montowania świateł do jazdy dziennej? Toyota jest tu jakimś wyjątkiem?

Dlaczego Yaris jest tak popularny? Trafia do ludzi, którzy traktują samochód jako zło konieczne, a Toyoty dodatkowo uważane są za bezawaryjne. Przykład u góry.

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pablo Zobacz posta
    Tak było napisane też w AŚ, który jakiś czas temu opisywał używanego Yarisa drugiej generacji- ocena była bardzo dobra. A moje wnioski opierają się na eksploatacji. W dzisiejszych czasach gdy tak naprawde nie wiadomo czy nie trafi się na bubla dobrze miec świadomośc, że mamy pewniaka, który posłuży wiele lat tylko przy 'podstawowej opiece medycznej'.
    Pamiętaj, że my tutaj mówimy o nowym aucie, którego eksploatacja tylko może być bezproblemowa a nie, że jest. Tak samo bezproblemowa moze być eksploatacja auta koreańskiego, niemieckiego jak i francuskiego. Wszystko zależy od wielu czynników. Jak dla mnie Toyota nie jest już tym samym synonimem jakości jak kiedyś. A auto wypuściła poprawne i nic więcej. Jako nowość nie wnosi praktycznie niczego przełomowego. Szkoda. Jak widac sa tacy ludzie jak Pablo którym to nie przeszkadza i pewnie mimo tych braku zalet i wad auto się sprzeda.

A kwestia przetargu na nowe L-ki jest mocno podejrzana

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

Żaden producent do małego samochodziku nie wniesie niczego przełomowego. Myśle, że wiele osób gdy pójdzie do dealera Toyoty, obejrzy i przejedzie się Yarisem będzie zachwyconych i designem i jego możliwościami. A pozostałe modele? Również są godne polecenia. Nie są uważane za bezawaryjne - po prostu są bezawaryjne.

Awatar patinito
    Auto
    Fiat 500, Megane III

Domyślnie

ja za to myślę, że sporo osób jak pochodzi po salonach, poogląda i potestuje to wybierze tańszą, lepiej wyposażoną, z lepszą gwarancją i tak samo a może i lepiej jeżdżącą Kię Rio

Awatar Ryjas
    Auto

Domyślnie

Pablo, weż mi daj na priva maila-kontakt do firmy, która Ci płaci. Serio. Jak widac, to się opłaca

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Ostatnią mało awaryjną Toyotą była Corolla (ta ostatnia przed nastaniem dinozAurisa). Później nastały modele mające w sobie tyle emocji co skrzynka pocztowa, które jeszcze na domiar złego zgubiły gdzieś po drodze bezawaryjność. Yaris pewnie będzie taki sam - poprawny, nic nie wnoszący do tematu.

Ja się pytam gdzie jest Supra, Celica, MR2??? Tak jak pisze Szakal zabujali się skośnoocy inżynierowie w priusach i innych hybrydo gó...ach i zapomnieli o czymś takim jak emocje. Było by to do zrozumienia gdyby dalej były bezawaryjne ale sytuacja wygląda jak wygląda.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów