Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Toyota Yaris 100 Dynamic

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pablo Zobacz posta
    Tylko po co komuś Supry, Celici i MR2! Pewnie nie były rentowne i je wycofali. Zresztą takie auta są mało wygodne i niepraktyczne i nie w temacie. Co mają zresztą emocje do niezawodności Yarisa?
    mi sa potrzebne! kupie wszystkie sportowe Toyoty jakie powstana! a ty wez sie juz przymknij, bo dzielnie pracujesz na mojego bana nie mam nerwow do czytania takich pierdool.

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pablo Zobacz posta
    Tylko po co komuś Supry, Celici i MR2! Pewnie nie były rentowne i je wycofali. Zresztą takie auta są mało wygodne i niepraktyczne i nie w temacie. Co mają zresztą emocje do niezawodności Yarisa?
    A po co Ci aż tak wielki silnik w Twoim Renault? 2.1! Chłopie, przecież to dużo więcej niż potrzeba do osiągnięcia 140 km/h! Nie boisz się że zginiesz? Po co Ci tyle?

Są tacy, którzy lubią mieć pod stopą do dyspozycji 200 i więcej koni mechanicznych, tacy, którzy cenią sobie bezpieczeństwo czynne jazdy, tacy, którzy cieszą się każdym pomrukiem benzynowego potworka pod maską. Ich nie obchodzi zdanie malkontenta, który musi mieć milion litrów pojemności bagażnika w swoim rozsypującym się Renault.

No replacement for displacement

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

Ja bym jednak proponował żeby trzymac się tematu Yaris i ewntualnych jego klasowych konkurentów a nie jakichś dziwnych aut niezwiązanych z Yarisem.

Auto
    F10 525d @252KM/555NM

Domyślnie

Nowe Polo jest lata świetlne przed tym Yarisem, jakością spasowania, materiałami i wyposażeniem dodatkowym że już o silnikach nie wspomnę. Nie rozumiem jak można w takich pieniądzach polecać Yarisa. Golasa do rozwożenia cocacoli lub innych zupek po Polsce jeszcze mogę zrozumieć. 1.0 wersja wyposażenia CB-Radio i kolor biały.

Domyślnie

Tak, Polo zwłaszcza z silnikiem 1.2 TSI...

Awatar manager
    Auto
    Multipla/Rifter/W124

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez KrankedGT Zobacz posta
    Miękkie plastiki - tez niby są ale tylko wąski pas przed pasażerem i to tez wątpliwej jakości.
    O tak, z tym się w pełni zgadzam. W dodatku trzeszczy, jak się go przyciska. Auto średnio ciekawe, drogie i pewnie średnio jeżdżące, ale całkiem spore w środku (w porównaniu do Fabii czy Micry) i ma fajną kierownicę

a test jest świetny, jeden z lepszych jakie przeczytałem w tym roku na aG trochę w stylu Clarksona, kiedy testował Fiestę.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów