Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zgrabny hatchback, PB lub ON

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie Zgrabny hatchback, PB lub ON

Witam
    Szukam samochodu, potrzebuję hatchbacka z w miarę mocnym silnikiem. Ogólnie jestem przeciwnikiem silników wysokoprężnych, i teraz jeszcze te ceny ON i byłem nastawiony tylko na PB, ale przeglądając oferty tak mało znalazłem dobrych benzyn, że nawet i ON przygarnę. Mam na oku kilka BMW serii 1, pasuje mi ten design (roczniki 2004-2006 zawierają się w tej cenie), może być też Audi A3. Chciałem 120i albo 130i w "jedynce", z ropniaków chyba tylko 120D 163KM (albo 177KM). 118d i 116i odpadają. Silników Audi dobrze nie znam, bo nie jeździłem takimi nigdy. 2.0 TFSi mi się podoba, FSI z bezpośrednim wtryskiem chyba też zbiera dobre opinie. Może macie jakieś inne propozycje? Jestem otwarty i chętny do kompromisów. Co do wyposażenia, to najlepiej 5-drzwiowe, obowiązkowo 4x el. szyby (RPSów z tyłu nie zniosę), fajnie jakby były reflektory xenonowe, takie rzeczy jak podgrzewane fotele czy skórzana tapicerka podobają mi się, ale na pewno nie patrzę na nie pod kątem "nie biorę bo tego nie ma"

pozdrawiam
    "Prawdziwy luksus zaczyna się w segmencie F."

Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cena, cena i cena?
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Jest, że do 40 tysięcy.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Cena, cena i cena?
    fakt niby w temacie jest ale zapomniałem dopisać. do ok. 40k.
    "Prawdziwy luksus zaczyna się w segmencie F."

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Jedynka za te pieniądze to będzie jakiś trup, albo staruszek. Pewne A3 z 2.0 TFSI też nie będzie łatwo ustrzelić (to już będzie wiekowe auto), prędzej 2.0 TDI z kręconym licznikiem. W takim budżecie to raczej szukałbym młodszego auta, niekoniecznie Dacia Logan z salonu. Albo masz za wysokie wymagania, albo za mało pieniędzy. Może warto zainteresować się lekko używanym Polo, czy Ibizą... Tak byłoby rozsądnie, bo inaczej wybór wspomnianych aut do 40tys to może być niezła loteria.

Auto
    Renault Megane II Grandtour

Domyślnie

Dziwie się, że w tej cenie jeszcze nikt nie zaproponował Forda Focusa 2 ST z 5 cylindrowym rzędowym silnikiem Volvo.
    Ciekawym autem jest Renault Megane II RS, ale nie każdemu odpowiada tył tego auta.
    W tym przedziale cenowym to chyba jedne z lepszych gorących heczbeków

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów