Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Wątek: Nowy magazyn "AUTOSTRADA"

Auto
    Clio

Domyślnie

Czyli jak rozumiem recenzje nie będą stanowiły większości tekstów?

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Nie wróżę wielkiego sukcesu temu periodykowi, po pierwsze ze względu na dość wąskie grono zainteresowanych, jak również ograniczoną tematykę, wszak ile można pisać nt. włoskich aut. Niemniej jednak inicjatywa ciekawa.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

Zakupiłem pierwszy numer i powiem szczerze, że jestem mocno rozczarowany. Właściwie poza tekstem Piotra R. Frankowskiego i felietonem W. Zientarskiego nie znalazłem w nim nic ciekawego. A felieton córki Pana W. Zientarskiego to już totalna kpina. Jak się chce pisać felietony, to trzeba przynajmniej znaleźć jakiś pomysł na nie, a nie tylko pisac byle co, byle jak, byleby było. Teksty niezbyt interesujące i nawet materiał o Ferrari nie porywa. Generalnie jeśli tak dalej to będzie wyglądac to szybko pożegnamy Autostradę.
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

witam, przypadkowo wpadłem w kiosku na to czasopismo. brakuje promocji w mediach, a przede wszystkim w internecie (po wpisaniu w google nie znalazłem odnośnika dostrony magazynu). tak ogólnie, jestem pocieszony że taki magazyn ruszył. przypadłby się kącik o włoskich motocyklach i skuterach.

Awatar trosiek
    Auto
    Citroen Xsara

Domyślnie

ode mnie mała uwaga - czasopismo po prostu śmierdzi straszną farbą drukarską. Coś okropnego... W życiu nie myślałem, że na coś*takiego będę narzekać :P

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Ja się przyczepie do zdjęcia Alfy 156 w artykule - mogliście lepsze wybrać. Tutaj widać paskudnie wklejone felgi/koła...
    Jak ktoś nie wie o które chodzi - http://www.erevija.com/files/galerij...eo-156-002.jpg

Pomysł na gazetę o włoskiej motoryzacji jak najbardziej mi się podoba.

Domyślnie

Rzuca się w oczy, rzuca... Ja teraz czekam na polską edycję magazynu "Autobahn" o motoryzacji niemieckiej, hiszpańskiej i czeskiej...

Auto
    Clio

Domyślnie

Może VAGazyn? Tak żeby wątpliwości nie zostawiać

Domyślnie

O, znacznie lepiej!

Domyślnie

No ale to chyba nie jest tajemnicą, że wydawcą "Autostrady" jest Fiat
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów