Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 52

Wątek: Nowy magazyn "AUTOSTRADA"

Awatar trosiek
    Auto
    Citroen Xsara

Domyślnie

Szczerze mówiąc to nie wróżę*czasopismu zbyt świetlanej przyszłości. Nie jestem pewien, czy skupienie uwagi praktycznie tylko na włoskich autach to dobry przepis na próbę wejścia na rynek. To raczej stosunkowo wąska grupa czytelników. Poza tym samochody włoskiej produkcji z parków prasowych raczej szybko się wyczerpią. Postacie tworzące redakcję*może i znane. Ale jeśli jednym z filarów czasopisma ma być rozpoznawalność dzięki osobom piszącym to po raz kolejny - nie jestem pewien ogromnego sukcesu (przykład - Cars). Mimo jednak wszystko - za (trochę odległych) kolegów "po fachu", trzymam kciuki. Może jednak coś się*uda.

Domyślnie

Na chwilę obecną nie należy jeszcze szukać czasopisma w kioskach. Z wczorajszej rozmowy z Panem Włodzimierzem wynikało, że czasopismo jeszcze nie jest drukowane, a traktować ma o motoryzacji nie tylko włoskiej a całej śródziemnomorskiej
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Od jutra w punktach z prasą: http://www.medianews.com.pl/prasa/9-...-polskim-rynku
    Spróbuję kupić, mam nadzieję że dostanę

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

Oki, minęła północ więc czas na małe wyjaśnienie, tym razem już zupełnie oficjalne (mam nadzieję że wraz z nadejściem 15 grudnia już rozumiecie, czemu nie mogłem odpowiedzieć wcześniej

Działa też już "prawie gotowa" strona do której dostęp musieliśmy zablokować na pewien czas: autostrada-online.pl

W skrócie wygląda to tak: 0 przedruków

Głównie auta włoskie (nie tylko koncernu FIAT/CHRYSLER/JEEP oraz amerykańskie (nie tylko Dodge Caliber i Voyager "cokolwiek")

Trochę historii (również muscle cars CHRYSLER&Co i sporo włoszczyzny, także egzotycznej - ISO, De Tomaso itp..

...oraz nieodzownych porad i kompendiów konsumenta przydających się przy kupnie używanego lub nowego auta (Ci którzy się teraz dowiedzieli, że będzie Alfa 156 w używkach już mają "focha" że np. to nie ICH ukochana Alfa jest na zdjęciu na przykład

Okładka ze Stratos w moim pierwszym (i o wiele za wczesnym) poście, była tylko jednym z projektów.

I cóż, przeczytajcie, obejrzyjcie i...śmiało krytykujcie na całego - byle konstruktywnie

PZDR
    MIGAS

P>S
    Ta "AUTOSTRADA" ma dość częste zjazdy i stacje benzynowe, dlatego pragnę uspokoić (lub zmartwić) niektórych o ciągłości "Migiem o..."
    Ostatnio edytowane przez migas ; 15-12-2011 o 05:03

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez migas Zobacz posta
    W skrócie wygląda to tak: 0 przedruków
    fajnie

troche nie fajnie, ze (prawie) sama wloszczyzna + ameryka

Domyślnie

Zakupiłem dzisiaj w saloniku prasowym - były 2 ostatnie egzemplarze. Więcej wrażeń jutro - dziś będę miał lekturę na podróż pociągiem do Warszawy.

redaktor autoGALERII Awatar Seth
    Auto
    A4 2.0 TFSI Q

Domyślnie

to nie byly dwa ostatnie, tylko jedyne dwa musze tez sie zaopatrzyc

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Po bezowocnych poszukiwaniach w salonach prasowych znalazłem dopiero w Empiku, gdzie egzemplarzy stało po dostatkiem. Jakoś tak zszywane, a nie klejone pismo źle w ręku leży. Lekturę zostawiam sobie na dni bliżej świąt...

A przy okazji znalazłem też w końcu nowy numer "V12", który od poprzedniego jak zwykle oddziela parę miesięcy... Będzie co czytać pod choinką.

Auto
    Clio

Domyślnie

Na razie tylko przejrzałem pierwszy numer tegoż periodyka, i dopiero później wezmę się za dokładną lekturę, ale pierwsze wrażenie niestety nie jest bardzo pozytywne, miałem uczucie obcowania z wyjątkowo rozbudowaną ulotką reklamową FIATA. Nie zarzucam pisania tekstów sponsorowanych, bo do tego wypadało by mieć dowody, po prostu taki natłok pojazdów jednej marki, i głównie pozytywnych opinii na ich temat, musi w czytelniku budzić takie odczucia
    Kiedy już wyczerpie się aktualna oferta modelowa FIATA, to czym planuje się redakcja zająć?

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

Modelami z przeszłości i przyszłości. Te drugie to niewyczerpalne źródło

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów