Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Wywiad z Inessą Tushkanovą

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Wywiad z Inessą Tushkanovą

Zapraszam do przesyłania uwag i komentarzy do wywiadu z Inessą Tushkanovą pt. Jestem piękną kobietą i konkurencyjnym kierowcą, który przeprowadził Mateusz Żuchowski.

Fotogaleria: 11 zdjęć

PS. Tradycyjnie proszę o komentarz i +1 Google dla tego wywiadu

Domyślnie

Bardzo dobry wywiad z piękną kobietą, która nie daje się w życiu i lubi dokopać facetom. Dziewczyna marzenie, choć z drugiej strony nie wiem, czy jestem gotowy na to, żeby kobieta "dokopała" mi za kółkiem.

Szkoda, że Karowa nie wyszła - w sumie nie oglądałem relacji od początku, ale Inessa zajęła przedostatnie miejsce (ostatnie sklasyfikowane). Jednak w generalce uplasowała się na bardzo dobrej 28. pozycji.

P.S. Świetna sesja zdjęciowa!!

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Szkoda, że Karowa nie wyszła - w sumie nie oglądałem relacji od początku, ale Inessa zajęła przedostatnie miejsce (ostatnie sklasyfikowane). Jednak w generalce uplasowała się na bardzo dobrej 28. pozycji.
    Na Karowej podczas jazdy mierzonej zatrzymala sie autem na placu, wyszla z pilotka z auta, pomachaly kibicom, a Inessa nawet weszla na dach pozdrowic wszystkich ;] potem dopiero zapiely pasy i dojechaly do konca. Stad taki czas. Te czesc ktora jechala serio tempem to zaprezentowala sie naprawde dobrze, nie bylo bledow, miala dobra os przejazdu dla fwd. Wynik moglby byc lepszy gdyby nie obrot na pierwszym oesie. Generalnie nie byla zbyt zgrana z autem bo malo miala zapoznania z nim bardzo i ciagle ja zaskakiwal prowadzeniem

Domyślnie

Dzięki za info. Przy okazji jeszcze raz gratuluję świetnego wywiadu!

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

dziękuję więcej info o niej na pewno już niedługo
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar Robert Pietryka
    where the sound of exploding petrol comes from
    Auto
    Italian (one's a small hoon, the other's wonderfully weird)

Domyślnie

Tygrysica. Cool, zawsze to jakieś ubarwienie.
    Ostatnio edytowane przez Robert Pietryka ; 05-12-2011 o 23:08

Awatar Marianoitaliano
    Auto
    Fiat Punto MY2012

Domyślnie Jezeli chodzi o urode to nie widze w niej nic specjalnego

Chlopaki, nie podkrecajcie sie Fakt to zgrabna dziewczyna, jest w sieci sporo jej lekko rozbieranych zdjec w otoczeniu pieknych aut, ale z twarzy to szalu nie ma, byc moze nie moj typ, nie te oczy, usta, nos... i napewno nie wyglada na 24 lata, raczej 30. Natomiast jezeli chodzi o sukcesy rajdowe, no to super i 3mam kciuki, oby tak dalej, i jeszcze szybciej

Domyślnie

O gustach (zwłaszcza dotyczących płci pięknej) się nie dyskutuje...

Awatar Robert Pietryka
    where the sound of exploding petrol comes from
    Auto
    Italian (one's a small hoon, the other's wonderfully weird)

Domyślnie

Mariano, chyba sam się tu najbardziej podkręcasz, podejmując ten temat tak wyraźnie. Poza tym to nieelegancko w ten sposób komentować kobiecą urodę.
    Ostatnio edytowane przez Robert Pietryka ; 07-12-2011 o 13:51

zyczliwy
    Guest

Domyślnie

Buntowniczy wyraz twarzy ta niewiasta ma ;-) Dla kobiet to chyba ciężki sport. Zdominowany przez mężczyzn. Na szczęście coraz więcej kobiet pojawia się w motorsporcie - Danica Patrick, Natalia Kowalska z Koszalina itd.

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    O gustach (zwłaszcza dotyczących płci pięknej) się nie dyskutuje...
    Nieładnie drogi redaktorze wyznaczać / narzucać piszącym sztuczne granice wedle własnego gustu. Szczególnie, że to bzdura.
    Nie chcę wkładać kij w mrowisko, ale o gustach dyskutuje się cały czas. Temat urody kawałka blachy potrafi być rozwleczony na kilkadziesiąt stron.
    Poza tym mamy już lada chwila rok 2012, a nie czasy Wokulskiego z "Lalki". Równouprawnienie. Kobieca uroda to nie temat tabu. Tak samo jako kobiety rozmawiają o urodzie mężczyzn. Może pora potraktować to jako normalność (szczególnie, że granice dobrego smaku nie zostały przekroczone).

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów