Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: Wygodna i szybka limuzyna do 100tys zł

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Widziałem go na żywo, przegenialnie wygląda
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Auto
    mazda 3

Domyślnie

Pomyslalem jeszcze troche i wpadlem na Mercedesa CLS 500, Jaguara XJ - mozna znalezc do 100 tys z 2007/08 roku i pewnie zaraz posypia sie bluzgi PASSAT CC 3,6
    Pozdrawiam

Awatar jackass
    Auto
    S80 T6/Legacy

Domyślnie

odnośnie 5er pierwsza jakaś cena podejrzanie niska , druga fajna podoba mi sie , trzecia cena netto ,czwarta też bardzo fajna , piata musiałbym wiecej zdjec zobaczyc i przebieg tez troche duży.

merce mi sie nie podobaja zbytnio , XJ to nie mój styl , a vw w ogóle nie wchodzi w gre.

W nastepnym tyg bede oglądał 335i coupe znajomego.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

335i jest fajna scigalka, tylko skoro teraz masz Siodemke, chcesz ewentualnie Piatke to jak wsiadziesz do Trojki to wyda Ci sie malutka w srodku. Jezeli Ci to nie przeszkadza to bralbym wlasnie Trojke, tym bardziej, ze z pewnego zrodla, jak zrozumialem (znajomy). Najwieksza frajda z jazdy, ale jesli chcesz tez komfortowo podrozowac to bym odpuscil sobie Trojke (tym bardziej w pakiecie M jest bardzo twarda).

Awatar jackass
    Auto
    S80 T6/Legacy

Domyślnie

Akurat twarde zawieszenie az tak mi nie przeszkadza , jeżdziłem troche starym E30 z zawieszeniem typu beton Tam dopiero było twarde , wszystkie seryjne sie chowają. Zresztą w obecnym aucie też mam sportowe obniżające sprężyny i felgi 19"

Zobacze jak bedzie z tą 335i , głównie jeżdżę sam lub we dwoje.

Auto
    2018 Volvo V60 Cross Country 2,4 D4 AWD

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Dziwi mnie brak wersji 540i i 545i - praktycznie nie ma tych aut...

A odnośnie ciekawych "piątek":

...
    Dj, wszystkie te autka sa sprowadzane a ja wierze w to, ze jestesmy narodem zaradnym jak zadny inny -> co oznacza, ze posluguje sie stereotypem sprowadzany = kombinowany.
    Na poparcie moich slow - ostatnie auto "full M-Pakiet" a zderzak przedni od zwyklej wersji.

Osobiscie szukalbym tylko polskiego auta, najlepiej od 1 wlasciciela (z braku laku poleasingowego) ewentualnie sprowadzal - indywiadulanie.
    Handlarze, komisanci i wszyscy inni cwaniacy nie maja najmniejszego interesu w tym, by uczciwie sprzedawac auta. To sa sprzedawcy marzen a Polak lubi wierzyc, ze trafia mu sie okazja. Jesli chce sie topowa wersje jakiegokolwiek auta w ladnym stanie, trzeba sie naprawde natrudzic.

jackass
    jesli masz e38 i ci odpowiada rozmiarowo, to e90, niestety, moze okazac sie za male. dla mnie np. jest to preferowana wielkosc auta, w ktorej czuje sie dobrze (4.5-4.7m i szerokosc 1.8m).
    przykladowo: mam 182cm i nigdy bym nie pomyslal, ze w moim S60 dzwignia hamulca recznego moze komukolwiek przeszkadzac (umieszczona z lewej strony 'tunelu' w strone kierowcy). w moim przypadku, od nogi mam tam jeszcze kilka dobrych cm. ostatnio moj tata prowadzi to auto pierwszy raz od pol roku i tuz po tym jak wsiadl (reczny wbijal mu sie w noge) spytal co za karakan to zaprojektowal ;]

jesli podobaja ci sie 5-er w M-Pakiet i nie odrzucasz diesla to chyba faktycznie powinienes rozejrzec sie za 535d/535xd, bedzie to pewnie najlepsze polaczenie przy twoich wymaganiach

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Uwazam, ze jak sie przejedziesz 335i to potem kazdy inny wyda Ci sie za wolny Jesli jezdzisz max 2 osoby, nie potrzebuejsz duzego bagaznika, jestes juz przyzwyczajony do twardego zawieszenia, nie boisz sie takiej mocy przy RWD to nawet bym sie nie zastanawial
    Daj znac jak bedziesz po jezdzie testowej (ta 335i).

Awatar jackass
    Auto
    S80 T6/Legacy

Domyślnie

Właśnie w tym też jest problem , dużo aut na rynku to odpicowane graty po wypadkach przywiezione z zagranicy , oczywiscie najlepiej byłoby szukac auta z pl salonu z oryginalna ksiazka i przebiegiem. Ciężko takie kupić w dobrej cenie , zreszta to widac nawet na allegro bo te same auta z tym samym silnikiem/wyposazeniem i rocznikiem moga sie różnic cena nawet o 20tys zł.
    Wielki plus tego 335i to to ze jest z pewnego źródła ma tylko 60tys przebiegu i jest na 100% bezwypadkowe , kupione w salonie w pl , to jest jego 3 auto koleś ma kasy jak lodu sprzedaje je bo sprowadził sobie Audi RS6 2009r , pakiet MTM 730KM

Ta ostatnia 5-er posiada chyba tylko kierownice M-pakiet bo z zewnatrz nic takiego nie widzę..

Bagażnika nie potrzebuje wielkiego, wystarczy zeby krata piwa i torba z zakupami się zmiesciła :P

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

No wlasnie. Tym bardziej, ze ta sa juz bardzo mocne auta i bezpieczenstwo jest bardzo wazna kwestia.
    A mozesz trafic na cos takiego:
    http://www.joemonster.org/art/18740/...go_BMW_335_E90
    I dupa...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów