Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Najpiękniejsza kobieta na Świecie

Awatar TuningPan
    Auto
    łoweł

Domyślnie

ołki dołki je**ac was zaczynam niech wam bedzie ...
    to moja dziewucha Dominika :P mlodsza odemnie o roczek czyli napalona 15' nastka Kocham Ja Nad Zycie ...

www.skyline.fora.pl <--------- Forum dla wszystkich zafascynowanych Nissan'em Skyline'em i nie tylko

Zapraszaja R34 i TuningPan
    ----------------------------------------
    Ashely Force - i jak tu nie kochac kobiet

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Sorry za to co napisze ale czy co niektórym się czasami sufit na łeb nie zawalił ??: Co jest za sens dawania zdjęć swoich kobiet na forum motoryzacyjne ??: Nie wiem co wam odbiło. Ja bym w życi tak nie zrobił. Takie mam dziwne może poglady ??: ale nie dał bym zdjęcia kobiety którą kocham na forum żeby inni mogli sobie popatrzeć. Chłopcy bez przesady !!!
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, bmwfan@wp.pl

Awatar TuningPan
    Auto
    łoweł

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Suchy52
    Sorry za to co napisze ale czy co niektórym się czasami sufit na łeb nie zawalił ??: Co jest za sens dawania zdjęć swoich kobiet na forum motoryzacyjne ??: Nie wiem co wam odbiło. Ja bym w życi tak nie zrobił. Takie mam dziwne może poglady ??: ale nie dał bym zdjęcia kobiety którą kocham na forum żeby inni mogli sobie popatrzeć. Chłopcy bez przesady !!!
    a czy to cos zlego ... :damn: na moja dziewczyne moze sie kazdy patrzec bo wiadomo ze ma tylko mnie :P i zadnego innego debila nie chce
    www.skyline.fora.pl <--------- Forum dla wszystkich zafascynowanych Nissan'em Skyline'em i nie tylko

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez TuningPan
    i zadnego innego debila nie chce

:lol: :lol: :lol: Ale z Ciebie koleś :lol: Ma swojego i innego nie chce

A co do tematu to każdy ma inne poglady ale tak jak mówiełem nie dał bym zdjęcia swojej dziewczyny na forum żeby inni mogli sobie na nią popatrzeć.
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, bmwfan@wp.pl

Awatar TuningPan
    Auto
    łoweł

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Suchy52
    Cytat Zamieszczone przez TuningPan
    i zadnego innego debila nie chce

:lol: :lol: :lol: Ale z Ciebie koleś :lol: Ma swojego i innego nie chce

A co do tematu to każdy ma inne poglady ale tak jak mówiełem nie dał bym zdjęcia swojej dziewczyny na forum żeby inni mogli sobie na nią popatrzeć.
    HeHe dziwnie wyszlo jak napisalem chodzilo mi ze zadnego dobila nie chce bo ma mnie a ja za debila sie nie uwazam Hie Hie

Domyślnie

Według mnie Scarlet Johansson jest mega piękna

Uprawnienia umieszczania postów