Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: Pierwsze autko zamiast roweru

Auto
    chce jakieś

Domyślnie Pierwsze autko zamiast roweru

Witam
    Nadeszła zima ,a mnie już nie chce się jeździć rowerem do pracy .Mój budżet to 4 tyś plus tyś na opłaty itp. Chcę autko w miarę duże i na pewno na benzynę jak będzie gaz gratis to też nie pogardzę .Przebiegi jakie robię to nie wiem pewno coś koło 10 tyś.Auta szukam tylko w najbliższej okolicy ,ale jest z tym ciężko.Znalazłem takie coś co sądzicie o moich propozycjach.
    http://tablica.pl/oferta/mazda-323f-tanio-IDA6br.html
    http://grafix.otomoto.pl/saab-900-ga...C22007508.html
    http://otomoto.pl/mercedes-benz-180-...C21726486.html
    http://allegro.pl/lancia-kappa-2-0-2...989164438.html

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

jak patrzę na zaprezentowane typy to zaskakuje mnie wielce pozytywnie, że 150 km można mieć za tak niewiele Kup tylko poźniej proszę porządne opony aby Cię lub innych nie zabiło po rozkręceniu turbiny. Jest też szansa, że turbo nie będzie wcale działać wystarczająco długo aby sprowadzić nieszczęście. A może tylko gorycz przeze mnie przemawia, że sam sobie takiego berlusconiego, żwawego staruszka kiedyś nie sprawiłem. pozdr.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Jeśli już to polecam coś mniejszego. Za 5 tys. to się kupuje padlinę...
    Z tych typów wybrałbym pewnie Mazdę. Bo tak w Lancię jak i w SAABa trzebaby pewnie większy pakiet startowy włożyć.
    Mercedes C za 3800? Chyba sprzedający zapomniał dołożyć jedynki z przodu.

Domyślnie

Warto pomyśleć o jakiejś Toyocie starszej.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Seicento - jedynie takie coś w tej cenie dostaniesz w stanie gotowym o jazdy. Ewentualnie jakiś Punto, Matiz, eroTico..... W jakieś stare landary z wyższych segmentów się nie pchaj bo będziesz miał więcej zmartwienia niż pożytku. Sam zrobiłem kiedyś ten błąd i nie polecam go nikomu.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ryjas Zobacz posta
    Z tych typów wybrałbym pewnie Mazdę.
    Jedynie mazdę, przy takim budżecie trzeba celować w samochody popularne klasy B/C z lat 90tych a nie stare mercedesy czy saaby(takiego C180 miała koleżanka, strasznie dużo palił[nawet 12 po mieście] przy osiągach co najwyżej poprawnych)

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

12 to calkiem ladne spalanie nawet (IMHO). jednak jak wszyscy pisza koszty napraw powinny przemienic szybko autko za 5 tys w autko za 10 tysiecy ktore jezdzi

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

3,800 i to już z marżą komisu, wow.
    Podłamaliście mnie jakbym teraz chciał sprzedać swojego to jako, że i tak nikt go nie kupi z takim przebiegiem powinienem wystawić "sprzedam lub zamienię na chiński skuter lub iPhone za dopłatą, z mojej strony oczywiście).
    Znajomy sprzedał niedawno W202 93 handlarzowi za 4500zł, z tym, że było w stanie dobrym jak na handlarskie kryteria(bo odpalał i potrafił nawet ruszyć z miejsca) ale obiektywnie to beznadziejnym, ja bym się nie podjął jego reanimacji.
    Ciekaw jestem co się kryje pod "poprawkami lakierniczymi", aha i to nie jest elegance.
    Żeby osiągnąć to 12 w mieście to trzeba chyba jeździć na krótkich odcinkach w Warszawie w godzinach szczytu albo mieć wymęczony silnik albo nie potrafić jeździć.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Nie łyknie ci Dżony więcej niż 12/100 (benzyny czy LPG?)? Bo mój 200E W124 bez problemu wciąga ponad 15 LPG w mieście (wprawdzie nie Wawa ale niekiedy też trzeba swoje odstać)a do 12,5-13 spada na trasie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów