Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: [opinie] Chevrolet Impala '94-96

Awatar Fester

Domyślnie [opinie] Chevrolet Impala '94-96

Według mnie ten samochód bez wątpienia zasługuje na miano youngtimer'a. Jednak umieściłem temat w tym dziale ponieważ dopiero 13 grudnia mnie 10 lat od wstrzymania produkcji.
    ..a więc

produkcja 1994 - 1996
    ilość wyprodukowanych modeli 66886

Silnik LT1 V8 (90ş)
    poj. 350 cu in/ 5.735 l
    16 zaworów,OHV
    czterobiegowa automatyczna (niestety) skrzynia biegów 4L60-E
    Moc 260 KM / 194 kW przy 5000 obr./min
    Moment obr. 477 Nm przy 2400 obr./min.
    V max 140 mph/ 225 Km/h 225
    0-60mph (96Km/h) 7.1 sek.
    1/4 mili 15.4 sec.
    masa pokazdu 1896 kg
    wymiary 5438x1956x1440 cm

Początkowo Impala SS była produkowana wyłącznie w czarnym kolorze nadwozia. W 1995 do paleta kolorów zwiększona została o dwa kolory: Dark Cherry Metallic i Dark Green-Gray Metallic.

Jest to dla mnie najwspanialszy samochód (nie tylko amerykański).Dostaję oczopląsu , drgawek, gorączki itd. na jego widok. Jest powodem moich snów erotycznych. .
    Piekny, legendarny, z poteżnym silnikiem.
    Wchodzi facet do samolotu, a tam zakaz pływania lecz on dalej drzewo rąbie!!
    Jaki z tego morał???
    Nie wsadzaj roweru do lodówki bo ci trampki do wody wpadną!!

BeeMiX
    Guest

Domyślnie Re: Chevrolet Impala '94-96

Cytat Zamieszczone przez Fester
    Jest to dla mnie najwspanialszy samochód (nie tylko amerykański)Dostaję oczopląsu , drgawek, gorączki itd. na jego widok. Jest powodem moich snów erotycznych.
    To tak jak dlamnie Escalade mk.II

Według mnie to najwspanialszy amerykański krążownik lat 90 i swoją muskularnością, potęgą jest słusznym spadkobiercą po Impalach z lat 60-70. Co innego obeca , która jest tandetnym,małym sedanem, wykorzystującym legende.

Ciekawe mody zaproponował Lingenfelter do niej LINK

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Jeden z moich ulubionych amerykanów, podoba mi się przerobiony na styl Nascar - np. Zientarski młody ma takiego, nie zapomnę nigdy tablic WZU A644 (ja mam NGI A644 ). W USA to auto odegrało znaczącą rolę jako taxi czy radiowóz. Krótko mówiąc kultowe i piękne autko, a tapicerka jest wprost niezniszczalna.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Ale ty mówisz o Caprice, a to jest Impala, luksusował, najbardziej wykur*** wersja tego krążownika, z silnikiem bodajże od Corvette.

Awatar Ajronmen
    Auto
    VW Golf GTD

Domyślnie

Dla mnie to wzór amerykańskiego samochodu, potężny silnik, mocarny wygląd i to coś czego nie mają inne samochody. Jeśli chodzi o miano krążownika to nie dorówna mu raczej NIC
    Scotch po whisky

Awatar Carlsson
    Auto
    maluch

Domyślnie Re: Chevrolet Impala '94-96

Cytat Zamieszczone przez Fester
    Dostaję oczopląsu , drgawek, gorączki itd. na jego widok. Jest powodem moich snów erotycznych. .
    oj Fester nie ty jeden wspaniały samochód, jeden z piękniejszych

jestem szczęściarzem bo posiadam takiego w miniaturze 1:18 firmy AutoArt

http://img366.imageshack.us/my.php?image=zdjcie67tz.jpg

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Czy mi sie zdaje czy obok widze Maybacha :shock: :shock: Jezeli tak to masz naprawde wspaniała kolekcje warta bardzo duzo $
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar Carlsson
    Auto
    maluch

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Wielbłąd
    Czy mi sie zdaje czy obok widze Maybacha :shock: :shock: Jezeli tak to masz naprawde wspaniała kolekcje warta bardzo duzo $
    Dobrze widzisz Maybach 62 konkret model, moge zrobić fotke

PS. O. Dyrektor go u mnie parkuje :lol:

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Oldschollowy Krążownik szos którego wykończyli Ekolodzy. Piękne i niestety juz dawno zakończone czasy
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Tak jak bym mógł to bym zielonych w pień wycioł, nie tylko zabili Impale, ale także prawdziwe sportowe silniki jak RB26DETT i 2JZ-GTE To właśnie przez zielonych silniki są dławione normami emisji spalin i innymi gównami Za pare lat żeby stuningować auto trzeba bedzie wstawiać do niego silnik z lat 90, bo obecne trzeba całe przebudowywać by osiągnąć wyższą moc

Uprawnienia umieszczania postów