Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 20 z 21 PierwszyPierwszy ... 456789101112131415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 201

Wątek: "Bat" a spalanie..czyli CB za i przeciw

Awatar jogi
    Auto
    Twingo RS CUP

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jogi Zobacz posta
    Albo trochę innego. Wyobraźmy sobie długi sznur aut powstały na drodze dwukierunkowej, jedno jezdniowej, bo jakaś łajza , łachudra, kretyn, mameja (do wyboru) bez żadnych racjonalnych przesłanek, na 90 jedzie 40-50 km/h....
    Cytat Zamieszczone przez sandman Zobacz posta
    I co traktorom też zakażesz wjeżdżania na drogi publiczne? Rowerzystom również? Jeśli ktoś jedzie na dojazdówce to też tylko drogami polnymi?
    Proponuje kurs czytania ze zrozumieniem, a wycieczki personalne sobie daruj bo to niezdrowe.

Auto
    Clio

Domyślnie

Pisząc bez żadnych racjonalnych przesłanek masz na myśli bez żadnych widocznych przesłanek, nie wiesz dlaczego ktoś jedzie tak jak jedzie po prostu oceniasz. Wycieczek personalnych w moim poście nie było, podałem potencjalne przyczyny dlaczego denerwować może Cię ktoś jadący wolniej niż uznajesz to za stosowne, a następnie stwierdziłem że jak tak jest to powinieneś poprawcować nad gniewem.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Najlepiej zdjęć baty z dachu, samochód zostawić w garażu, wybrać się na kurs walki z gniewem a na drogach zróbmy plac zabaw dla pieszych rowerów traktorów snopowiązałek i kombajnów rolniczych. Powtarzam niedzielny kierowco: jeżeli twoja jazda ogranicza się do jazdy na mszę w niedzielę i do warzywniaka to jak najbardziej możesz się bawić w uprzejmości i trzymanie nerwów na wodzy. Niektórzy z nas jednak muszą w miarę sensownie się poruszać. I idź już lepiej oglądać swoje sitcomy w TV i zaparz sobie ziołową herbatkę.

Auto
    Clio

Domyślnie

Czy próbując mnie obrażać postanowiłeś udowodnić wszystkim, że użytkownicy CB nie są chamami, cwaniakami, prostakami i burakami? Przewrotna strategia. Do sensownego poruszania wystarczają prędkości dozwolone przepisami, a w sytuacjach stresowych na drodze zdecydowanie wskazane jest trzymanie nerwów na wodzy, trzymanie nerwów na wodzy jest w zasadzie wskazane w każdej sytuacji.

Awatar jogi
    Auto
    Twingo RS CUP

Domyślnie

Pisząc bez żadnych racjonalnych przesłanek masz na myśli bez żadnych widocznych przesłanek, nie wiesz dlaczego ktoś jedzie tak jak jedzie po prostu oceniasz.
    Wiem ,że z czytaniem w myślach innych problemów nie masz. Przemyśl jednak głębiej propozycję, o której pisałem w poprzednim poście.

Cytat Zamieszczone przez jogi Zobacz posta
    Kiedyś wyprzedziłem takiego lidera i zobaczyłem twarz gościa ,który wyraźnie dobrze się bawił i czerpał dziką satysfakcję ,że tak wielu i wiele od niego zależy. Pewnie pajac leczył kompleksy.
    Przykro, że policja nie karze za takie występy. Chyba nie ma takiego paragrafu.
    A szkoda, bo zakłócanie płynności ruchu, w tym przypadku celowe spowalnianie, to również częsta przyczyna wypadków.
    Naprawdę trzeba mieć wyobraźnię , by zobaczyć tu traktory , rowerzystów i dojazdówki.
    Gratuluję.
    Wycieczek personalnych w moim poście nie było, .
    ... jesteś furiatem

Auto
    Clio

Domyślnie

Jak masz takie podejście to jesteś furiatem...
    Mógłbyś cytować całą wypowiedź, a nie jej fragment, bo to naprawdę gra na poziomie "Faktu".

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez misiek.gosu Zobacz posta
    Ja rozumiem, że ktoś może jechać wolniej niż dozwoloną prędkością, ale niech do cholery przynajmniej się usuwa, gdy jest taka możliwość (jezdnia jest odpowiednio szeroka). Praktyka jednak pokazuje, że niektórym ludziom brakuje wyobraźni, szkoda. Zdawalność prawa jazdy w Polsce jest za duża widocznie.
    Piasecki ci zaraz powie że to też łamanie przepisów bo przekraczasz ciągłą linię!! Weź się lepiej zapisz na jakieś zajęcia. Przecież na tym poboczu może jechać rower, traktor, albo pijaczek siedzieć i pociągać zdrowo z flaszki wyrób winopodobny!!!! I ma do tego pełne prawo!! Drogi nie są dla kierowców, a kto w swoim perwersyjnym rozumowaniu myśli inaczej duszę swą wrzuca w ciemności, a tam będzie płacz i zgrzytanie zębów!!!!

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez b707 Zobacz posta
    Tylko tutaj wychodzimy już z terenu zabudowanego. Bo w mieście poza przelotówkami zawsze z za czegoś coś Ci może wyskoczyć... Ba, głupi pies może nagle się wyrwać i wbiec Ci pod koła. A w takiej sytuacji nie przewidzisz co zrobisz. To jest impuls, albo go rozjedziesz albo odbijesz i niewiadomo w co przywalisz.
    No proszę Cie... na prawdę uważasz, że jeśli nie ma żadnych budynków, czy czegoś, zza czego może coś wyskoczyć to od razu jest teren niezabudowany? Chyba u naszych sąsiadów, a nie u nas:P Heeeeeelllooooooołłł.... Tu jest Polska, tu czasem znaki są bezsensowne! Pomijam oczywiście jakiegoś psa, bo on może wyskoczyć zewsząd i trudno to przewidzieć.

Po za tym... najważniejsza jest jazda z głową... kupił sobie u mnie w Brzesku gość Audi A4 z 2.0T... widziałem go w lusterku dzisiaj i nie powiem... Chciałem żeby za mną pojechał... no i skręcił za mną... kiedy można było to OK... ale jak dojechaliśmy do jakiegoś wolniejszego kierowcy i jechaliśmy w zakrętach za nim, a ten z Audicy wyprzedził nas obu w zakrętach, przy niewidocznym wyjściu... no to sorry... "A jedź sobie..." trzeba wiedzieć kiedy można.... w tamtym miejscu... niemożna było... (i o dziwo nie miał anteny na dachu)

Przykład z przed 2-3 tygodni... Jadę taty służbowym Beeperem, a tata moją meganką jakieś 2km za mną. I w pewnym momencie widzę w lusterku jak ksenony zaczynają wyprzedzać. Moja pierwsza myśl - Mój tata. No to też biorę się za wyprzedzanie wyprzedziłem 1-2 auta, a po chwili wyprzedza mnie S8. No to od razu dzwonię do taty z pretensjami czemu akurat w tym czasie nie jade swoim, bo przecież bym się przejechał za S8mką:P A on do mnie że jego też wyprzedził... tylko co z tego, skoro zrobił na podwójnej ciągłej, na pasach, przy szkole? Mój tata odpuścił, mi też od razu przeszło, bo po co jechać za takim idiotą?

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Przykład Hanki Mostowiak dowodzi, że zabić moga nawet kartony, dlatego na drodze trzeba przede wszystkim uważać i jechać zgodnie z przepisami!!!
    Dosiego Roku wam życzę!!!

Awatar Pan Mike
    Auto
    kilka

Domyślnie

Oddalilismy sie od tematu przewodniego. Moim zdaniem mozna zap... na zbity pysk na drodze przekraczajac predkosc, ale bez CB wtedy wszyscy sa rowni na drodze wobec prawa i ponosza ta sama odpowiedzialnosc. Od tego jest temat. A sens uzytkowy CB mozna zastapic drozszymi urzadzeniami ktore poprawiaja komfort jezdzenia i tak samo przypominaja o korkach itp. W ten sposob takiego np. Agenta ktory jest zagrozeniem na drodze nie bedzie na takie cacko stac i nie bedzie jezdzil jak debil po drodze bo za kazdym zakretem z podwojna ciagla gdzie by wyprzedzal TIRY jakby mial CB, nie zrobi tego, bo bedzie sie bal ze "miski stojom". Tyle.
    MFC yalla! ~~ smile when you're winning
    Sent from my iphone bounced off my Blackberry through my Lear jet then bounced off three different satellites back down to Earth where it was picked up by my router then sent to my computer for all you fine ladies and gentlemen to read here on autogaleria

Uprawnienia umieszczania postów