Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Migiem o... BMW 1 M Coupe

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Migiem o... BMW 1 M Coupe

Jedyna taka!

To nie cytat z treści ogłoszenia sprzedaży auta, zaczerpnięty z serwisu aukcyjnego, choć akurat w przypadku tej marki ich autorom nie brakuje poetyckiej weny, która w ich mniemaniu zwiększyć ma atrakcyjność oferty. Szczerze mówiąc, w najbliższym czasie nie liczyłbym na wysyp używanych egzemplarzy tego modelu BMW. A to z prostej przyczyny. - Piotr Migas w Migiem o... BMW 1 M Coupe.

Fotogaleria: 32 zdjęcia

PS. Po noworocznej lekturze mile widziane komentarze

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Zwracam się z uprzejmą prośbą do moderacji o to, by w następnym doładowaniu tapet zagościło kilka z ww. testu.
    Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Awatar trosiek
    Auto
    Citroen Xsara

Domyślnie

Robienie zdjęć takim samochodom w takich specyficznych kolorach jest niesamowicie trudne - żeby wszystko wyglądało tak jak trzeba, konieczna jest masakryczna zabawa z zaznaczaniem auta itp. Koszmar. Dlatego na niektórych zdjęciach (również tutaj) kolor wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Ale trzeba przyznać, że parę fotek prezentuje się bardzo pozytywnie

A co do samego 1M - całym sercem jestem za odczuciami Piotra. Samochód jest fenomenalny. Po prostu marzenie. Dla mnie auto roku 2011. Właśnie - może taki plebiscyt by się urządziło? Na auto roku wg. forumowiczów.

Przy okazji tapety: kiedyś już to wrzucałem przy jakimś doładowaniu, ale może nie wszyscy widzieli i mają ochotę na 1M w takiej formie - http://imageshack.us/photo/my-images/39/dsc05690mf.jpg/ Trochę prywaty, ale co tam - nowy rok mamyyy!

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Moje marzenie, zabójca z twarzą dziecka Godny następca M3 E30 Kocham je
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Domyślnie

Precyzyjny mechanizm manualnej skrzyni biegów nie znosi traktowania międzygazem. Mogę prosić autora o rozwinięcie tej myśli?

Awatar Cube
    Auto
    japońskie

Domyślnie

Na niektórych zdjęciach widać, że prędkości były duzo większe niż dopuszczalne w naszym pieknym kraju Auto genialne.

Auto
    FF II

Domyślnie

Moja sugestia: akapit nr 5, linijka nr 1: "Z jakiś powodów" ---> "Z jakiCHś powodów"!

Natomiast samochód jest... jakby powiedział pan Klakson: "absolutely astonishing! sensational!"

Auto
    vw

Domyślnie

hehe, rewelacyjny tekst i zdjęcia, z tego co pamiętam to zwykła jedynka coupe w nie była oferowana w Polsce przez jakiś czas, ale mogę się mylić, pozdro

Auto
    BMW E46 330ci

Domyślnie

Chyba nie czytałem złej recenzji tego auta. Problem 1M czyli zbyt duża moc na kołach będzie problemem wszystkich współczesnych aut sportowych. Silniki z turbo generują ogromną moc już od najniższych obrotów. Tym się trzeba nauczyć jeździć. W standardzie powinien być kurs jazdy takim autem. 1 coupe podobało mi się od początku, ale 1M Coupe wygląda obłędnie. Fajny tekst ale w wypadku tego auta chętnie przeczytałbym duuuuuuuży test.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów