Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: 2012 Cadillac ATS

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Deska rozdzielcza i kierownica wygląda znajomo. Coś jakby w Kopiuj / Wklej z kilku modeli Koreańskiego Chevy i Opla +skóra
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Auto
    2018 Volvo V60 Cross Country 2,4 D4 AWD

Domyślnie

IMHO nie umywa sie do europejskich aut segmentu premium.
    BMW, Mercedes, Volvo, Alfa czy Audi sa sporo ciekawsze. Lexus IS rowniez.
    Styl Cadillaca podoba mi sie najmniej. W przeciwienstwie do wspomnianej 'pierwszej piatki' nie wydaje mi sie nawet interesujacy.

BTW widac, ze Ameryka zupelnie juz podaza europejska sciezka w kwestii silnikow - co prawda jest to zupelnie zrozumiale, ale pozostawia duzy zal za pieknie brzmiacymi duzymi silnikami.

Awatar crossmax
    Auto
    Ford Focus 1.8 Zetec

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sandman Zobacz posta
    ...coś jak Ford Focus pierwszej generacji.
    Traktuję to jako komplement, bo ATS bardzo mi się podoba

Moim zdaniem Cadilac prezentuje się bardzo dobrze, a wnętrze ma rewelacyjne

Auto
    Clio

Domyślnie

To jest komplement dla Focusa, zdecydowanie. Co do wnętrza to czy tylko mi deska rozdzielcza przypomina trochę tą Cruze'a? Poza tym ten wielki wyświetlacz na środku wygląda trochę plebejsko w porównaniu z tymi skórami i (mam nadzieję) drewnem.

Awatar Htipiti
    Auto
    407

Domyślnie

Jarek, Sandman widać nie podchodzi Wam owa ''egzotyka" w amerykańskim wydaniu. A zauważcie, że i tak do końca nie wiadomo czy auto w ogóle trafi na kontynent europejski w autoryzowanej dystrybucji. Może to i lepiej, bo podejrzewam, że podobnych głosów byłoby więcej. Gusta Europejczyków są jednak zgoła odmienne. Auto, jeśli już odniesie sukces to umiarkowany i właśnie w stanach gdzie marka ma ugruntowaną pozycję i prestiż. W Europie pewnie też znajdzie kilku nabywców, ale raczej wśród indywidualistów, którzy lubią odróżniać się od reszty. A szkoda, bo moim zdaniem im większa różnorodność na rynku tym lepiej. Bo ileż można piać zachwyty, nad co prawda genialnymi, ale też skostniałymi i nudnymi do bólu niemieckimi limuzynami. I tu właśnie rodzi się przestrzeń dla marek takich jak Cadillac, Volvo i Lexus.

Auto
    Clio

Domyślnie

Lexus i Cadillac też są moim zdaniem skostniałe i nudne do bólu, zasadniczo Volvo też ale akurat ich samochody mi się podobają . To że jakiegoś samochodu jest mało na ulicy nie czyni jeszcze z niego samochodu ekscytującego, a co najwyżej egzotycznego i jeśli by tych ATSów było więcej to szybko by straciły ten smak egzotyki.

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Galeria się rozrosła: http://www.netcarshow.com/cadillac/2013-ats/
    Apetyczny

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

C: Drive.ru

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Oficjalne zdjęcia wersji europejskiej:

Następca BLS pojawi się w sprzedaży już w przyszłym tygodniu na głównych rynkach europejskich. Będzie rywalizować z BMW serii 3 i Mercedesem C-Klasy.
    Narazie jeszcze niewiele jest informacji co do specyfikacji europejskiej. Wiadomo jedynie, że będzie oferowany z turbodoładowanym 2-litrowym silnikiem produkujący 276 KM. Do wyboru będzie 6-biegowa skrzynia manualna lub automatyczna. Oferowany będzie również napęd AWD.

(c) es.autoblog.com

VIP Awatar Tombou
    Auto
    Popularny'57, VW B6 PD170KM, 126p' 86,Primera P11 2.0 115

Domyślnie

i do tego 5,9 sek. do setki, jak na tę moc to nie rekordowy, ale bardzo dobry wynik,o ile sie oficjalnie nie zmieni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów