Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 35 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 341

Wątek: Bugatti Veyron

Awatar v40
    Auto
    .

Domyślnie

Ja podpisuję się pod powyższym, nawet dwiema rękami
    Oficjalne, największe polskie forum Pixelcars- Dołącz do nas! www.MangaCars.pl

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Szacunek Brabus, kawał dobrej roboty i to nie ty powinieneś rozdawć prezenty tylko my powinniśmy je wręczać Tobie.

A tak OT macie więcej tej śliczności która stoi w tle??? FOTKA

EDIT, ale z tamtego miejsca gdzie był Veyron

Awatar v40
    Auto
    .

Domyślnie

OT
    Cadillac Sixteen? Tu
    koniec OT
    Oficjalne, największe polskie forum Pixelcars- Dołącz do nas! www.MangaCars.pl

Domyślnie

Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie pochwały! Pracowałem nad tym miesiąc z wielką pomocą osób w/w wymienionych, jednak stworzyłem to dla Was - abyście dokładniej poznali to auto, jego możliwości, osiągi oraz to jak wygląda każdy jego, choćby najmniejszy, element. Jeśli dowiedzieliście się czegoś nowego, jeśli jakaś fotka trafiła do Waszych galerii lub na Wasz pulpit - to będzie dla mnie największą radością.

Jeszcze raz bardzo przepraszam za poważne opóźnienie - temat był składany w Wordzie i niestety podczas ładowania zdjęć do ImagesHack'a jedno z nich źle się zapisało w pliku (wiecie URL, IMG i coś się poknociło...). Spowodowało to przesunięcie całego tekstu i reszty zdjęć (od galerii JAZDY TESTOWE). Musiałem wszystko poprawić, naprawić i ustawić, żeby było czytelne.

Poza tym poniżej rozwiązał się sam pewien temat...
    Cytat Zamieszczone przez kuules
    Jakie kolejne auto bierzesz na celownik. ??
    ... I tu BeeMiX na spółkę z v40 chyba zadecydowali wspólnie o tym, jakie auto pójdzie następne do "Kompendium"...

Cytat Zamieszczone przez BeeMiX
    A tak OT macie więcej tej śliczności która stoi w tle???
    Cytat Zamieszczone przez v40
    OT
    Cadillac Sixteen?

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Jeśli tak Brabusie to jestem bardzo zadowolony i służe pomocą

Awatar Golden Boy

Domyślnie

To autko też ma 3 cyfrową liczbe w kategori ilości KM Zapowiada sie ciekawie ja rownierz sluze pomoca jak cos bedzie trzeba .

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Dobra robota, gratuluje projektu
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Jestem naprawde pod wrażeniem, trzeba było w to włożyc mnóstwo pracy, a efekt jest wysmienity - Gratulacje

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

o cholera DJ BRABUSIE spisałes sie super ekstra, cud, miód i orzeszki a palce lizac Zafascynował mnie twój upur i determinacja... aby z własnej nieprzymusowej roli stworzyc takie działo NIEODPŁATNIE... z cała pewnoscia stwierdzam, ze nalezysz do wymierajacych gatunku ludzi a szkoda bo własnie takich na swiecie potrzeba Takiego artukułu nie powstydziła sie zadna gazeta... moge nawet stwierdzic, ze takiego artykuły nieprzeczytali bysmy w brytyjskim :CAR-ze" ... wszytsko stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie...

DJ wielkie dzieki i serdeczne pozdrowienia za Twój trud poswiecony dla nas
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Domyślnie

Drogi Wielbłądzie - proszę mi tu tak nie słodzić, bo wpadnę w samozachwyt i już nie wezmę się za Cadillac'a!

WAŻNA INFORMACJA W SPRAWIE KONKURSU - Wylosowane osoby są brane z CAŁEJ listy odpowiedzi! Jeśli osoba wylosowana np. 13 podała złą odpowiedź, automatycznie wygrana przechodzi na osobę następną. Mam nadzieję, że zasady są jasne - zapraszam zatem wszystkich do głosowania, gdyż prezent-niespodzianka jest naprawdę atrakcyjny, a potem będziecie żałować, że nie wysłaliście odpowiedzi... Jeszcze w tym momencie nie mam 13 osób, jednak mam nadzieję, że jutro będzie wszystko jasne!! Pozdrawiam!!

Uprawnienia umieszczania postów