Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112
Pokaż wyniki od 111 do 115 z 115

Wątek: Renault Clio III 1.2 TCE eco2

Awatar Buzzer
    Auto
    L III

Domyślnie

Podłokietnik możesz dokupić:
    https://anicar.pl/pl/p/Podlokietnik-...LIO-2005-/1259
    USB będzie się wiązało ze zmianą radia ale też do ogarnięcia no a klima - Seth trafił w sedno. Z drugiej strony rozumiem Ciebie - 6 lat to dużo jak na jedno auto. Z perspektywy czasu jak oceniasz silnik?

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16 & Yamaha X-Max 300 '17

Domyślnie

Z tego co pamietam usb szlo dokupic. Moja sztuka miala zwykle radio i usb wyprpwadzone. Podpiete pod port zmieniarki.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

W modowanie auta kasy i wysiłków już ładować nie chcę. Kiedyś próbowałem znaleźć fabryczne radio z USB ale po krótkim researchu na forach to nie taki tylko hop siup "plug and play". Obawiam się że bym tematu nie ogarnął.

Silnik jest jak najbardziej ok - auto ma już 8 lat a silnik absolutnie suchy, nigdy nie zawiódł, oleju nie bierze (wymieniam co roku, jak zaleją w ASO do stanu max na bagnecie to po roku jest 3/4), dynamiczny (jak na 100km), praktycznie bez turbo dziury, ciągnie od 1500 obrotów. Względnie oszczędny (przeważnie wychodzi mi między 6 a 7 l/100km). Żłopać zaczyna przy wysokich prędkościach - przy 150km/h pali już dychę a i głośność w kabinie pozostawia dużo do życzenia (5 skrzynia i wysokie obroty).... Właśnie dlatego chciałbym coś nominalnie mocniejszego, lepiej przystosowanego do dalszych tras z większym obciążeniem samochodu.

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16 & Yamaha X-Max 300 '17

Domyślnie

Z usb poszukaj dobrze - radio jest to samo, port usb jest wsadzony w schowek - wyglada jak aftermarket - wersje rip curl i initiale to mialy, initiale z cabasse, ripcurl ze zwyklym radiem. Kwestia jednego przewodu i dwoch wkretow.

Ale jak jest chec i hajsy na zmiane to pewnie ze lepiej cos innego.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Pochwaliłem że auto bezawaryjne to mam papa powiedział przełącznik świateł przy kierownicy. Na szczęście obyło się bez wymiany. Rozebralem, wyczyściłem i poprawiłem kabelki. Działa. Awaria usunięta bez kosztów . Tylko łapy sobie podrapalem przy montażu/demontażu.

Wytaptano ze smartfona

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów