Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 14 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 134

Wątek: VII Zlot autoGALERII 2012 (14-15 lipca 2012, Łódź)

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie VII Zlot autoGALERII 2012 (14-15 lipca 2012, Łódź)

Moi drodzy towarzysze forum aG. Jako, ze rok 2012 na dobre juz sie rozpoczal warto zajac sie organizowaniem ogolnokrajowego zlotu portalu. Dzieki tak wczesnej porze bedzie mozna ustalic juz jakis termin na sztywno (typu ktorys weekend lipca) tak, aby jak najwiecej uzytkownikow wraz z osobami towarzyszacymi moglo dolaczyc do tego wydarzenia.

Dla swietego spokoju niech to bedzie pierwszy weekend lipca - nie ma odwrotu.

Teraz chcialbym od Was przeczytac jakies propozycje. Mianowicie. Mazury, gory czy mazury? No i oczywiscie morze. A moze chcecie jakis inny region Polski gdzie mozna wynajac tor kartingowy i przy okazji zrobic konkurs na najlepszego kierowce!

Z takim zapasem czasu mamy duzo mozliwosci. Czekam na propozycje i zgloszenia swojej checi w udziale.

Powiedzmy, zeby ustalic jakies ramy czasowe dla naszych pomyslow....dajmy termin do konca zimy, czyli do 22 marca na ich nadsylanie. Pozniej zrobimy ankiete lub w jakims niedemokratycznym stylu wybierzemy miejsce spotkania.

Milo tez bedzie ze strony mniej aktywnych uzytkonikow o wylonienie sie na tym obszarze forum. Im nas bedzie wiecej tym bedzie fajniej. Sadze, ze Ci co byli choc raz na jakims zlocie (nie wazne czy miastowym czy ogolnym) wiedza jakie sa mozliwosci naszej ekipy do milego spedzenia wspolnego czasu.

Tak, wiec do roboty!

P.S
    Nazwe topicu jak na razie zostawmy w takiej formie z racji, iz ja zeszloroczny zlot na torze w Kielcach uznaje jako oficjalny VI.
    Mind Full of Colors.

Domyślnie

Pierwszy weekend lipca mówimy o 31.06-01.07 czy o 7-8.07?

Poza tym popieram pomysł i mam nadzieję, że temat nie skończy się po kilkunastu stronach postem "I co robimy? Będzie ten zlot czy nie"?

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

góry. wtedy jest prawdopodobieństwo, że będę.

Domyślnie

Moja propozycja (podpinam się nieco pod Twoją zychu) to karty. W poprzednich tematach często padało hasło "środek Polski", więc ja proponuję Łódź i przykładowo Tor Kartingowy w Centrum Handlowym PORT ŁÓDŹ:
    http://lemans.net.pl/mod/art/id/32.html
    http://www.portlodz.pl/pl-pl/for-fam..._kartingowy_08

W galerii mamy mnóstwo sklepów, restauracji pod dostatkiem (KFC, Kebab, Coffee), także z parkowaniem i WC nie będzie problemu. Poza tym jestem za zlotem jednodniowym (najchętniej w niedzielę).
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 02-05-2012 o 13:19

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Skoro tak wyglada lipcowa sytuacja to bierzemy opcje 7-8.07.2012. Dlaczego? Poniewaz pierwsze dni lipca to open'er na ktory nie wiadomo kto bedzie chcial sie wybrac.

Propozycja DJ'a jest spoko. Czekam na wiecej!

Jak ktos bedzie chetny to prosze o podpinke.

Mam nadzieje, ze pomysl z narzuceniem terminu w tym momencie da rade i zbierzemy pokazna ekipe, ktora sie nie rozpadnie w ostatniej chwili.

Opcja kartow tez mi pasi najbardziej. Moze jakies nagrody albo co? W przypadku innego miejsca zlotu tez proponuje jakis fajny konkurs.
    Mind Full of Colors.

Domyślnie

Co do nagród, to proponuję browara dla każdego, kto się pojawi.

Funduje oczywiście organizator...

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Opener w tym roku to 4-7 lipca właśnie, więc 7-8 to trochę ciężki termin... Dlatego proponuje 31-1
    Drive tastefully!

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

No fakt komplikacja. Sadzilem, ze bedzie w terminie 1-4.07 ;/

Przekladka na 31-1? Sadze, ze tak. Niech sie jeszcze wypowie kilka osob. Wiem, ze sam chetnie pojade na open'er, jesli bedzie dobry line-up
    Mind Full of Colors.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

już w tym momencie wiedząc, że gra Bjork i The XX moja obecność jest 100%. A na spot ogólnopolski bardzo chętnie bym wpadł.
    Drive tastefully!

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Zobaczymy jak wypadnie mi sesja i obrona to wtedy może przyjadę. Pisząc "przyjadę" oczywiście nie mam na myśli samochodu. 8 lipca jest koncert Eltona Johna w Gdańsku więc jak coś to tylko pierwszy weekend lipca. Najlepiej środek Polski bo na południe to mi trochę za daleko.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów