Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Wybieram auto narodowości

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Niemieckiej (BMW 3)

29 64.44%
  • Włoskiej (Alfa Romeo 159)

16 35.56%
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Alfa Romeo 159 vs Bmw 320

Awatar Yakuza

Domyślnie Alfa Romeo 159 vs Bmw 320

Zamieszczam porównanie z czystej ciekawości.

Alfa Romeo

BMW

Osiągi http://img483.imageshack.us/img483/5...omeobmw1rj.jpg

(C) autobild.de
    Przyspieszenie to najlepszy sposób
    na spędzanie czasu między zakrętami.

Porsche Carrera GT.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Mozesz poprawic temat bo nie wiadomo czy chodzi o konkretny model bmw z 2l silnikiem czy ogolnie o trojke.

Domyślnie

Mój głos oczywiscie na Alfę(trudno by się było domyślic :susp: )
    Głównie za przepiękny design, BMW jest bardzo nudne stylistycznie, a poza tym bardzo lubię tę markę
    BRERA. PURE SPIRIT OF ALFA
    www.AlfaRomeo.fora.pl

Auto
    Rower

Domyślnie

ja tez glosuje na Alfe(głównie Alfa wygrywa dzięki stylistyce). Do BMW mam jeden zarzut dot. stylistyki
    jakaś gazeta napisała że tył jest podobny do tyłu Daewoo Lanos Sedan(to prawda)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Mercedesw123
    jakaś gazeta napisała że tył jest podobny do tyłu Daewoo Lanos Sedan(to prawda)
    Hee, ja mialem to samo odczucie.. Oczywiście wybieram alfe, jest piękna (te reflektory.. ), świetne wnętrze. Bmw też nie ma złe, ale nowe beemki mi się nie podobają.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ja wybierm brzydkie ale perfekcyjnie wykonane bmw. Przede wszystkim z zamknietymi oczami wybieram tylny naped. Alfa jest wiotka i nie mam przekonania do tej marki. Tyle negatywnych opini ktore usłyszałem tu i tam tak mnie zniechceciły ze wzyciu zadnej bym sobie nie kupił. Do tego model 159 jest juz tylko ładny a nie przepiekny jak 156. Wole jezdzic w paskudnym ale w dobrze wykonanym i niesypiacym sie wozie.

Awatar Wielbłąd
    Auto
    sępie

Domyślnie

Niemiecka technologia w moich oczach wygrywa... jeszcze jak na masce na trójramienna gwiazde to wogóle... ale szachownica wsumie to nie jest najgorszy wybór... jak wspomniał Robak RWD i to sie ceni... precyzja wykonania... co prawda nie jest zbyt urodziwy ale równiez nie paskudny...

Alfa piekna ale jak napisał kolega tyle negatywnych opini... ja wole nie ryzykowac... nie mam do niej przekonania po prostu...
    To nie ja byłam Ewą !

No popatrz jak jest pięknie.

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Akurat tu nie ma się co zastanawiać. BMW to większy prestiż, lepsze wykończenie, dobre silniki, niezła stylistyka (poprzeni model byl jednak ciekawszy) tylny napęd i niemalże legendarne prowadzenie (rzadko spotykane proporcje rozkładu mas 50:50) - potwierdzone empirycznie. Alfa nie jest złym samochodem ale jak wspomniał Robak, nie urzeka już tak, jak 156. Mimo to jest ładna i wyróżnia się w swojej klasie. Włosi robią co mogą ale w kwestii jakości wykonania i niezawodności mają jeszcze trochę do nadrobienia.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

Awatar wojtekwielkiew
    Auto
    Honda Civic Sport 2005

Domyślnie

Tylko włoskie auta mają prawdziwą duszę, a o to chyba w prawdziwym samochodzie chodzi
    Civic Sport '05 - nie rakieta, ale mój

Domyślnie

Alfa jest piękna... i nic poza tym. Może w wersji GTA jak zwykle uwiedzie mnie piekielny silnik, ale w tym momencie wybieram BMW - nowy styl BMW bardzo mnie się podoba, bardzo dobre silniki, wykonanie genialne prowadzenie - dziś wygrywa BMW serii 3!

Uprawnienia umieszczania postów