Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Nowy, automat, do 60 tys.

Auto
    VW CC 2.0TDI 177KM DSG

Domyślnie

doloze wiec cegielke.....nie mam zdania co do samochodow proponowanych powyzej, wszytskie sa ciekawe na swoj sposob, ale mam doswiadczenie (jako takie) w automatach i powiem tak, ze w malych autach automaty sa z reguly "do bani", przy malych silniczkach zamulaja i odbieraja przyjemnosc z jazdy.....ale, jest male ale... dwa sprzegla..... i jesli moge Ci doradzic to ogranicz swoj wybor do skrzyn dwsusprzeglowych, te skrzynie malo ze nie zamulaja, to daja duza frajde z jazdy (uzytkuje drugie auto z ta skrzynia)....mialem okazje przejechac sie C3 w automacie, okresle to tak...porazka, czas przelaczania dluzy sie jak droga kuli w Matrixie, wyprzedzanie to ryzyko i to wielkie....wiec dodatkowo przetestuj te auta w konfiguracjach z automatem ...dopiero ostateczny werdykt.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Ale jak obama wspomnial, jego zona juz jezdzi automatem, wiec jest raczej swiadoma takiego zachowania auta. A propos to raz zdazylo mi sie jechac Smartem 0,9CDI z automatem... To dopiero byla porazka. Nie dosyc, ze silnik slaby to automat tragedia, zanim zmienil bieg to auto zdazylo zwolnic o pare km/h
    Rzeczywiscie ratunkiem tutaj moze byc dwusprzeglowa skrzynia, ale czy ktos oprocz VAG daje ja do tak malych aut? Czy czasem AR Mito nie jest z TCT? No i autko dla kobitki fajne

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Jest TCT w MiTo, ale taka wersja przekracza budżet - wyjściowo ok 75 tys zł

Auto
    Ford Focus 2 fl

Domyślnie

Może uda się coś wyrwać z wyprzedaży, a jak nie to zawsze są rabaty w grupie fiata. Ja bym stawiał na polo, które jest o wiele lepiej wykonane od ibizy. Może kia rio? Nie wiem czy mają już tam jakiś automat, ale auto bardzo fajne.

Awatar manager
    Auto
    Multipla/Rifter/W124

Domyślnie

Teoretycznie można poszukać w salonach przedliftowego Soula, bo do nowego nie można zamówić automatu.
    Nowe Aveo : http://otomoto.pl/chevrolet-aveo-ltz...C21157027.html
    Honda Jazz : http://otomoto.pl/honda-jazz-comfort...C22635802.html - świetne auto, ale niestety CVT. Wersja Comfort kosztuje 63.700, Elegance (z panoramicznym dachem itd.) kosztuje 4k więcej. Myślę, że da się trochę utargować idąc tym tropem, można zapytać o Jazz Hybrid.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

manager, dlaczego piszesz, ze 'niestety CVT'? Dla kogos kto chce sie tylko poruszac autkiem z punktu A do B i nie zalezy na jakis wrazeniach z jazdy to mysle, ze taka skrzynia nie bedzie przeszkadzac. Ba! Moze nawet bedzie sie lepiej czuc, bo nie bedzie 'szarpac' przy zmianach biegow

Awatar manager
    Auto
    Multipla/Rifter/W124

Domyślnie

Choćby z powodu 'wrażeń' akustycznych
    poza tym bezawaryjne, to one ponoć nie są.

Auto
    VW CC 2.0TDI 177KM DSG

Domyślnie

Prosze skonczcie z mitem szarpiacej skrzyni dwusprzeglowej, z momentem zawahania i innymi legendami tego typu......najpierw trzeba pojezdzic tym automatem kilka dni ...i wtedy wpisac sie jako "znawca" tematu.

B707 bardzo ladnie opisal kiedys w kilku zdaniach narastajaca radosc z uzywania tego typu skrzyni. Pamietam, ze przy okazji naszego spotkania, kiedy jeszcze za wiele nie zrobil km z ta skrzynia, byl bardzo sceptyczny....wiec jeszcze raz prosba, nie powtarzac bzdur o ile nie zrobiles tym automatem min 1000km, bo po przejechaniu ich, mina zmienia sie na

Od 9 lat jezdze tylko automatami i jezdzilem praktycznie wszytkim, teraz mialem przyjemnosc Volvo V60 (1200km), na co dzien Voyager (porazka jakich malo) i oczywiscie ponad 250 tys. z DSG i dopoki Ford (jezdzilem ca. 3000km z Powershiftem w S-Max) i Fiat nie wprowadza tej skrzyni do malych aut (wiem ze Gullietta juz ma (od 85 tys), tylko TCT jest bezolejowa i niestety nie mialem sie okazji przejechac), to prawda jest taka ze DSG w wyborze kolegi byloby najlepsze, bo czasmi jak wsiadzie do auta zony....to zapewniam ze nie bedzie mial ochoty wysiadac

P.S ....i dlatego tez wybralbym Polo i z silnikiem TSI ...z czystej przekory ...a argumenty ze pudelko i do tego brzydkie i nie warte tej kasy do mnie nie przemawiaja, bo naprawde podobaja mi sie kobiety w tych autach, tfuu te auta z kobietami za kierownica

Auto
    Mitsubishi Outlander II

Domyślnie

Dzięki za pomysły.
    Jutro jedziemy pooglądać nowe Polo i... zobaczymy. Trochę wkurza mnie tylko fakt, że za w sumie to samo tzn co za ibizę trzeba pewnie będzie zapłacić ok. 10tys więcej. Żona ciągle nie może zdecydować - C3 bardzo jej się podoba za głównie wygląd wnętrza, a Ibiza za fotele i "lepszą technikę". Dam znać co wyniknie z odwiedzenia salonu vw. Kilka lat temu kupowałem tam auto - może jeszcze pamiętają

Awatar szymonst
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

@Obama - akurat w przypadku pary Polo-Ibiza warto dołożyć te parę tysięcy. Moim zdaniem Polo to teraz najfajniejszy samochód jaki oferuje VW.
    Alfa Amore

Było:
    146 1.6 TS - Rosso Proteo | 164 3.0 V6 - Nero | 156 2.0 TS - Verde Amazzonia | 147 1.6 TS - Grigio Africa 2001

Jest:
    147 1.6 TS - Rosso Giulietta 2009

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów