Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 158

Wątek: 2012 SRT Viper

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sandman Zobacz posta
    Przesadzacie, Viper nie jest wcale jakiś wyjątkowy, do toczenia po bulwarach i robienia z siebie buraka nadaje się jak każdy inny podobny samochód, a przy ograniczeniu do 30mph nie robi wielkiej różnicy czy ma niańki czy nie. To czy ACR coś osiągnął czy nie dla klientów ma znaczenie zazwyczaj tylko w trakcie dyskusji przy piwie o tym czyj samochód jest lepsiejszy.
    Dla ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia... faktycznie nie robi różnicy. Przecież jest "sportowy" czyli szybszy od mojej Pandy el pi dżi i kosztuje tyle co pół dzielnicy, pomyśli nieświadomy na ulicy.
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Zbanowany
    Auto
    VW Beetle 1.4 TSi MY 2012

Domyślnie

Illidan, osiągi to nie tylko v max czy przyspieszenie, ale szereg innych czynników jak rozkład mas lub elastyczność na poszczególnych biegach. Nie wiem czy udajecie taka ciemna masę czy serio tacy jesteście, bo rozumowanie niektórych jest właśnie na poziomie cytowanego 12 latka.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gt4 Zobacz posta
    to zrobili specjalnie dla mr Slowly http://www.netcarshow.com/dodge/2013...llpaper_1d.htm
    Dlaczemu? :susp:
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Jest genialny Do tego nawiązuje bardziej do pierwszej generacji niż poprzednika, więc jeszcze lepiej

Ogólnie motoryzacja USDM ma teraz jakiś lepszy okres, bo patrząc na premiery salonu w NY to naprawdę nie jest źle

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

O tak... . Żmija powróciła po raz kolejny. Musze przyznać, że podoba mi się, widać geny poprzednika, nadal wściekły, jadowity, groźny. Jak się patrzy na jego zdjęcia, to na usta cisną się same niecenzuralne słowa. Z pewnością nie nazwę go kiczowatym (kiczowate, to jest Mansory, Hamman itd.), raczej wulgarnym, ''resorakowatym''.
    Czekam na informacje o osiągach i porównania z resztą świata.

Odnośnie usytuowania go w świecie szybkich samochodów, to Viper raczej na pewno walczy z takimi modelami jak Ferrari 458, Lamborghini Gallardo LP itd.
    Aventador i F12, to półka wyżej.

Auto
    Clio

Domyślnie

http://jalopnik.com/5899094/2013-srt...-snake-is-back

Edit: Osobiście wolę jak tekst linku jest w dyskusji bo linki mają denerwujący zwyczaj obumierania z czasem, ale jak tam chcecie, proszę.
    Ostatnio edytowane przez sandman ; 04-04-2012 o 21:17

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sandman Zobacz posta
    z www.jalopnik.com, nie znam konkretnego źródła, tłumaczyć też nie zamierzam, za dużo tego, osobiście nawet nie czytałem całości.
    I może jeszcze liczyć, że inni to przeczytają? Lubię czytać Twoje posty, bo zawsze mam pełen ubaw!
    Viper, podtrzymuję zdanie, jest wspaniały. Nigdy nie byłem fanem Żmiji, szczególnie I gen, ale ten jest świetny. popieram Lay's w twierdzeniu, że dobrze, że nawiązuje do pierwszego. Troszkę przednie światła z początku mnie odrzucały, ale niektóre zdjęcia ostatecznie mnie przekonały. Piękny i szybki ^^

Domyślnie

500 nie rozumiesz chyba ironii i chyba nie za bardzo trafia do Ciebie to o co nam chodzi.

Zgadza się osiągi to nie tylko prędkość max czy przyspieszenie, ale porównywanie samochodów to też nie tylko osiągi, ale i zachowanie na drodze, to jak rozwijana jest moc, dzięki czemu, jak przenoszony jest napęd, jak jest wspomagany elektronicznie itd.
    Wreszcie jaką filozofią odznaczają sie twórcy.

To także cena. Właścicielem Vipera staniesz się za raptem część wartości Aventadora czy F12.

Tych aut nie możesz porównywać. Continental GT rozwija oszałamiające prędkości przy zachowaniu luksusu. GT3 rozwija też oszałamiające prędkości za to bez kszty luksusu.
    Nie porównasz nawet 911 GT3 RS z 911 Turbo mimo, iż to prawie to samo auto, a osiągi też są prawie w 1 koszyku.
    F12 to naszpikowany elektroniką cud inżynierów, Viper ma być prosty, nie powinien mieć wspomagaczy, a ABS znalazł sie tam tylko przez wymogi prawne.

W zeszły czwartek podczas 1 dnia jako jeden z wielu miałem okazję przetestować w szeregu prób coś ok. 70 aut. Przejechałem się chyba 48-ma, od Kii Rio i Yarisa przez Astrę, DS5, 328i czy 7er.
    I choć część aut miała podobne osiągi nie zawsze należały do tej samej klasy i konkurowały ze sobą, bywało i odwrotnie
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Auto
    Clio

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    I może jeszcze liczyć, że inni to przeczytają? Lubię czytać Twoje posty, bo zawsze mam pełen ubaw!
    Liczyć? Przecież udostępniłem właśnie mnóstwo informacji dla kogoś kogo ten samochód interesuje, a nie trafił na nie wcześniej, nie zrobiłem tego raczej nikomu na złość.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów