Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Auto dla kobiety

Domyślnie Auto dla kobiety

Na wiosnę mam zamiar kupić mój pierwszy samochód, myślałam o peugocie 206, chciałabym się dowiedzieć co myślicie o tym autku? dodam, że zamierzam kupić używany, oczywiście ze względu na cenę. Słyszałam różne opinie, niektórzy uważają je za dość awaryjne i odradzają. Jak większość kobiet nie znam się na samochodach, także prosiłabym o pomoc jakie auto polecilibyście młodej kobiecie? dziękuję
    "Kluczem do ludzkich serc nie jest nigdy nasza mądrość, lecz miłość."

Odwiedź sennik online i zobacz co znaczy twój sen. Sprawdź też swój horoskop dzienny.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

206 nie jest złe ale ma jedną bolączkę - tylną belkę w zawieszeniu. Wymaga co 40-60 tysięcy regeneracji/wymiany a to wydatak co najmniej kilkuset złotych. Napisz może więcej - jakie przebiegi roczne, ile pieniędzy masz na autko. jazda po mieście czy trasie??

Zbanowany
    Auto
    Rower

Domyślnie

Suzuki Swift przed liftem, lejesz tylko benzyne i jedziesz, polecam bo mam w rodzinie

Awatar szymonst
    Auto
    Alfa Romeo 147

Domyślnie

Po pierwsze pochwal się jakim budżetem dysponujesz
    Alfa Amore

Było:
    146 1.6 TS - Rosso Proteo | 164 3.0 V6 - Nero | 156 2.0 TS - Verde Amazzonia | 147 1.6 TS - Grigio Africa 2001

Jest:
    147 1.6 TS - Rosso Giulietta 2009

Auto
    cee'd

Domyślnie

Regeneracja to półśrodek. Nową można wyrwać za ok. 1500zł. Mowa o oryginale.

Awatar ArcherPAF
    52
    Auto
    P 107 RC

Domyślnie

Olu, moim zdaniem 206 to bardzo fajny wybór. Z tą belką nie jest tak źle, co możesz poczytać na 206club.net.
    Autko jest zwinne, o przewidywalnych i łatwo wyczuwalnych rozmiarach. Jak chodzi o silniki to i diesle i benzyny są bardzo oszczędne.

Napisz ile zamierzasz rocznie pokonywać kilometrów oraz jaki masz budżet. Na pewno z kolegami pomożemy coś wybrać!
    Pzdr from ŁDZ,
    Basiu

Peugeot 107 RC [85KM / 119Nm]
    Peugeot 207 SW Premium 1.6 HDi [110KM / 256Nm]

Awatar jackass
    Auto
    S80 T6/Legacy

Domyślnie

napisz jaki budżet oraz jakie roczne przebiegi bedziesz robic oraz czy głownie miasto czy trasa.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

206 o przewidywalnych i odczuwalnych rozmiarach?
    przecież tam nie widać ani przodu ani tyłu, w dodatku jak na malucha jest dość szeroki.
    Mi tam ciężko się nim manewrowało, zwrotnością także nie zachwyca.
    Poza tym dla kobiety jak najbardziej, ładnie w nich wyglądają

Domyślnie

hej wszystkim! dziękuję serdecznie za odpowiedzi trochę mnie tutaj nie było, pracowałam za granicą i nie miałam czasu na przyjemności ale za to pieniądze na autko są już odłożone jak chodzi o cenę chciałabym kupić coś w granicach 10 - 12 tys? głównie chodzi mi o jazdę po mieście, także nie jakieś dalekie trasy, a roczne przebiegi hmm, kurcze nie znam się na tym chłopaki na pewno nie będę pokonywać jakiś bardzo dalekich tras, chodzi głównie o dojazd do pracy na terenie miasta itp.
    "Kluczem do ludzkich serc nie jest nigdy nasza mądrość, lecz miłość."

Odwiedź sennik online i zobacz co znaczy twój sen. Sprawdź też swój horoskop dzienny.

Awatar Xerox
    Auto
    amerykańskie, włoskie

Domyślnie

a moze Yaris? solidne, bezpieczne autko dla kobiety w sam raz Silniki VVTi niczego sobie, stosunkowo malo pala, bezobslugowe.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów