Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Saab BioPower

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Saab BioPower

News o protypowym Saabie 9-5 Aero BioPower: http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=430

W newsie zdjęcia produkowanej wersji 2.0t. Proszę się wypowiadać nt. auta jaki samego wykorzystania etanolu jako paliwa ekologicznego.

Awatar Pastor
    Auto
    Polonez Caro 1.4 GLi '94

Domyślnie

Pomysł świetny auto jest nieszkodliwe dla środowiska i do tego ma lepsze osiągi niż z silnikiem benzynowym. Ciekawe ile kosztuje taka zabawka

Awatar BABELEC
    Auto
    Seat Toledo III

Domyślnie

Coś mi się tam kołatało, że Saab robi auta napędzane bioetanolem ale nie sądziłem, że parametry silników są znacznie lepsze. Różnica jest poważna - 20% mocy i 30% momentu więcej. To bardzo ciekawa propozycja i dobrze byłoby, gdyby się upowszechniła poprzez wprowadzenie takiego rozwiązania przez innych producentów.
    Przyjmę Porsche 911 jako darowiznę. Tylko poważne oferty.

Awatar Morcin

Domyślnie

Saab po raz kolejny udowodnił że nadal liczy się na rynku! Wspaniały samochód! Mam nadzieje że to cudo wejdzie jak najszybciej do produkcji!!!

Domyślnie

Saab odwalił dobrą robote.Wszystko podskoczylo.Moc podskoczyla o 50 KM,moment obrotwy tez i jak wsztstko to wszystko.Ceny napewno tez.

Awatar JaCie

Domyślnie

Pomysł nie taki nowy, ale dobry, tylko gdzie to się tankuje (nie chodzi o benzynę). A tył już mogliby zmienić bo ten mógł już się znudzić, bo w poprzedniej generacji był bardzo podobny.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Bardzo dobrze że Saab poszedł ta droga i zastosował czyste paliwo które jest owiele bardziej wydajne. Ciekawi mnie jakie przebiegi może osiągnąć taki silnik i kiedy bedzie oferowany poza skandynawią. W polsce peno dobrze by sie przyją ( jak bedzie gdzie tankować ), choc pewno kilku włascicieli bedzie miało delemat czy zatankować czy nalać do baku

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Uprawnienia umieszczania postów