Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Wątek: Import samochodów używanych z zagranicy.

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

Czy ty posiadasz umięjetność czytania ze zrozumieniem?
    Niech się Niemcy martwią o swoje złomy a nie wciskają Polakom(no ale w końcu to Polacy tak się o nie biją)
    To ciekawe skąd się wzięły te wszystkie dymiące kaddety, golfy i inne złomy? No bo chyba w PRLu ich nie kupiono tylko skądś zostały sprowadzone.
    W Niemczech(ogolnie na zachodzie) jest wiekszy rygor dotyczący emisji spalin niż w Polsce!
    Dlatego Niemcy pozbywaja się złomu który wędruje do nas. A durni Polacy cieszą się jak złapią "okazję' i kupią Golfa za tysiąc PLN.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Kaczor
    Dlatego Niemcy pozbywaja się złomu który wędruje do nas. A durni Polacy cieszą się jak złapią "okazję' i kupią Golfa za tysiąc PLN.
    No przy naszych zarobkach chciałbym zauważyć, że Polacy nie mają za dużego wyboru. Chcieliby mieć samochód, ale jakoś ciężko znależć dobrze płatną prace w naszym kraju. . Więc wtedy najlepszym wyborem jest kupić "za grosze" duże pojemne kombi albo starą, ładną limuzyne. Ceny nowych auto są zdecydowanie za drogie więc można je wziąść na kredyt. Tylko wtedy z kolei rodzina bierze na siebie wysokie raty aby spłacić kredyt oraz utrzymanie auta. Dodatkowo nowe auta lubią sprawiać problemy, także mogą dojść koszty ewentualnych usterek auta np. kupienie Peugeota 307 nówke z salonu według mnie można śmiało powiedzieć, że jest wielkim ryzykiem. Także tanie, używane auto rodzinne jest bardziej kusząco propozycją. Więc nie obrażaj nasz naród to jest wina co najwyżej naszych rządzących. :susp:

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

No i koło się zamyka... Smutne jest właśnie to że Polacy są niejako zmuszeni do kupowania takich a nie innych aut. Pewnie że każdy by chciał kupić nowe, salonowe. No ale niestety taki kraj... Zgadzam się z Tobą Szakal

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Jak jest w Polsce każdy wie... ale wie ktoś może coś na temat tego chorego podatku ekologicznego ?? :susp: :susp: :susp: Znalazłem w "Gazecie Prawnej" że ma być na początku września... ale nie jest to jeszcze na 100% pewne... może wiecie coś ??
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Awatar Mof

Domyślnie

O boze jak czytam niektóre wypowiedzi .. A co turki mają gorsze auta od rasowego niemca? sądząc po niektórych wypowiedziach tak. Wy myślicie ze jak auto jest walone to tego nie widać jak jets malowane ? wy uważacie że wszystie takie są .. a część aut jest naprawde ładne niebite serwisowane

Awatar Kaczor
    Auto
    Fiat Punto II 1.2 16V

Domyślnie

I przeciwko sprowadzaniu takich aut nie mam żadnych obiekcji. Ale max wiek jak dla mnie to 10 lat.

Auto
    skoda

Domyślnie

Witam wszystkich znalazlem stronke na ktorej sa informacje odnosnie sprowadzaniu samochodow, mnie duzo wyjasnila http://kupirejestruj.blogspot.com/

Uprawnienia umieszczania postów