Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: 2012 Lamborghini Aventador J

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie 2012 Lamborghini Aventador J

Pierwszy teaser "zupełnie nowego, bezkompromisowego, supersportowego samochodu", który Lamborghini pokaże w Genewie:

I wyciek: one-off (po włosku "unica"), który będzie na sprzedaż - Aventador J:

Źródło: teamspeed.com, autoforum.cz

Awatar usher99
    Auto
    Ford Focus CC

Domyślnie

Zbieram szczękę z podłogi:shock: Stirling Moss chyba może podkulić ogon przy tym. Jeżeli ma taką samą prędkość maksymalną, co Aventador, to na serio może być niebezpieczne dla kierowcy (chyba, że przednie ''szyby'' się lekko unoszą)...
    ''To, że nikt się nie skarży, nie znaczy, że wszystkie spadochrony były dobre''

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

o damn it!

zBIERAM SZCZEKE Z PODLOGI
    Mind Full of Colors.

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

Cudoooo, szkoda tylko ze chyba bedzie koniecznie prowadzenie go w kasku ew. okularach, bo przednia lotka chyba nie zapewnia az tak dobrego oplywu powietrza.

Awatar HAMANN
    Auto
    Brak

Domyślnie

Masakrycznie piekny Ciekawe czy bedzie pare egzemplarzy na sprzedaz

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Nie, bo powstanie tylko jeden.

Domyślnie

Orgazm na kołach... :shock::shock::shock: Szaleństwo!! Już myślałem, że po Sesto Elemento będzie trudno coś wymyślić, a tu proszę... Piękny, czekam na więcej zdjęć i szczegółów.

P.S. Takiego filmu nie powstydziłaby się żadna, porządna gra samochodowa.

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie

Szczęka wpadła mi gdzieś za biurko a w pokoju śliny jest już po kostki.... od kilku godzin oglądam te dwa zdjęcia i filmik i zastanawiam sie jak wyrwać się z roboty by zobaczyć unice i seryjne sesto elemento ( z zapowiedzi lamborghini wynika że może być pokazane) w Genewie.

P.S.
    Z kąt pewność że wyciek nie jest ściemą a na filmiku pod nazwą unica nie kryje się seryjne sesto elemento ( tak wiem nie będzie mieć homologacji drogowej)

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

To auto jest tak beznadziejnie bezsensowne, że aż genialne! Nie mam pojęcia, co się będzie działo z kierowcą przy wyższych prędkościach (nie wspominając o maksymalnej), ale średnio mnie to obchodzi. Szaleństwo po prostu

Cytat Zamieszczone przez kok Zobacz posta
    Z kąt pewność że wyciek nie jest ściemą a na filmiku pod nazwą unica nie kryje się seryjne sesto elemento ( tak wiem nie będzie mieć homologacji drogowej)
    Ciężko powiedzieć z którego kąta takie info ;p
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Domyślnie

Jest olśniewające!
    Zobaczyłem je jak tylko Ecnelis założył temat i dopiero teraz zebrałem szczękę oraz myśli i niestety naszła mnie taka.
    Mianowicie trochę za wcześnie na taką wersję Aventadora.
    Prawdę mówiąc za wcześnie nawet na roadstera a co dopiero speedstera...
    no i - nie jestem specjalistą, a dźwięk na filmie może być nieco "wystylizowany" - ale nie brzmi mi to na V12, pasuje bardziej do V10...
    you tell me exactly what you want and i will very carefully explain to you why it cannot be | gtaV

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów