Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 15 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 149

Wątek: Ferrari 599 GTB

VIP Awatar kok
    Auto
    Sprzedane

Domyślnie Ferrari 599 GTB

Na Wystawie w Detroit Ferrari zaprezentowało wczoraj publiczności następce 550/575 Manarello, model 600 Imola. Jak narazie wiadomo tylko iż jest napedzany silnikiem z 550/575 o pojemności 6.0 l i mocy 580 - 600 KM. wiecej O nowym koniku bedziemy mogli sie dowiedzieć po zakończeniu wystawy w Detroit lub na marcowej wystawie w Genewie.

www.rawa.katowice.pl
    Wszystkich chętnych zapraszamy na treningi. Masz pytania napisz.

Domyślnie

Miałem dokładnie dać ten sam topik - przeglądam właśnie supercars.net Bardzo przyjemnie się prezentuje ta maszynka - co prawda przód z 612 nie wszystkim może przypaść do gustu, jednak auto jest znacznie zgrabniejsze i ma bardzo ładny "tyłeczek"! Czekam na więcej oficjalnych wieści o nowym bolidzie z Maranello... :susp:

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Niezłe, niezłe, nie jest najgorzej, ale... Nie umywa sie do 550/575, tej wspaniałej linii, wysoko uniesionych "bioder", pieknego przodu nic nie zastapi... Nowe Ferrari nie są brzydkie (poza Enzo, które jest okropne), ale nie maja wg mnie juz tego czegoś

Domyślnie

popieram dominika, starsze ferrarki były piękne, ostatnio coś brzydsze są (enzo) Ale ten model jest naprawdę piękny.. dzieło sztuki (mogło by mieć jeszcze z przodu podnoszone reflektory)

VIP Awatar Potek
    Auto
    VW Golf VI

Domyślnie

hmm.. .pierwsze co sie rzuca .. do brak "podwojnych" tylnych światlem
    Ferrari zawsze sie mi kojazy z podwójnymi okrągłymi tylnymi światłami i nie moze byc inaczej .. a tu jednak.. .;/
    Wygląda bardzo ladnie ale to są juz oficjalne ??:>
    Bardzo duzo wlotów i wlocików .. ;/
    bardzo mi sie podoba sylwetka tego autka .. przypomina mi troszku nissana 350z.. :> tyko ten tyl taki wyciągnięty ...
    To auto ma cos w sobie ze jest jednak ładne jest inne w nowym niepodobającym mi sie stylu ferrari .. a jednak jest bardzo ladne
    usunal bym pare wlotów ..
    i wyprostowałbym dolną linie tylnego okna..

Auto
    *

Domyślnie

dominik ma racje, to nowe auto nie ma co się równać z 575 oraz 550, ja uważam że 550 Barchettę za jedno z najpiękniejszych Ferrari nowych czasów, jego stylistyka była po prostu epokowa, idealnego samochodu sportowego, elegancka ale bardzo agresywna, natomiast 600 wygląda jakby się nakoksowało, gdzie tu finezja, gdzie tu styl?, 612 uważam ża porażkę stylistyczną, a skoro to ma przód po nim moja ocena się kształtuje tak samo, najlepsza stylistyka wozu sportowego to jak najprostrze linie i krągłe lecz napięte linie, tutaj mamy kolorową pukawko-zabawkę dla małych chłopców, sory ale.... bahahahahahahaha :lol:
    konto zamknięte

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Prawie wszystko jest w nim piękne poza tyłem. Tył powinien być bardziej opływowy i mieć bardziej dopasowane światła. Mały eksperyment zrobili z tymi... nie wiem jak to nazwać... ściankami przy tylnej szybie. Hehe. Powinno to wszytko być takie łagodniejsze. A co do przodu to bardzo mi się podoba ten nowy syl z 612.
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Potek
    hmm.. .pierwsze co sie rzuca .. do brak "podwojnych" tylnych światlem
    Ferrari zawsze sie mi kojazy z podwójnymi okrągłymi tylnymi światłami i nie moze byc inaczej .. a tu jednak.. .;/
    Wygląda bardzo ladnie ale to są juz oficjalne ??:>
    Bardzo duzo wlotów i wlocików .. ;/
    Fakt, gdyby tylko karoseria byłaby trochę "gładsza", zwłaszcza maska, która moim zdaniem ma zbyt "ostre" linie, do tego trochę smuklejszy wlot w przednim pasie, wstarczyłby taki węższy, zgrabniejszy, jak np. w 456, no i podwójne światła tylne (jakoś nie zwróciłem na to wczesniej uwagi) - wtedy wyglądałby znacznie lepiej....

Domyślnie

Najgorsze auto ze stajni Ferrari. Widać duże podobieństwo do Scaglietti w znacznie gorszym wydaniu. Nie mogę odnaleźć żadnego punktu w którym może mi się podobać. Brzydkie uformowanie maski, reflektorów, grilla, a przede wszystkim bryły. Wydawało mi się, że Ferrari jest bardzo szanującą się marką i ie może wypuścić takiego pokractwa. Jednak się myliłem, aczkolwiek mam nadzieje, że to wpadka Ferari.

Awatar Golas

Domyślnie

ja tam lubie wszystkie ferrari, ale to jest troche dziwne. nie zabardzo podoba mi sie linia bocznych okien.ale im dalej ku tylowi podoba mi sie coraz bardziej, niektorzy pisza ze brzydki ma zadek. mi sie wlasnie ten zadek podoba. no i bardzo fajny silniczek do 600 koni. no niezle niezle, to prawie jak enzo. rzeczywiscie nowszym modela ferrari trzeba sie przypatrzec troszke dluzej by sie spodobaly (w odroznieniu do starszych), ale mi jak narazie podobaja sie wszystkie.ten rowniez, im dluzej patrze tym wiecej pozytywow znajduje.

Uprawnienia umieszczania postów