Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Coupe / RWD/AWD / ok 50 tys PLN

rshmn
    Guest

Domyślnie Coupe / RWD/AWD / ok 50 tys PLN

Hola

Pytanie jest czysto teoretyczne, ale pewnie bedzie brzemienne w skutkach, wiec spoczywa na Was nie lada odpowiedzialnosc

Pan X chce zmienic samochod, do rozdysponowania ma okolo 50 tys PLN, nie chce FWD, nie chce diesla, jezdzi glownie sam, nie ma zony/dzieci, kocha motoryzacje, niespecjalnie zalezy mu na tym, jak go ludzie postrzegaja, wiec fura na pokaz odpada (co nie znaczy, ze nie moze byc fajna i na pokaz - po prostu to nie jest zaden parametr), chce samochod dla siebie, najlepiej coupe, najlepiej v/r 6 i wiecej (b4 z turbina odpada, ew. moze byc r4 z turbina), najlepiej RWD, ale i AWD jest dopuszczalne, wiek samochodu nie ma znaczenia, spalanie rowniez, ale maja znaczenie koszty eksploatacji, typu czesci etc. Kolor i wnetrze samochodu nie jest istotne > przemaluje sie i wrzuci nowa skore jak bedzie trzeba.

Jakie sa Wasze typy ? Najlepiej z przykladami z ogloszen

Ja osobiscie rozwazam bmw 840 z manualem, z3 coupe 2.8, e46 coupe 2.3 - 2.8, e36 m3 (3.2!), supra mk4, 300ZX i troche odbiegajace od specyfikacji rx7, 200SX, e39 540, alfa gtv - jezeli ktos ma doswiadczenie w tej kwestii, skomentujcie sens kupowania w/w samochodow.

Domyślnie

Pomysł jak najbardziej popieram - do 50.000 złotych naprawdę można kupić fajne auto. Oto kilka znalezionych przykładów:

Karmann Ghia '61
    Cadillac DeVille '59
    BMW M5 '99
    Audi S6 '99
    BMW 728 '97
    Opel Speedster '02
    Chevrolet Corvette '93
    Mitsubishi Eclipse '03
    Volvo C70 '99
    Alfa Romeo 156 GTA '03 - do lekkiej naprawy
    Mazda RX-8 '04 - coś tam, ale to prawie nic...
    Audi S4 '99
    Ford Mustang '01
    BMW 328 '98
    Chevrolet Corvette '76
    Jaguar XJ8 '98
    Alfa Romeo 156 GTA '02- ponoć porysowana...
    Audi S8 '98
    Jaguar XJR Sport '96
    Opel Speedster '01
    BMW 540 AC Schnitzer '96
    Pontiac Trans Am '97
    BMW 850 '91
    Rover MG TF '02
    Mercedes 300SL '94

Na niektóre oferty możesz popatrzeć z przymrużeniem oka - wiem, że niektóre nie spełniają warunków (FWD), jednak może warto na nie spojrzeć... Rzuciły mi się po prostu w oczy, ale mam nadzieję, że dzięki temu będziesz miał większe rozeznanie...

P.S. Gdybym ja miał wybrać, to na pierwszy ogień poszłaby Mazda RX-8, potem Speedstery oraz Alfy GTA. Niestety M5 wykracza poza granicę cenową...

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Polecam:
    Volvo C70
    Audi TT
    BMW Z3
    Wszystkie 3 auta są według mnie super i sam nie wiem do końca które bym wybrał ale chyba BMW Z3.
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rshm
    nie chce FWD, nie chce diesla
    Golden Boy - złamałeś obydwie zasady! 2x Audi TT (rule #1 - NO FWD!) oraz "piątka" i paskudna "trójka" w kompakcie (rule #2 - NO DIESEL!).

rshmn
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Suchy52
    Polecam:
    Volvo C70
    Audi TT
    BMW Z3
    Wszystkie 3 auta są według mnie super i sam nie wiem do końca które bym wybrał ale chyba BMW Z3.
    Z3 jest nie do wyrwania, unikat w Polsce. Przez ostatnie 2 lata widzilem 3 modele na trader/allegro (z3 2.8, 3.0 i m'ka), nie mowie o carbio, ale cabrio odpada Jedyna opcja to Niemcy. Nie wiem czy da sie zmiescic w 50k.

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Dla chcącego nic trudnego. Szukajcie a znajdziecie
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

rshmn
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Pomysł jak najbardziej popieram - do 50.000 złotych naprawdę można kupić fajne auto. Oto kilka znalezionych przykładów:
    Moze uproszcze - sytuacja jest teoretyczna, ale to mniej wiecej moja sytuacja. Pozbywam sie Octavi LK '01, bo zmienil mi sie charakter pracy, wiecej w domu przed komputerem / mniej wyjazdow do klientow etc.

Szanuje ciezko zarobiona kase - 50 tys to duzy wydatek, samochod to bardzo wazna rzecz w moim zyciu, stad wykorzystuje kazde mozliwe podejscie do tematu - w czerwcu moja decyzja musi byc jasna i przez nastepne 3-4 lata mam miec usmiech od ucha do ucha kiedy wsiadam do samochodu, chociazby byla to wycieczka do pobliskiego marketu po mleko

Karmann Ghia '61 - za stary, za malo mocy, boje sie awarii, czesci.

Cadillac DeVille '59 - amerykanska motoryzjaca - jak najbardziej, ale musi to miec 'cuda, challenger albo charger napisane w ktoryms miejscu samochodu

BMW M5 '99 - za duzo, sensowne egzemplarze zaczynaja sie od 80k

Audi S6 '99 - o, to jest bardzo fajny samochod, ktory mi sie podoba od zawsze, z bardzo fajnym (szczegolnie w taka pogode) napedem

BMW 728 '97 - jezdzilem, z tym silnikiem mul

Opel Speedster '02 - poezja, silna pozycja na liscie

Chevrolet Corvette '93 - nie, c3 i c4 mi nie leza

Mitsubishi Eclipse '03 - czemu nie zrobili wersji 4x4 > nie wiem, ale podoba mi sie.

Volvo C70 '99 - nope, mam taki pod blokiem, fajny samochod, ale czuje, ze to nie dla mnie.

Alfa Romeo 156 GTA '03 - do lekkiej naprawy - fwd, ma bolaczki alfy, wolalbym wersje 147 jak juz

Mazda RX-8 '04 - coś tam, ale to prawie nic... - yummy, ale za drogo

Audi S4 '99 - fajny! do tego czarne alu i bedzie taka pszczolka, podoba mi sie.

Ford Mustang '01 - jezdzil ktos tym? ciekawy jestem jak z jakoscia wykonania i prowadzeniem

Audi S8 '98 - duze, fajne auto, tez mocny kandydat

BMW 540 AC Schnitzer '96 - kiepsko to wyglada, wole dorwac rocznik 98 standardowy z manualem i dorzucic mpakiet

Pontiac Trans Am '97 - do tego to mam awersje na maxa, nie moja linia zupelnie

BMW 850 '91 - osemka, no wlasnie, fantastyczny samochod, mocna pozycja na mojej liscie.

Mercedes 300SL '94 - j.w., widzialem mlodsze roczniki z 2.8-3.2 za dobra cene.

rshmn
    Guest

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    paskudna "trójka" w kompakcie (rule #2 - NO DIESEL!).
    Taaa... to jest jedyny diesel, ktorego ew. rozwazam, za grosze mozna go skrecic na 180 km, samochod jest po prostu fajny - mysle o 3ti, ale raczej z 2.5 r6 (mimo, ze podobno brzmii paskudnie, jak nie-bmw)

A co powiecie o 911 z przelomu 80/90 i mini (nowym) ? Chodzi mi jeszcze po glowie golf r32 mk4, ale nie widzialem go jeszcze w przyzwoitej (dla mnie) cenie

rshmn
    Guest

Domyślnie

Moje typy, nabijmy troche postow, yea

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79994640

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C668894

http://www.trader.pl/details,131,100100791.asp - ideal, absolutny ideal, tylko ta cena :/ nooo i fotele moglyby byc czarne

Jeszcze jedna opcja to jest bodykit do jakiegos modelu bmw - znacie cos ciekawego?

Uprawnienia umieszczania postów